Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilianaaaaaaaaaaaaaa

czy boli podbrzusze w ciąży?

Polecane posty

Gość lilianaaaaaaaaaaaaaa

czy to normalne, jestem w 7 tyggodniu i boli mnie podbrzusze cos jak przed okresem ? czy to normalne????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
normalne macica sie rozciaga i boli jeśli nie plamisz to wszystko jest ok jeśli bol jest bardzo uciążliwy to możesz lyknąć nospe polecana przez wszystkich lekarzy i bezpieczna w ciąży ja brałam w obu ciążach i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! Lekarz też mi powiedział, że mogę brac Nospę, ale dopiero w drugim i trzecim trymestrze ciąży, w pierwszym nie wolno. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlemina
Ja mam przepisane brać no-spę forte 3xdziennie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nospy to najlepiej skonsultuj się z lekarzem. mi lekarka pozwoliła w 1 trymestrze. ale jakoś się balam i nie brałam. takie bóle są normalne. jak nie plamisz to jest ok :) dokładnie tak jak frugo pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie bolało tylko do 21 dnia
po zapłodnieniu, a później już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Może to brak magnezu i potasau, on też może powodowac skurcze, najlepiej jeslibyś spytała o to lekarza. No i uważaj na siebie, oszczędzaj się bo dźwiganie, wysiłek fizyczny, nerwy mogą zaszkodzic i powodowac skurcze. Pierwsze 3 miesiące to najbardziej trudny okres, uważaj zwłaszcza w dniach w których "normalnie" występowałaby miesiączka, w tych dniach zagrożenie samoistnym poronieniem jest największe, więc w tych dniach należy na siebie szczególnie uważac. Życzę zdrówka i pięknego zdrowego bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×