Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktoś z kafe

szczałka ..... Sniło mi się... o co chodzi????

Polecane posty

Śniło mi się ze jestem z nim nad morzem, wiem że on nie jest mój :(( ale spacerujemy razem, rozmawiamy, potem leżałam na brzegu, na plaży, w wodzie kiedy wstałam miałam pogryzione przedramiona przez jakieś robale :O widać było rany na rękach i musiałam kilka tych robali zdjąć z rąk :O potem poszliśmy do pokoju ( byliśmy w jakimś hotelu) zdejmowałam poszewki z pościeli bo mieliśmy wyjechać Potem myłam ręce w łazience a on stał obok i patrzył czułam że jest bardziej mój niż jej :(( ale wiedziałam ze ona na niego czeka w pokoju :(( ________________________________________________________ ... już prawie rok żyję bez niego ale miłość nie mija ani jemu ani mi :(( możesz pisać na pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceny ze snu obrazują Twoje stany psyche w związku z tym co przeżywasz i to bardzo wprost.Nie ma tu jakiejś zagmatwanej symboliki. Wspomnienia miłości i zazdrość o inną. Ale- coś się w Tobie przełamuje/oczyszcza/zakańcza.... symboliczne oczyszczanie , które pojawia się tak wielu osobom w snach.. robactwo- brudy nagromadzone w podświadomości, wszelkie negatywności i prysznic, który oczyszcza ten brud. Kontakt z wodą- już praojcowie analizy snu zidentyfikowali jako kontakt z naszą ukryta wewnętrzną treścią na dnie naszej duszy ;) generalnie dobry sen, oczyszczający 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany na rękach /robale - popatrz, sama sobie zadajesz ból rozpamiętując przeszłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ciągle mam jakieś dziwne sny :O Wczoraj mi się sniło że siedziałam przy stole na który tryskała krew tyle pamiętam z tego snu, ale obudziłam się w nocy i długo nie mogłam zasnąć :(( sprawdzałam w senniku, niby dobrze, tylko dziwnie się czuję :O ______________________________________ Widzisz my się rozstaliśmy przez głupi splot okoliczności :O i jakoś rok prawie i nie mija ani mi ani jemu :(( wiem że on teraz żałuje ale... niewiele robi :(( wiem że coś się dzieje u niego teraz, jest taki nieszczęśliwy i smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz spróbować to naprawić... dopóki tej relacji nie naprostujesz to robale i krew będa się śniły, oj będą ;) przeżywasz to bardzo. Sny to pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno tego nie przeżywać :(( może było by mi łatwiej gdybym wiedziała ze coś się skończyło.. że przestał mnie kochać ... trzeba było by się z tym pogodzić.. a tak żyję w próżni :(( i oboje jesteśmy nieszczęśliwi:(( Ja z nim rozmawiam czasem ale temat my się nie pojawia, on się tyko dopytuje czy kogoś już mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam sobie karty, piszę do jakichś wróżek ( bo widzę ze piszą dziewczynom- to jeszcze nie ten...) więc myślę sobie może i mi tak odpowie, uczepię się tej myśli i zacznę żyć normalnie.. ale nie wszyscy odpowiadają ze będzie dobrze, że muszę czekać.. on wprawdzie kogoś ma ale to jest tylko miraż, złudzenie, on jej nie kocha (to akurat dobrze wiem). To już rok, ile można czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz wpływu na to jak wygląda zycie Twojego ex chłopaka, ale masz wpływ na to jak wyglada Twoje własne. Nie słuchałabym wróżek , raczej przeanalizowałabym sytuacje pod kątem powodów rozstania i jakości tego związku- oraz szans na budowanie czegoś trwałego w przyszłości- np. czy jestes pewna, że to własnie z nim chcesz mieć dzieci, biorąc pod uwage jego wady i ograniczenia. Gdybym stwierdziła , że tak- pogadałabym z nim wprost. Dałabym pół roku- i jemu i sobie na wyklarowanie sytuacji- powiedziałabym mu to otwarcie. ( to ma sens jednak tylko wtedy ,gdy on daje wyraźne znaki, że coś wciąż do Ciebie czuje. zastanów się czy nie nadinterpretujesz jego słow) Po tym czasie w razie niepowodzenia- zamknęłabym ten rozdział bezpowrotnie. Najlepszym lekiem na miłosny zawód jest nowa miłość :) I każda miłość jest pierwsza.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niestety jestem pewna :(( tego co czuję, tego że chcę być właśnie z nim i jego uczucia też jestem pewna i nie jest to tylko moja subiektywna ocena ale też innych osób. Mam mu o tym powiedzieć.. myślę ze tak zrobię ale wolała bym porozmawiać z nim o tym twarzą w twarz a nie wiem kiedy to nastąpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzalka---> a mi powiesz o co chodzi.. kilka dni śnił Mi się On, potem jego mama, a dzisiaj śniło mi się morze, że byłam z 2 koleżankami, kąpałyśmy się i robiłysmy zdjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te sny z nim, to jeden taki standart, on pewnego czasu zawsze takie mi sie śnią, nawet jak bylismy jeszcze razem, że Mnie zawiódł, że nie napisał, że nie zadzwonił, że Mnie okłamał, że potrzebuje przerwy.. A teraz były dwa.. jeden że poszedl na jakąś imprezę i że oglądałam zdjęcia z tej imprezy bo moj kolega mi pokazywał i taka zawiedziona mówię Boże przecież on mowil że w domu jest.. i koniec snu.. Nastepnego dnia dość miły sen i fajny.. erotyczny. Następnego jego mama a dzisiaj morze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niewiem.. ale przez dlugi czas miaąłm sny przepelnione niepewnością.. tak jak w realnym życiu, strachem że on znowu nie napisze, że będize potrzebowal przewry itp. I teraz te ostatnie sny.. czulam się ogromnie zawiedziona, że oszukal Mnie że był na imprezie a mowił że wraca do domu.. było Mi strasznie przykto, z tego wsyztskiego obudziłam się..Potem ten sen erotyczny, a potem sen z Jego mamą ona mowiła do mojeje jaki to On jest i wogóle, tzn. nie pamiętam co mpwiła ale to eni było dla Niego pozytywne.. a dzisija piekne morze.. fale.. piasek, plaza i ja z 2 koleżankami.. robiłysmy zdjęcia żeby wstawić hehe na NK.. kąpałysmy się w tym morzu i te zdjęcia robiłysmy, a najlepsze było to że to były moje koleżanki, ale tak naprawdę nie wiem kto to.. jakieś obce dziewczyny.. napewno żadna z moich znajomych. A w śnie były moim koleżankami, nawet sobie pomyślałam że jak wstawie te zdjęcia na NK to on pomysli że o mam jakieś nowe znajome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu tak ok. 2-3 ygodni temu też śniło mi się morze, a raczej ocean, ale wtedy nie kąpałam się, byłam z koleżankami swoimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana na jawie tęsknisz za nim, myślisz jak bardzo chciałabyś z nim być, poświecasz temu duzo energii. Tymczasem sny pokazują, że obawiasz się go, ponieważ, w przeszłości Cie zwiódł i rozczarował. Jednak lgniesz do niego w nadzieji, że coś się zmieni... koleżanki we śnie- ich obecność ma pokazac mu, że nie czujesz się samotna bez niego i Twoje zycie jest wypełnione ważną treścią , do której on nie ma dostępu. Chcesz obudzić jego zazdrość, przyciągnąć uwagę. Czy on jest tego wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczałka a mi sie co dziennie sni byly raz ze jest zemna a potem ze nie jest budze sie i placze bo mam go przed oczami nie umiem zapanowac nad tym a w dodatku w kazdym snie zawsze jest PIES niewiem co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo często woda pojawia się w snach. Gdy śni się czysta , spokojna - jest obrazem wewnętrznej równowagi, harmonii. Gdy zaczyna robić się mętna, brudna, mroczna, budząca lęk- to oznaka intensywnego przeżywania niezbyt przyjemnych emocji w życiu realnym. Gwałtowność wody- zwykle proporcjonalna jest do nasilenia się problemów i negatywnych uczuć, głównie strachu, a także dojścia do głosów... hmm, mrocznego pierwiastka psyche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bree- a co to za pies? czemu pies? jakie budzi w Tobie uczucia? coś Ci sie z nim kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki strzałka, a czy te sny dają jakąś wskazówkę na przyszłość.. bo czytałam w senniku że morze kąpiel w morzu oznacza żę zacznie się jakiś nowy etap, wielka miłość..namiętnosć itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poradz i mi
snila misie ta droga polna wiejska ( ktorymi chadzalam przez 2 lata ,kiedys to byly przyjemne sny) - symbol wolnosci natury, teraz snilo mi sie prz niej drewniany wiejksi dom ,przy nim sloma na ktorym staly 3 osły, jeden zdechly, drugi bez kopyta 3 tez jakis chory za kratami wbitymi w ta slome,okropny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie duzy i czarny nie grozny jakie uczucia hmmm niewiem przypomina mi psa ktorego mialam ale czasem snia sie inne psy male duze czasem jest ich wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tych samych snach jest moj byly i wtedy tak bardzo chce przytulic i takie podobne sny mam co dzieen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, te senniki..... ;) owszem sa symbole odnoszące się do kultury, archetypów itd. ale najczęsciej sny odnoszą sie bezpośrednio do tego co przezywamy w realu. Dla każdego ta sama rzecz, która się sni może mieć inne znaczenie... liczy się kontekst w śnie i zdarzenia /uczucia realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breee- śni Ci się jej nieszczęśliwa miłość - i pies. zestawienie: uczucia- zwierze. czarny pies , którego kochałas jako dziecko? i którego już nie ma w Twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to moze oznaczac w kazdym snie byly i zawsze jakis pies ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×