Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pff

Miłość na odległość

Polecane posty

Kto tego doświadcza? Bo ja tak, od 3 lat i 2 m-cy :P Ile Was dzieli km? Bo nas 26o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka8181
to ja podobnie...też 3 lata tylko ze nas dzieli 1000km buuuuuuuuuuu za tydzień przyjeżdza na 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-8-8
i jesteście pewne ze oni tam są wam wierni?? ja bym chyba odchodziła od zmysłów. wiem ze to kwestia zaufania. mojemu ufam. ale babom ni eufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Swojemu ufam to co mnie baby obchodzą?! :) Przecież na siłę żadna na Niego nie wskoczy :P Ufam Mu bezgranicznie :)))) 2 tyg.? wow? My się widzimy max. 2-3 dni a potem tydzień lub dwa przerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka8181
2 tygodnie ale poźniej trzy miesiące go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka8181
ja mojemu też ufam tylko ze na 99% nigdy do końca nie można być pewnym to wiem bo juz takie rzeczy widziałam....co robiły moje koleżanki nie wspominajac już o kolegach ze w zyciu niczego nie można być pewnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i na siłę nie wskoczy na niego ale moze wykorzystac sytuację np pod wpływem alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi na imprezy w tygodniu bo dużo pracuje a w weekendy jest ze mną i Go pilnuję :P A tak na poważnie nie zachowuje się nieodpowiedzialnie i wie, że za dużo by stracił zdradzając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatior kafeteterii
odległość.. 90 km widzenia .. 1 na tydzień, czasami 3 dni w tygodniu zaufanie..bezgraniczne staż.. 1 rok sex.. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ogratulowac:) dobrze ze sa jeszcze faceci ktorzy sa uczciwi;) mój się do nich zalicza:D ale mi by było tęskno. nas codziennie dzieli dosłownie 2-3km, niestety nie mozemy sie widziec czasami bo obowiazki. ale bywa i tak ze chociaż na 15 min do niego do pracy przyłaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"staż.. 1 rok sex.. nie" Hmm... J straciłam dziewictwo po pół roku bycia razem :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooollllllllllllaaaaaaaaaa
dzieli nas ponad 1200km.Na szczęście wraca za kilka dni na stałe jestem taka szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooollllllllllllaaaaaaaaa gratuluję *campini* 2-3 km to i tak daleko :P ja swojego chciałabym mieć wciąż obok :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Pff, ja tego doświadczam. Dzieli nas ok. 300km. Ostatnio widzimy się jakoś co 2-3 tygodnie po 2-3 dni... A poza tym od października może uda nam się widywać się co tydzień :) Ciężko jest, ale ufam Mu bezgranicznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Aśka opisałaś mój związek :):) A jak się poznaliście????? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×