Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Tiny: z powodu mojej "wyjątkowości" wyję bez przerwy:-D- w pracy w środku, wieczorami- bez hamulców... Dużo Jej napisałem dziś, to, co czuję teraz, myślę, że rozumiecie mnie, nie wiem, czy Się Odezwie jeszcze...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Mnie dzisiejszy dzień jest jakis taki ponury, sentymentalny.. ech niby nic.. ale gdyby nie stalo się coś.. to teraz bylabym pewnie najszczęśliwszą osobą na świecie..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj okropny dzien,czuje sie nikomu niepotrzebna,odepchnieta,wrecz mam wrazenie,ze przeszkadzam albo narzucam sie:(:( czyba zakopie sie w lozku i zamkne przed calym swiatem mam dosc tak po prostu dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby On chociaz napisal jednego marnego smsa tak jak do Czekajacej a tu nic cisza pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochani 🌻 Nadzieja mnie opuszcza :( nie mam jej czym podtrzymac. zadnego znaku od Niego. czas schowac te milosc gleboko w sercu i isc dalej. Szkoda, ze serce i rozum bija sie miedzy soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny ---- Nam jesteś potrzebna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakochana --- trzymaj się!!!!!!! Only --- ty masz maleństwo i myśl tylko o nim! Ja jakiś czas temu postanowiłam że zaczynam od nowa z nim w sercu ale bez niego! a wczoraj dostałam smsa i tylko w głowie mi zamieszał bo przecież nic z tego co napisał, nie wynika:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faankasranka
normalne furtki otwarte :) w razie czego, na wszelki wypadek :) kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faankasranka
nie dajmy sie!!!!!!!!!!!!!!! koniec z mysleniem! :P dziewczyny do przodu, świat jest pełen chłopaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chlopakow... a dojrzali i odpowiedzialni faceci chyba wygineli:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: NIE POZWÓL UMRZEĆ NADZIEI!!!!🌻 kot głupi może, niedoświadczony, mimo wieku, ale MA NADZIEJĘ! W beznadziei: Synowie, wiarołomny mąż-manipulant, depczący każdą Prawdziwą Świętość, wciąż nowe Wymagania, Warunki- Qźwa, spełnię wszystko! KOCHAM!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faanka...: Nic nie qmam, jak rzekła pewna żaba lekarzowi, który zapytał: Co Pani dolega?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faankasranka
kocie to zakumaj :) Ja was doskonale rozumiem ALE ALE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to raczej ja potrzebowalam zawsze wsparcia,a ze jestem raczej osoba zamknieta w sobie to nie umialam sie otworzyc w realu,tylko wylewam swoje zale tutaj,Wam placze w rekaw ciesze sie,ze tu do Was trafilam,ze jestescie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faanko: koty za diabła nie qmają, taka już ich natura:-) Raczej żabami nie mogą być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.youtube.com/watch?v=d7JBvjGhtbo Powiedz jak walczyć Z tym co złe Za mało siły w sobie mam Więc pytam Czy jest jakiś sposób by siłę mieć Po rozżarzonych węglach pewnie kroczyć REF. Gdzie jest ta siła I skąd ją brać Skąd tyle wiary By mocno stać Czy Ty nią jesteś Ty co masz świat u swoich stóp Pomóż mi proszę Wskaż drogę znów /x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faankasranka
koty sroty :) moja historia jest meeeega dluga :) nadszedl jej koniec i nie ogladam sie za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca29 wlasnie dlatego, ze moja Corcia niedlugo na swiat przyjdzie to powinnam zobojetniec i wyciszyc emocje. Zyc dla Niej. Jest dla mnie najwazniejsza ale On nie mniej jest wazny i w tym tkwi ten nieszczesny szczegol. Kocie mam jeszcze resztki tej nadziei ale sam wiesz , że jak ona nie jest karmiona to niknie z dnia na dzien. A moja nadzieja od prawie 7 mc jest na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: a ja myślę, że to nie jest koniec, nie jest agonia, ani u Ciebie, ani u żadnej z Was🌻, Miłość bez Powodu nie rodzi się i nie umiera nigdy:-), miłość- pewnie tak. Wbrew tysiącom złych słów: Wierzę i Kocham, Kocham i Wierzę!:-)😍... Haniu, to dla Ciebie😍😍😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za tępa aidiotka pewnie ma naście lat i udaje e coś przeżyła .. cpo widać po słowach..pełno jest .. za parnaście lat może zrozumiesz ..jak dorośniesz az mi ciśnienie skoczyło ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego Faceci tacy jak Kot sa rzadkoscia?? a swiat pelen samych ...pi,...pi,...pi i jeszcze ...pi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca o rok za dlugo u Ciebie i o 7 mc za dlugo u mnie...i co dalej? jak dlugo jeszcze ma ten ogarek nadziei sie tlic? w koncu i on wygasnie :( Kocie masz racje jesli to milosc to nie wygasni nigdy i bedzie schowana na serca dnie. Tylko, ze nadzieja na spelnienie kiedys moze odejsc. Nie wiem nic o Nim, nie wiem czy ktos zastapil moje miejsce obok Niego. Gdyby kochal nie zostawilby na pastwe losu mnie i swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×