Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy udupic sie z 2gim dzieckie

jak sadzicie? udupic sie juz na amen czy sie nie udupic?

Polecane posty

Gość czy udupic sie z 2gim dzieckie

mam 1,5 roczna corke, mamy z mezem firme w ktorej w zasadzie niewiele mam do roboty, wszytko robimy w domu.. nie chce miec jedynaczki, boje sie ze bedzie rozpuszczona poza tym wydaje mi sie ze 2 lata to najlepsza roznica miedzy dziecmi z drugiej strony nie chce znow ciazy, boje sie ze znow bedzie zagrozona i znow bede lezec polowe w szpitalu, nie chce cc, nie chce tego bolu, upokorzenia w szpitalu, nie chce rozdartego niemowlaka z kolka, nie chce dodatkowych kilogramow, rozstepow, wiszacych 2x bardziej cycow... udupie sie na amen:( co ja mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekać aż będziesz chiala mieć drugie dziecko, aż będziesz na nie gotowa, bo teraz to absolutnie nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się bardziej
Chyba już sobie odpowiedziałaś- nie chcesz drugiego dziecka, więc poczekaj jeszcze. Poza tym zawsze możecie pomyśleć o adopcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz 2 dziecka to tak. z drugiej striny 2 ciaza niekoniecznie musi byc taka sama jak 1 . 2 ciazy mozesz nawet nieodczuc.. dziecko niemusio miec kolek.. ja bym sie chyba zdecydowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no wyjebiste określenie
na decyzję o drugim dziecku "UDUPIĆ SIĘ" :O NIE, nie udupiaj się, szkoda dziecka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina 0
daj spokoj skoro masz taka wizje macierzynstwa to odpusc sobie. zyj zyj zyj potem bedziesz sie wyrzywac na dziecku ze ci cos odebralo i unieszczesliwisz je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udupic ciebie
jak macie firme,..robicie w domu prace..to chyba stac cie na dietetyka na prywatna polozna na prywatna klinike i w koncu na cc a pozniej na zabieg podnoszenia piersi..wiec nie wiem skad u ciebie slowo udupic...udupic mozesz nas swoja obecnoscia na kafffe...zreszta pomijajac fakt posiadania dziecka i nazwania tego udupieniem zastanawiajace jest jaka firme prowadzisz skoro tak kiepsko u ciebie z wyrazaniem swych pogladow---chodzi mi o dobor slow mowiacych na przyklad o macierzynstwie czy okresie ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...po Twoim poście wnosze,że sama udowodniłas sobie ,że nie chcesz mieć drugiego dziecka..kierujesz się egoistycznymi pobudkami ( do których równiex masz prawo ) A o 2 dziecku raczej myślisz jako o osobniku kt,órego wartobyłoby miec ..aby wystepował pełny model rodziny ...no i 1 dziecko rozwijało się lpiej ..nie jako jedynak ... Jednak....nie czuję w Tobie instynktu ....do 2 dziecka Więc mysle ,ze powinnaś to bardzo dokładnie przemysleć...abyś w przyszłości nie zaczęła traktować drugiego dziecka...jako własnie tego ,które \"udupiło\" Cię na \"amen\" :) Wcale cie nie potępiam...rozumiem Twoją sytuacje ..... bo sama mam prawie 2,5 letnią córeczkę ...a nie palnuję drugiego dziecka ....i mam obawy czy nie bedzie rozkapryszoną jedynaczka ...ale staram się wychowywać Ją na czuła....dziewczynką mając w sobie tyle empatii co dwoje dzieci... póki co ychodzi nam to ..jak bedzie dalej ...się okaże ; ] Życze Ci pwoodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każde dziecko jest inne
Moja druga córka była o wiele "łatwiejsza" jako niemowlak, a dużo gorsza jako dwu- i trzylatek w porownaniu do pierwszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie zachodź w ciążę.Ja mam tak samo jak Ty ,niby kiedyś bym chciała drugie dziecko,ale znowu te 9 miesięcy będzie się wlekło w nieskończoność,później ten cholerny poród i ból ,później wstawanie po nocach do dziecka,odmawianie sobie przyjemności ,martwienie się i tak w kółko. Ja chyba nie zdecyduję się jednak na drugiego bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak inaczej to nazwać niby ? Jak masz dwójke dzieci to jesteś ''udupiona'' . Bo z jednym jest ciężko bardzo a co dopiero z dwójką... Ja mam jedno i chce gdzieś wyjść z mężem to nie ma jak ,bo babcia z małą nie zostanie bo gdzieś jedzie.Siostra moje idzie na impreze.Więc my możemy sobie pozwolić na wyjście z domu raz na miesiąc np. albo rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z innej strony
Drogi Bebolku! Dziewczyna pisze o wielu obawach,miedzy innymi o swoim wygladzie. Boi sie ,ze bedzie gruba,ze zwisajacymi piersiami.Ma do tego prawo,nawet jesli nam wydaje sie,ze to egoistyczne podejscie. Sorry,ale zajrzalam do Twojej stopki,masz kobieto chyba ze 100kg na sobie ,jak wiec mozesz radzic komus:''Ja bym sie zdecydowala'' Ty tak,bo widac,ze nie zalezy Ci na wygladzie.Wazysz chyba ze 100kg i biust masz obwisly,wiec po co radzisz innym? Lepiej napisalabys-mi nie zalezy na wygladzie,wiec sie zdecyduje.. Pewnie,ze sie zdecydujesz,co masz do stracenia? Ale zupelnie nie rozumiem wyglaszania tych madrych uwag,zwlaszcza jak ma sie te ''niedoskonalosci'',ktorych obawia sie zalozycielka topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że chce się wyglądać ładnie nie jest żadnym egoizmem.No a własnie Bebolku ty chyba nie masz o tym pojęcia ,więc nie udzielaj głupich rad .Widać od razu że autorka topiku nie jest gotowa na dzidziusia a Ty piszesz że byś się zdecydowała. zgadzam się w 100 % z ''Z innej strony'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×