Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Coś mnie tknęło, jakiś niepokój i napisałam do ex sms-a. Odpowiedział, napisał, że jutro wyjerzdża i że pozdrawia. Niby nic ale humor poprawia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wypisuje z topiku .... jeśli coś to na emaila... oficjalnie zamykam za soba drzwi od przeszłości ....nie wiem co dalej... ale na pewno nie tak jak jest... nie ma sensu juz tego wałkować...a prawdziwa miłosć..nie istnieje wyginęła jak mamuty i dinozaury teraz liczy się kasa, i spryt..uczucia nie mają żadnego znaczenia.. w tym popieprzonym świecie ..trzymajcie się dziewczyny i powodzenia w dalszej wierze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpa w kosmosie
nara bursztyn, ciekawe ile wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D Jak dzisiaj humorek??? pogoda niezbyt nastraja ale co tam :P Ja się nastrajam sama :D ułożyłam sobie kilka zdań (moje małe zaklęcia) powtarzam je sobie jak mantrę :)) i to działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D [buja w obłokach] Kochana Ezo tak mi poprawiła nastrój :D o tak :D dziękuję Wam dziewczyny że jesteście to bardzo pomaga kiedy przychodzą gorsze dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czesc Dziewczyny :) i ja mam dzis lepszy nastroj. Jednak zakupy robia czasem cuda ;) Tylko ta pogoda :/ Cala noc mialam pelna przemyslen i postanowilam zajac sie w pelni soba i dzieckiem. Musze w koncu wyjsc z tej matni uczuc dla dobra dziecka, bo inaczej w koncu zwariuje a taka matka to nie za dobra matka. Pelne skupienie nad corcia i soba. A On zrobi jak uwaza. Wie jak Go kocham, wie , ze jestem dla Niego tylko. Bylam dzis na badaniach i wyszly duzo lepiej :) Zabieg przelozony bo ta nieszczesna angina mnie dopadla wiec szpital dopiero w poniedz. Co Sie dzieje z Zakochana w Weglu? Wracaj do nas i olej te pomaranczowe gamoniowate cos :p Ezo Kochana lookasz dzis w karty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ..jak mi wyjdzie cos złego to nie mów mi o tym :P Ja się łatwo nakręcam. :) łatwiej pozytywnie niż źle ale po co wywoływać wilka z lasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
cześć dziewczyny. Poczytuję topik i ostatnio pisałyście o rytuałach jakiejś A. która sprawia, że ktoś wraca do ciebie o ile dobrze zrozumiałam. Czy to wogóle jest możliwe? czy któraś z was mi przybliży o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary...
następna naiwna to jest oszustwo, naciąganie na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
a ona to robi za kasę? Zresztą wszystko jedno. napisze mi ktoś o co chodzi i jak się z nią kontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary...
daj se siana dziewczyny zapłaciły i ) kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
a ile to kosztuje? I co ona tak w ogóle robi? wróży też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra znow sie wpieprzasz
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
ezo, ale to ty jesteś ta A. co odprawia te rytuały? Bo czytając topik to mi się wydawało, że to inna osoba, ale może nie zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzucona i tęskniąca hehe. To nie ja. Zdecydowanie nie ja... Mam duże wątpliwości co do tej Pani, ale już nic nie mówie, bo pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Dziewczyny poczekajcie na efekty (jesli takie beda) u tych co skorzystaly z pomocy A. Zobaczymy co sie zdarzy , wtedy bedzie warto probowac z A. dalej jak cos sie pozytywnie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo jakbys mogla zrobic rozklad taki szerszy na moja przyszlosc i Jego. Zobacz czy widac wiecej dzieci i jak zawodowo czy nam sie powiedzie. I jak rodzina bedzie nastawiona dalej, tzn. czy im rozum wroci i zaakceptuja nasz zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
I oczywiscie jak tam w Jego uczuciach? Zobacz czy tam jakas kobita sie nie kreci kolo Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
a dlaczego masz wątpliwości? MOże mi napiszecie tak dokładnie o co chodzi , bo only pisze tylko, że jej koleżankom pomogła, ale nie pisze w jaki sposób i muszę się domyślać, nie wien czy trafnie.i jak się z tą panią skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też miałam dziś dobry dzień! Wczoraj pisałam że ex odpisał mi na sms a dziś rano go widziałam twarzą w twarz:-) a potem to on napisał do mnie:-) Pewnie to nic nie znaczy ale niesamowicie poprawia humor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna prosze postaw mi karty, on odszedl a ja nie moge sobie z tym poradzic chcialabym wiedziec co dalej czekac,myslec dac sobie spokoj..Serce mi peklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna prosze postaw mi karty, on odszedl a ja nie moge sobie z tym poradzic chcialabym wiedziec co dalej czekac,myslec dac sobie spokoj..Serce mi peklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i tęskniąca
dlaczego nikt mi nie chce odpowiedzieć na moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×