Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Kocie jestesmy wszyscy odrzuceni. Gdzie bedziesz szukal miejsca na swieta. Badz z nami odrzuconymi. Kto nas lepiej zrouzmie niz my sami , ktorzy to przechodzimy. Kazdy z nas zna to cierpienie i bol i dlatego nie bedziemy dla siebie ciezarem ...takie bratnie dusze to wiele dla kazdego z nas...wiesz sam jak trudno patrzec na szczesliwych , jak to boli...dlatego ja nie chce spedzic czasu swiatecznego wsrod takicgh osob bo czulabym sie wyalienowana , ich szczescie by mi przypominalo moje stracone... nie zycze tym ludziom zle ale nie moge po prostu na to patrzec , bo boli...cholernie boli... Kocie badz z nami w te dni Ps. do swiat jeszcze troszke czasu zostalo. Moze jeszcze sie zmieni cos na lepsze Kochani. To takie moje ogromne pragnienie, zebysmy po tym bolu zaznali szczescia z naszymi Ukochanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis09
Czy ktoś wie ja pisać afirmacje dotyczące danej osoby np. jak mam pisac gdy chę byc z człowiekiem który mnie koch i nie jestem mu obojętna ,spotykamy się od pół roku ,jest zamkniety w sobie i nie wiem jak do niego dotrzeć ? Jak mam pisac afirmacje ??? czy napisanie ja....jestem gotowa na miłośc np. Marcina ....Czy ja ..... zasługuje na miłośc np. Marcina ...będzie dobrze?? Nie chcę pisac ja ... zasługuje na miłość ,gdyz boje się przyciągnąć inna osobę . Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only ja jestem w troche innej sytuacji,ja Wiem,ze On ma zone i dziecko.....nie Moge,nie mam Prawa zadac zeby odszedl...wiem,ze mnie Kocha,ale syn jest dla niego bardzo wazny...za te wartosci Go Pokochalam-moje corki tez traktowal jak swoje-a dzisiaj przez to cierpie,bo Go tu nie ma.. wiem,ze to On musi podjac decyzje,czy chce byc ze mna,szczesliwy,chciany,kochany,z ogniem w oczach i checia do zycia,ale bez syna,z dala od niego...czy zostanie z zona niekochany,nieszczesliwy,w pustce,obojetnosci,bez czulosci-ale z synkiem przydalaby sie Ezo i Jej karty gdybym miala odrobine nadziei..gdybym wiedziala,ze potrzeba tylko troche czasu...zaczekalabym,nauczylabym sie cierpliwosci,chociaz mi jej brakuje...zrobilabym to zeby byc z Nim..zeby bylo My a nie Ja i On...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Tiny ...takie sytuache sa bardzo trudne...wybory sa trudne bo zawsze ktos zostanie zraniony...ktos zawsze bedzie na odleglosc :( Nie umiem nawet sie wypowiedziec w takiej kwestii bo nigdy nie bylam w takim zwiazky gdzie byl ktos jeszcze. Masz jakis kontakt z Nim? Jakies znaki od Niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only zadzwonilam do Niego,balam sie,wachalam,ale Kot 😘mi pomogl podjac decyzje.. ucieszyl sie,slyszalam to w glosie...rozmawialismy pol godziny...widzisz On sam nie zadzwonil,bo sie bal,nie byl pewny mojej reakcji...tak mowil,a ja Mu wierze,bo jakby nie chcial rozmawiac,to zbylby mnie po kilku minutach...a My gadalismy jak dawniej....slyszalam w glosie,ze cierpi...przyznal,ze pije-duzo za duzo i ta tesknota-to tez mial w glosie...mowil,ze stara sie to wszystko poukladac,spedza duzo czasu z dzieckiem,stwierdzil,ze powinien najpierw zakonczyc malzenstwo a pozniej wiazac sie z kims innym,tylko czasem serce nie sluga ... Milosci sie nie wybiera,bo Ona przychodzi sama najczesciej nieproszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile dalabym, zeby moj Kochany chial porozmawiac. NIestety gdy dzwonilam i pisalam nie bylo odezwu z Jego strony. :( Tiny ...z tego co piszesz to uczucia u Twojego nadal sa zywe do Ciebie. Wydaje sie rozsadnym facetem...chce zakonczyc jedno by moc z Toba stworzyc nowy zwiazek nie tkwiac w klamstwie. Badz cierpliwa, mysle , ze wszystko sie ulozy na Wasza wspolna korzysc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tygodnie milczalam a przed chwila napisalam Mu smsa . Ma wylaczona komorke :( Czasem ktos by sie przydal, zeby mi telefon z rak zabrac :/ Nie wiem po co to robie co jakis czas...z jednej strony wiem, ze to czysta glupota bo On i tak nic nie odpisze a z drugiej strony chce by wiedzial, ze nie zapomnialam, ze tesknie...ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only, Tiny: czytam i wyję. Prosiłem tyle razy, żeby Napisała, że mnie nie Kocha, gdybym wiedział, że może być beze mnie Szczęśliwa...:-) Wiem, że nie:-(, a ja jestem demonem:-(... Po jaką cholerę pojawiłem się na tym pieprzonym świecie????? No PO CO????!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only🌻 jestes super Kobietka,madra,silna i ciepla,zycze Ci szczescia,bo zaslugujesz na nie...wiem,ze brakuje Ci kochanego,ale zobaczysz,Malenstwo troszke wypelni ta pustke kolo Ciebie..a moze On zapragnie zobaczyc Corcie i wroci....zycze Ci tego Kochana z calego serca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie-- zeby dac Swojej Czarodziejce okruszek Szczescia...Siebie...Swoje Uczucie...Swoj Czas...Swoje Mysli... Ona to Wie i jak Sam napisales bez Ciebie nie bedzie szczesliwa...Pamietaj!!! a i jeszcze dla Nas:) to malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie jeszcze swojej misji nie wypelniles...Ktos ma cel w tym, ze tu jestes Kazdy z nas jest potrzebny, niezastapiony mimo, ze tego nie widzimy , nie czujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny nie licze na to...Corcia sie dla Niego nie liczy...zreszta nie chce by byl ze mna na sile bo pojawilo sie dziecko...i tak by po jakims czasie wszystko padlo w ruine gdyby wrocil tylko z Jej powodu...moze tak mialo byc...i tak duzo mi ofiarowal...male serduszko, ktore kocham i bede kochana przez te serduszko... Siedze , mysle, rycze i nie widze konca tej drogi. Brakuje mi Ciebie M....i to slowo " wroc"...................... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only jak juz kiedys pisalam--nic sie nie dzieje bez powodu...i jak sama zauwazylas--Ktos ma dla kazdego z Nas jakas misje do wykonania... dobrej nocy Kochana i milej niedzieli 🖐️😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie spokojnie 🌻 zycze zeby ta nasza wiara i nadzieja zrodzily owoce ... ktorych tak bardzo oczekujemy i pragniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miłość Najpierw nie chcieli uwierzyć więc mówili do siebie że ich miłość za wielka nieobjęta jak liście za wysokie za bliskie potem że to nieprawda przecież tak jest ze wszystkim lecz Ty co znasz ptaki po kolei i buki złote wiesz że jeśli miłość to tak jak wieczność bez przed i potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani..:) u Mnie już troche lepiej.. wczoraj miałam doła giganta.. Dzisiaj znowu mi się śnił, że spacerowaliśmy, było cudownie jak dawniej... zapytałam "A.. czy ty mnie kochasz??" a on odpowiedział "G.. przepraszam ale nie kocham Cię..przepraszam..."Obudziłam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: u mnie bez widocznych Zmian... Za wcześnie chyba na Nie...:-( Ale bałem się, że jeszcze Czegoś ubywa:-(, na Szczęście okazało się, że chyba nie... A u Ciebie?🌻... Tiny, Pain: Dziękuję!🌻🌻:-):-) Dobry wieczór Wszystkim🖐️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!! co u Was dziewczyny?? Ezo--jak sie czujesz? Czekajaca--przeczytalas cos od Only? mnie ciagle brakuje czasu,nawet dzisiaj,chociaz dzien ma godzine wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani :) Kocie :) 🌻 Zalana ...sny to nasza podswiadomosc...to co w realu przenosi sie do snow...to projekcja naszych obaw i pragnien ...tez je mam z Nim ...i raz jestesmy razem szczesliwi a drugim razem On z koms ...ja sama Ezo Kochana ..lepiej pisz co u Ciebie bo o nas mozesz wyczytac na topiku. U mnie po staremu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie nic nie sni,nigdy....to zle,to naczy,ze ja jakas inna jestem? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny -- jeszcze nie kończę "dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i dochodzę do wniosku że do tej pory robiłam wszystko to czego robić nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z nim w czwartek przez telefon:-) Nawet fajnie się gadało. Opowiedział mi o swoich najbliższych planach i pytał co u mnie. Niestety więcej się nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×