Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Ja taka jakaś zmęćzona ostatnio jestem... W głowie mi się kręci... Na zimno mój organizm tak zawsze reaguje :/ Co do snów to tez raz mi się śni, że on mnie kocha raz, że ma w D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo --- może jakiaś grypka cię bierze? Owiń się kocem i zrób sobie goś gorącego - jeśli nie brałaś żadnych leków to piwko grzane jest dobre na zimno i na smutki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ja tez rozmawialam z Nim w tamtym tygodniu,ale od tego czasu...cisza:(:( nie chce sie narzucac....wiec milcze....tesknie...cierpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo--a moze to oslabienie jesienne,organizm roznie reaguje na nadejscie zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: do Ciebie też:-), wierzę w to mocno🌻 Ezo: końską dawkę aspiryny i pod koc, śnić Dobre Sny:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś mym życiem moim marzeniem Największym w życiu marzeń spełnieniem, Mą kroplą w morzu i słońcem na niebie pustynnym piaskiem listkiem na drzewie jesteś mym smutkiem moją radością na zawsze będziesz moja miłością! Bez Ciebie życie dziś traci sens jesteś w mych myślach i mych marzeniach najlepszych snach i pięknych wspomnieniach słodycz twych oczu i smak twych ust wspominam patrząc na naszą fotografię proszę KOCHANIE na zawsze wróć bez Ciebie żyć nie chcę i nie potrafię!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień bez nawet jednej wiadomości. Znowu pilnuje tego, żeby rozmawiać ze mną nie częściej niż raz na tydzień. Prosiłem żeby dała znać w sobote jak jej poszło w szkole z referatem, dotąd ani słowa. A wiem że na pewno mógłbym być z Niej dumny, że zachwyciła swoją wiedzą i błyskotliwością. Mógłbym słuchać Jej głosu godzinami, a niestety jeśli już raz na pare tygodni pozwala zadzwonić słysze zaraz \"musze kończyć\". a jeszcze niedawno byla tak blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana_W_Weglu
ciesz się że w ogóle się odzywa ...ja swojego nie wdiziałam rok i ,5 miesiąca a nie słyszałam do półroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny wieczór bez ciebie, Tak bardzo tęsknię, Błądzę za tobą myślami, Jesteś ze mną i cię nie ma. Tak bardzo tęsknię. Wpatruję się w fotografie, Twoją, Zrobioną ukradkiem, Trochę nie wyraźną, Więc włączam wyobraźnię. Przypatruję się twoim, Niebieskim oczom, Uśmiechowi radosnemu, Jak promienie słońca? Wspominam twój ciepły I czuły dotyk anioła, Staram się ciągle mieć, Ciebie przy sobie, Chociaż w wyobraźni, We wczorajszych wspomnieniach, Tak bardzo tęsknię. Tak bardzo mi ciebie brakuje, Tak bardzo cię potrzebuję, Tak bardzo chcę byś tu był, Przytulił i pocałował, Tak bardzo tęsknię Tak bardzo cię kocham…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain, Tiny: 🌻:-) Świat w Nas nie wierzył nigdy, bo to Ona, bo to ja- nie dawaliśmy Sie tak bardzo długo:-) Wiem jednak, że nawet dziś, gdy z Piekła do Piekła każdej godziny, wciąż Wierzymy w Nas😍, nie wiem, nie mam racjonalnych podstaw dla Naszej Wiary- ale czyż nie na braku takich podstaw jest budowana Wiara?:-) Ciekawe, co na To kościół katolicki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś siora mojego ex przesadziła... Napisała do mnie \" Mój koteczku, moje kochanie, To ja S..... \" :-o Ja na to \"Wiem, że to Ty, bo piszesz ze swojego msn :-o\" Potem tam coś mi truła... Ja jej... Gadała mi słodko, że hej...Ja jej pokazałam zdjęcia swoje... O te: http://img227.imageshack.us/my.php?image=anna4tj0.jpg http://img227.imageshack.us/my.php?image=jaaaaaaaaaazz0.jpg http://img227.imageshack.us/my.php?image=bakjdjbr9.jpg http://img216.imageshack.us/my.php?image=69092511qt1.jpg :D Brąz wersja mnie :P I po tych fotach zapadła cisza... Taka na 15-20 minut... Po czym znowu zaczeła gadać... I wstawiać w swój avatar ciekawe fotki... Zamiast swojego zdjęcia... Najpierw wstawiła mojego ex z kumplami... Ja na to nic... Potem samą twarz mojego ex :-o Potem jakąś dziewczyne :D A nastęnie znowu jakąś dziewczyne :D Ale już inną... :D A ja na to zupełnie nic... Więc poszła :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: moje oczy wciąż zielone...:-) Ezo: aspiryna pomogła?:-) Siostrze exa potrzeba zdecydowanie więcej, niż aspiryny:-D, Brown- OKI:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie--moje szare,ale mojego Skarbka niebieskie wlasnie:):) Ezo--:) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: zdecydowanie jestem dziadkiem:-D, a toast mojego ulubionego krasnoluda, nieodżałowanego Zoltana Chivaya: Na pohybel sk....synom!:-D Dobranoc🌻:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana, Ezo-- ja sie nie ujawnie,bom za stara i za blado przy Was wypadne:( a dolkow mam dosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: Szare, jak mojej Czarodziejki:-)😍... No Qrka: KOCHAM JĄ JAK WARIAT!!!!!!😍😍😍😍😍😍😍! I jestem Jej własnością NA ZAWSZE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kocie jak ja bym chciala byc dla mojego Kochanego taka Czarodziejka jak Twoja H dla Ciebie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×