Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prymula

remont z dwumiesięcznym dzieckiem ???

Polecane posty

Co wy na to? Jeszcze przed porodem założyliśmy nowe okna, które teraz trzeba obrobić. Czy to nie za wcześnie na kurz dla tak młodych płucek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
wielkie rzeczy, u mnie poki sie nie wynioslam wszystko bylo w stanie surowym i pewnie nigdy bym sie nie doczekala konca remontu... nie wiem co tam planujecie, ale jak nie bedziecie sciagac dachu i burzyc murow to chyba nic sie nie stanie, byle remont nie ciagnal sie jak u mnie przez rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i warto ale ja muszę przy tym być, zarządzać, kierować majstrem, wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakokoko
dziewczyno odpuść sobie bo remont będzie niewypałem i znerwicowane dziecko będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząca012
mysle ze nie bedzie problemu przeciez nie bedziesz ze swoim malenstwem na rekach dowodzic:) poprostu staraj sie ja 3mac w pokoju obok zeby jak najmniej odczuła remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jest spokojna i naprawdę mało wrażliwa na hałasy - zahartował ją starszy braciszek ale martwi mnie kurz, bo tego nie brakuje przy ścieraniu gipsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość page up/down
Okna można obrobic takim gipsem którego się nie szlifuje albo kupic mały worek tynku nie będzie sie kurzyc.A miesza zaprawę można w piwnicy, garażu czy na dworze i kurzu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×