Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość only pain
ktoś z kafe dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain Na dzień dzisiejszy karty mówią, że on dużo chce, ale nie robi, bo zasady w domu go wstrzymują ...Ale przełamie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde osoba która uważa sama siebie za piękną i wartościową nie musi obrażać wyglądu innych kochanie... Błagam dla Twojego dobra... Opamiętaj się. Może kiedyś będziesz miała dzieci... I jak je wychowasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra mnie wypominasz brak życia a po jaka cholere łazisz za mną non stop .... co Ci to daje... wyzywasz sie prostaczko w necie, bo tu czujesz wielkim kimś..zal normalnie Ciebie.Ezo wejdz na gg pilnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gowno wiesz pomarancza a sie wypowiadasz. poza tym z tego co wiem bursztyn adwokatow nie potrzebuje wiec laskawie zajmij sie w koncu wlasnym zyciem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie potwierdzilas jak bardzo "gowno wiesz" pomarancz ;) ojojoj już nie ma skąd sępić informacji o naszych zyciorysach kochanie, co? skonczylam dyskusje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowych----->>>>Nowy temat ale stare przyzwyczajenie co?? za rozwalanie topikow bede kasowala Wasze posty , do skutku a pozostalym uzytkowniczkom radze ignorowac wpisy pomaranczy \'\' Nie karmic Trola\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cae
Cześć dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam. Karteczkę w telefonie noszę od tygodnia i nic:-( ale Ezo mówiła, że pewnie nie mam predyspozycji do takich żeczy i chyba ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sprawdzam pocztę co kilka minut i jeszcze żeby było weselej włączam sobie jego ulubione piosenki :P Stwierdzam że to nie jest dobre kiedy się odzywa :(( choć cieszę się bardzo :)) ale potem jest jeszcze gorzej,nie można dojść do siebie i ta tęsknota jest silniejsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli do poniedziałku się do mnie nie odezwie to pewnie już nie prędko i na pewno szybko go nie zobaczę bo w poniedziałek wyjeżdza na miesiąc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie. Jak go nie widzę to tęsknię ale jakoś daję radę a jak go zobaczę to potem długo nie mogę się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×