Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EVANKA81

GRUBI-przedmiot odreagowywania frustracji!

Polecane posty

dzisiaj stwierdziłam że grubaski są już traktowanejak podludzie,gorszy gatunek! sytuacje była tak nie na miejscu ze az smieszna! grupka młodzieży zaczepiała na przystanku grubszą dziewczynę.szydzili z niej ,wyśmiewali. ona oczywiście nie stała jak słup,oj miała cięty języczek i riposty na wszystkie zaczepki! zdziwiło mnie jednak kto z niej żartował: ruda,piegowata dziewucha z odtsającymi uszami,druga z ogromną szczeką,bez górnych dwójek i jeszcze na dokładkę sepleniła i dwa typowe blond solary w wykoślawionych szpilach! wszystkie kopciły jednego męskiego i były cool! ja pierdziele,czy ludzie nie widzą u siebie wad ? widzą za to az za dużo u innych! przykro mi ze mamy taką młodzież:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
niestety mamy coraz gorszą młodzież. dla nich nadwaga czy otyłość to nr 1 do wyśmiewania! najłatwiej dobija sie juz upokorzonego-niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRUE
moja siostra była tematem drwin przez całą podstawówkę! chciała schudnąć za wszelką cene,wiec sie głodziła,ale to nie pomagało.wylądowała w klinice w katowicach,gdzie na jednej sali lezaly anorektyczki,bulimiczki i otyli! klinika kogucik! przez nich o mały włos nie przekręciła się! miała wtedy 9 lat,była jeszcze dzieckiem. diety nie pomagały i musiała się pogodzić ze swoim wyglądem. udało jej sie1 nadal jest tega,ale ma super męża!jest szczesliwa! teraz jest pewna siebie i nie da sie gnoic! nosi głowe wysoko!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×