Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Dobry wieczor wszystkim! no wreszcie cos ruszylo na topiku:D Kocie-co u Ciebie? Only napisz jak sie czujesz Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: otworzyłem kolejne drzwi, ale wcią chyba niewłaściwe:-(, Kontaktu mniej:-(, słabszy:-(... Boże, nie wiem:-(... Nawet nie wiem, o co zapytać Ezo, żeby nie złościć kart:-(... Ktoś zarzucił mi pustosłowie, zamiast działania, a ja działam naprawdę. Tylko sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie-nie sluchaj,ludzie....hmmm rozni sa:/ a do tanga trzeba dwojga...nie da sie zatanczyc samemu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walcz kocie,w Tobie jest tyle sily,wiary i milosci,ze uda Ci sie-trzymam kciuki za Was, w koncu bedziesz ze swoja Czarodziejka:) 🌻 bo dla mnie,dla Nas juz nie ma nadziei:(:( zal mi serce sciska,bo stracilam cos pieknego,cos niezmiernie rzadkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca29, tiny u mnie raz lepsze a raz gorsze samopoczucie, hormony tez swoje robia...reszta bez zmian....cisza :( Kocie dziekuje Ci 🌻...dales mi sile by nie zwalczac w sobie tego co czuje...miales racje...to najpiekniejsza czesc nas :) Nie zabije serca proba zapomnienia, obojetnosci... Kocham i tak juz zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny, Pain: to ja Wam dziękuję!:-)🌻... Czasem przychodzi tak potworne zwątpienie...:-( Nie poddam się mu, ale w takich chwilach jest strasznie. Nie traćcie Nadziei, Wiary...🌻 U Nas było już beznadziejnie, bez wyjścia- odnaleźliśmy jednak je w końcu, potem to przepadło:-(, przeze mnie:-(, ale nie dam za wygraną, ja wiem, że Ona mnia Kocha. Ezo: proszę, zapytaj kart, czy walka, którą teraz toczę, przyniesie oczekiwany rezultat?🌻 Kocham Cię całym sobą, w każdej chwili, na zawsze😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kocie:) znowu sie powtorze-chcialabym miec taka sile i wierzyc jak Ty...powiedz jak to zrobic? ja juz nie wiem co myslec,w co wierzyc??? ja mam wrazenie,ze to juz koniec a karty mowia co innego:/ jestem rozdarta..... karty moga sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: karty sa narzędziem... Nasze Przeznaczenie w naszych duszach... To trudne do wyjaśnienia, ale myśle, że jeżeli nie gaśnie do końca Nadzieja, jeżeli nie pozwalamy jej umrzeć wbrew wszystkiemu, a zwłaszcza- "zdrowemu rozsądkowi"- to znaczy, że jest Prawdziwa i nie jest płonna, że Marzenia spełnią się.🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: Cześć:-)🌻... Rozbrajasz mnie tym "kociakiem":-D, ja naprawdę młodość mam już daleko za sobą:-D, w dodatku jestem okropnie brzydkim wyliniałym prawie zupełnie kocurem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca witaj :):) to nie Ezo mi wrozyla :( obys mial racje-Kocurze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca-co u Ciebie? ja dzisiaj zamknelam pewien rozdzial mojego zycia,bez emocji,zalu...eee stare czasy dobrze,ze to juz za mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: podobno zawsze mam rację:-) Tak Mawiała moja Czarodziejka:-) A tutaj tekst piosenki, którą odnalazłem ostatnią, słucham teraz bez przerwy:-): I can’t begin to tell you how it feels It’s a clear blue sky Out here my heart so full it’s fit to burst Just counting the hours Home, such a long way gone How to share a day, here’s my only way Send myself to you Wishing you were here I can’t begin to tell you where I’ve been It’s a world behind And if we are to find our heaven here We just have to look harder Now I can see you I never could before, now I want nothing more When I close my eyes Wishing you were here Home such a long way gone How to share a day, here’s my only way When I close my eyes Wishing you were here I can’t begin to tell you how it feels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Nami nie było tak nigdy, a przecież tak blisko mi do autora: Gdy rutyna boleśnie kąsa, a ambicje są małe Uraz się zwiększa, lecz emocje nie rosną A my się zmieniamy i wybieramy różne ścieżki Miłość, miłość ponownie nas rozdzieli Czemu w sypialni panuje chłód, a ty się odwracasz? Czy źle to zrobiłem, a może straciliśmy do siebie szacunek? Jednak pozostał nam jeszcze urok, który chroniliśmy przez całe życie Miłość, miłość ponownie nas rozdzieli Czy wołasz przez sen i obnażasz moje wady? Czuję w ustach smak ogarniającej mnie desperacji Jak to jest, że coś dobrego nie może już dłużej trwać? Kiedy miłość, miłość ponownie nas rozdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz w milczeniu Nie odchodź w milczeniu Bacz na wieczne zagrożenie Rozmowy bez końca Odtwarzanie życia Nie odchodź Idziesz w milczeniu Nie odwracaj się w milczeniu Twoje zmieszanie - moje złudzenie Niczym maska niechęci do samego siebie Spogląda ci w oczy i ginie Nie odchodź Takim jak ty łatwo jest Wytężać oczy, kroczyć w powietrzu Myszkować przy rzekach i wśród ulic Porzucać zbyt wcześnie każdy zakątek Z uczuciem odpowiedniej troski Nie odchodź w milczeniu Nie odchodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia chyba zawsze mają swój koniec Nie wznoszą się, lecz opadają Lecz ja nie dbam już o to Straciłem chęć domagania się czegoś więcej Nie boje się, wcale się nie boję Obserwuję upadek innych Ale pamiętam kiedy byliśmy młodzi Ci, którzy mają zwyczaj niszczenia Którzy maja wyczucie stylu i lubują się W dopilnowywaniu, abyś miał rację "Hej, przecież wiesz, że miałeś rację" Nie boje się już Wpatruje się w drzwi Lecz pamiętam... Dla ciebie - smutek i łzy Dla ciebie - strach przed złem Przypomina ułamek czasu Taki wyjątkowy moment w czasie Tak, zmarnowaliśmy nasz czas Naprawdę nigdy nie mięliśmy czasu Ale pamiętamy kiedy byliśmy młodzi Aniołowie boży - strzeżcie się Sędziowie - strzeżcie się Oportuniści - zaopiekujcie się dobrze Wszystkimi ludźmi Ja nie boje się już Nie boję się już, nie boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak już będzie - duma zniszczyła miłość Co kiedyś było niewinnością, przekręciło się Wisi nade mną chmura i znaczy każdy mój ruch A głęboko w mej pamięci coś, co kiedyś było miłością Jak dobrze zrozumiałem, że pragnąłem czasu We właściwych proporcjach, starałem się go szukać Przez chwilę zdawało mi się, że odnalazłem drogę I gdy odkryłem przeznaczenie - ujrzałem że mi się wymyka Migały mi nieuchwytne obrazy wspomnień I pojedyncze pretensje o wszystko, co chciałbym zatrzymać Wyjedźmy gdzieś i zobaczmy, co uda się nam odnaleźć Pozbawiony wartości zbiór nadziei i dawnych pragnień Nigdy nie pojąłem, że aż tak daleko przyjdzie mi iść Przez najczarniejsze zakątki zmysłów mi nie znanych Zaledwie przez chwilę słyszałem czyjeś wołanie Wyjrzałem poza dzisiejszy dzień - tam nie ma nic Teraz już rozumiem, że wszystko zrobiłem źle Potrzebuje terapii, gdyż ta kuracja trwa zbyt długo Głęboko w sercu, którym kierowało kiedyś uczucie Odszukać muszę przeznaczenie póki nie jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto są młodzi niosący ciężar Oto są młodzi, gdzie oni byli? Dobijaliśmy się do drzwi najczarniejszych komnat piekła Doprowadzeni do ostateczności wdarliśmy się do środka Zza kulis obserwowaliśmy powtórkę przedstawienia Zobaczyliśmy w nim siebie jak nigdy przedtem Był to obraz urazów i degeneracji Oraz cierpień, od których nie uwolniono nas nigdy Przesiąknięci żalem - teraz nasze serca przepadły na zawsze Nie potrafimy pozbyć się strachu i dreszczu zagrożenia Te rytuały wskazały nam tylko drogę do drzwi Otwartych i zamkniętych, a potem zatrzaśniętych nam w twarz Gdzie oni byli, gdzie oni byli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochani 🌻 cisza potrafi stracic czlowieka w najglebsza przepasc wlasnych mysli :( slowa rania...brak slow zabija :( u mnie bez zmian...i chyba nie zanosi sie na spelnienie pragnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wszystkim! U mnie też bez zmian. Powoli zaczynam przyzwyczajać się do myśli że on nie wróci, ale nadal kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: to najciemniejsza część mnie, tkwi we mnie od bardzo wielu lat, słowa wykrzyczane kiedyś, gdy byłem młody, przez człowieka, który nie mógł znieść świata wokół siebie... Przerażała go perspektywa niesienia tego bólu przez dekady- uciekł stąd, jako dwudziestokilkulatek... Czarodziejka od razu dostrzegła ten mrok we mnie... Mówiła, że także to Kocha...😍... Szukam rozpaczliwie wyjścia- nie dla siebie, dla Nas😍 Wiem, że istnieje, na końcu drogi jest Ciepło, Światło, które nie rani źrenic, Cicha Muzyka... Dla Nas😍... Nie przestanę Jej Kochać NIGDY!😍:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, Pain🌻 i Tiny🌻- odpowiedziałem Tobie, Tiny:-), tak to już ze mną jest, kiedy mgła przysłania oczy...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poezyjka..
"Kocham za siebie, kocham za ciebie,Kocham jeden za dwoje.Słońce po niebie, księżyc po niebie,Gwiazdy po niebie, chmury po niebie -Wszystko spoczywa na mojej głowie!Musisz mi pomóc, musisz mi pomóc,Swoją miłością musisz mi pomóc;Musisz pokochać mnie więcej,Bliżej wyciągać kochane ręce Musisz! "🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Dawno mnie nie bylo,bo niestety mam udane zycie .Ale Was kocham i jestem z Wami moje dziewuszki.Pa.A KOTA tp olewajcie bo to jakis pedal.Niezrownawazony.Wyeliminowac go.Bo Wam mąci w głowach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×