Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysle o tym stale

Laski a konkretnie mezatki!PROBLEMM Z MEZEM...

Polecane posty

Gość mysle o tym stale

On poprostu od jakiegos czasu zaczal zwracac uwage na cenu ciuchow ktore sobie kupuje!Mozecie sobie to wyobrazic... i robi mi wymowki wreczawantury ze nie moge sobie kupic i koniec! Dodam ze finansowo nie jest zle on ma jakies 2000€ ja jakis 1000€ po oplaceniu wszystkiego zostaje 2500€ A on ciagle mi wmawia ze nie mamy pieniedzy.Odbilo mu??? Tez tak macie czy jestem jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
faktycznie straszne:D porozmawiaj z nim spokojnie może dojdziecie do porozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
ja tez nie kupuje drogo, wydaje mi sie ze on mi zaluje... on ma 5 koszulk i 2 pary spodni i 1 buty i twierdzi ze on niczego nie potrzebuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambojet
a co on sobie kupuje?zacznij mu tez wyliczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
on sobie praktycznie odkad jestesmy malzenstwem sam nic nie kupil.Ja mu zawsze kupuje. Wogule nie dba juz o siebie czasem mi za niego wstyd.A on to olewa´: gdy sie spotykalismy jeszcze przed slubem potrafil sie ubrac,zrobic fryz poprostu zadbac a tera lipa... Ja zato chce wygladac dobrze jak modelka mam figurke 164cm wzrostu 50 kg. chce czuc ze zyje zakladac lachy jakie sa modne,jakie mi sie podobaja... a on mi wylicza Albo jak cos kupie jakies buciki to zaczyna sie awantura ze on ze mna w nich nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z Grudziądza
Rozpuszczona peezdo ciesz się tym co masz! Wielka tragedia się stanie,jak kupisz kieckę za 100eur zamiast tej za 200?????kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
Nie ma pojecia co go ugryzlo. Nikt nigdy jeszcze nie powiedzial mi ze ubieram sie wyzywajaco czy nie taktownie.Tylko on ma wiecznie focha... mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.... facet zazwyczaj na kazdy nowy ciuch powie " przeciez masz juz tyle " :) podobnie na buty. A on nie ma jakichs pasji na ktore moglby wydawac? Oszczedzacie cos jeszcze z tych 2500 e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
jasne.Staram sie odlozyc tysiaka miesiecznie. Teraz jedziemy na wczasy za niedlugo (wyspy kanaryjskie) noi tak ostatnio spytalam go co sadzi o kasie jaka bedziemy potrzebowali wziasc i wiecie co parsknal smiechem. Stwierdzil ze majac hotel z wykupionym all inclusiwe nie bedziemy brac ani grosza... sie zalamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z Grudziądza
Po prostu rozpuszczona idiotka z ciebie...Boże,chroń od takich bab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
Czasem nie rozumiem juz sama! ii wydajemi sie ze jesli ktos potrafi cos odlozyc to nie jest tak zle. O on mi ciagle wygaduje normalnie mi wkreca ze nie mamy kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie trzeba miec swojej kasy :) a jakies wycieczki, zwiedzanie, wyjscie gdzies? :) jak odkladacie tyle zyjecie dobrze to w sumie nei widzialabym problemu z kupieniem sobie kilku ciuchow. Moze po rpostu nie pokazuj ich mezowi tylko ot tak wkladaj do szafy? jak bedziesz ubrana w cos nowego to i tak nie zauwazy :P a zawsze mozesz powiedziec ze to stary ciuch tylko go zadko nosisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
Ciągnę końskie zaganiacze za hajs :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
dlaczego rozpuszczona? Popatrz jesli rano wstajesz idziesz do pracy i tak przez 6 dni w tyg. przynosisz pieniazki to mozesz chyba czasem wydac tez troszke co? A moj maz tego nie rozumie... I widze ze ty Stefan tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
Rucham się za ciuchy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z Grudziądza
Ta,ale widzę ze to ON zarabia,skoro rozdziela kasę, i uważam,że trzeba być rozpuszczoną babą żeby załamywać się tym,że szczędzi kasy na ciuchy. Naucz się oszczędzać,recesja może przyjść kiedy nie bedziesz sie tego spodziewała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle o tym stale
Kurcze wiesz ze juz tak robilam ale co ty. Od razu zauwazyl i odrazu formulka,, po co Ci to Gdzie w tym pojdziesz? ,, itd. Teraz az mam stracha ze bedzie krzyczal, wiec zaczelam pytac od jakiegos czasu ale nie nioe moge.Maz mi nie pozwoli.Boze do czego to doszlo. Przed slube´m bylo wszystko na TAK teraz NIE! Czuje sie z tym okropnie A kolezanki sie smieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda nie mam takich problemów- ale moja była szefowa zawsze jak kupowała ciuch przemetkowywała go u nas ;) skoro i ty pracujesz - masz prawo decydować na co pracujesz- ustalcie jakąś kwotę na swoje wydatki i już co zrobisz ze swoją częścią to twoja sprawa a co do wakacji......skoro nie będziesz mogła sobie kupić choćby kawy na mieście- to nie jedź wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jak bedziesz ubrana w cos nowego to i tak nie zauwazy" Wkurzona, i za to właśnie kochamy facetów :) Za taki kompletny brak drobiazgowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z Grudziądza
Ludzie,jak można robić z tego tragedię... Czasami zamiast butiku odwiedź np.halę,a wyhaczysz praktycznie to samo za cenę 4x mniejszą i bedzie wilk syty i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy :D to faktycznie jakis sknera ten maz. Jesli wydatki na ciuchy nie przekraczaja 1/3 Twojej pensji to nawet nie zwracalabym uwage na jego komentarze. W zwiazku jedno musi byc gluche a drugie slepe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan z Grudziądza
A skoro koleżanki się śmieją,to zmien koleżanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×