Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Gość only pain
Zalana Zakochana mozliwe, ze im wiecej przeszkod pobocznych to dluzej trzeba czekac. A u nas tych przeszkod sporo w postaci osob trzecich. I z dnia na dzien ciezko pewnie Mu sie przelamac i postawic otoczeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zakochana w Wglu myslalam o tym czy to po prostu nie zbieg okolicznosci. Ale te kobiety nie mialy kontaktu ze swoimi eksami przez dlugi czas i nagle sie oni odezwali po pomocy A. Nie wiem jak to tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Im wiecej czasu mija od rozstania i im dluzej nie ma kontaktu z ukochana osoba tym wieksze sa watpliwosci i nadzieja maleje z dnia na dzien :( Nie jest latwo sie usmiechac i wmawiac sobie, ze bedzie dobrze mimo , ze pragnie sie tego calym serduchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana nie wątpie tylko chciałam żeby się racjonalnie nad tym only przez chwile zastanowiłam, w życiu czasem są rózne przypadki .... jeśli o mnie chodiz to uwierz ja wierzyć nawet po śmierci będe .,... to że czasem mam chwilę zwątpienia, to chyba nic dziwnego po roku czasu, i 3 miesiącach bez kontaktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana... --------------> Rozłorzyłam Ci na was długaśny rozkład i może teraz Twoja ciekawość zostanie zaspokojona... Bo zadając ciągle te same pytania nie dojdziemy nigdzie więc zrobiłam ogólny. Spokojnie rozumiem Cię w pewnym stopniu, że tak wypytujesz, bo karty odrazu mówią, że straciłaś głowe dla niego i jego powrotu już zupełnie! Czujesz, że nie możesz nic zrobic i faktycznie teraz jakikolwiek Twój ruch nie za wiele by dał. Masz ograniczoną swobode ruchów... Twoja spontaniczność i okazanie uczuć aktualnie nic Ci nie dają. Co do osób które wydają Ci się troche odpowiedzialne za wasz rozpad albo niebezpieczne dla waszego zejścia - odsuń się od nich jakbyś ich nie znała. Bo teraz Twoja intuicja Cię nie myli w tym temacie. Wcześniej było zbyt łatwo, bo wiedziałaś, że on Cię kocha itd... A teraz? Nie jesteś pewna po czym stąpasz więc dlatego jest tak trudno. Należy poczuć w sobie siłe. Gdzieś obok ciebie narasta agresja, czyjeś pretensje, które mogą się nieoczekiwanie wyładować... Dlatego jak wspomniałam wcześniej odsuń się od niebiezpiecznych ludzi. Only pain... ----------> Twoje dzieło zbliża się do końca. \"Pisany\" jest ci sukces, spełnienie zamiarów, osiągniecie celów.Nie ma wybacz i przepraszam. On się miota.. Co wybrać... Reguły w domu czy swój własny cel który nosi w sercu ? - Ciebie... Na razie jak widać sania się bardziej ku temu drugiemy... Plis jego strach przez obowiązkami... Zastąpił sobie chłopak życie schematami. Ale na przyszłośc widze, że Ty staniesz się najważniejsza i wręcz zdominujesz go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozpamiętuję,co było,jak było,dlaczego tak było.Czy to znaczy,że nigdy nie kochałam prawdziwie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gappa2 Jeśli chodzi Ci o temat A. to ja przestałam w nią wierzyć :-o A chciałaś może jakąs wróżbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze Ci na maila. A co do A to ja sama juz nie wiem...dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo dzieki Kochana :) 🌻 jak zawsze dajesz m nadzieje i sily by stawic czola zlym myslom. Wiesz ,wczoraj mi ktos z forum stawial tarota i mnie dobilo to co mi napisal. Ale za bardzo tej osobie nie wierze bo za kazdym razem pisze cos innego i zdawkowo w jednym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo a ja mam wiarwe w dzoalanie A. jeszcze. Sama zobacz, przeciez w kartach widzialas Jej dzialanie a nigdzie o tym nie pisalam. Pamietasz jak pierwszy raz stawialas mi karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo , Tarocista amator z topika Beatrycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain Co do A.... Zaczynam myśleć, że to osoba któr jest w posiadaniu księgi czarów... I po prostu wysyła zakęcia z tej księgi do ludzi ... Zależy.. Tobie np. mogła sama wykonać rytuał... Ale zaczynam podejrzewać, że może nie jest to profesjonalistka, bo wtedy nie byłoby chyba tak wielku niezadowolonych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana Zakochana Uwierz mi, że nie moge kart znów pytać o to czy kocha itd, bo karty zaczną mówić głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Jesli chodzi o dzialanie A. to ja nic nie robilam. Ona odprawiala rytual tylko. Ale tego pewna byc nie moge , nie mam namacalnych dowodow , ze cokolwiek robila w tym temacie. Czekam dalej bo miesiac jeszcze nie minal. Moze wcale nie podziala jej dzialalnosc tylko to co w nim bylo i jest do mnie, jesli przelamie strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo wyslalam Ci maila... Skad wiesz ze jest tylu niezadowolonych? z tego co pisalyscie tutaj na poczatkumyslalam ze nie ma osoby ktorej by nie pomogla i ktora by byla zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo , to mi napisał : "Raczej male szanse na powrot on juz zamknal ten rozdziala życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain Eh sama nie wiem co z ta A. Naprawde nie chce już nic mówić, bo nie moge być pewna :( appa2 Słyszałam... Nie wiem po prostu co myśleć. Zalana Zakochana Według kart kocha i powinno być dobrze.. Juz pisałam wcześniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana-zakochana jak tyle będziesz wrózyć t nie tylko karty zaczną kłamać i oszukwiać, ale i dostaniesz gwarantowanego świrra.. sprawdzone osobiście przeze mnie... trzymaj sie jednej wóżby skoro wyszlo dobrze to tak bedzie...kiedy karty to nie zegarek ... A Ezo nie jasnowidz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ezo ja też chciałam zapytać czy "mój" o mnie myśli, tzn. czy myśli o powrocie do mnie i czy ewentualnie długo to jeszcze potrwa. Nasze dane podawałam Ci kiedyś na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalana a myslisz ze ja nie weim u mnie minał prawie rok, trzy miesiace bez kontaktu plus jego ślub.... Ty swoejgo sama olewałaś ja stawałam dla niego na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×