Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktoś z kafe

szczałka ..... Sniło mi się... o co chodzi????

Polecane posty

nie mysle o psie ktorego mialam mysle o bylym a potem si mi sie po nocach kurde jakie to glupie w snach moj byly jest oschly do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze poradź mi- czy ten sen nie odnosi się do jakichś trzech nieprzyjemnych zdarzeń w Twoim życiu? I dlaczego osły? z czym Ci sie kojarzą osły? zakładam, że przyśniło Ci się to po tym, gdy coś już sie wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poradz i mi
i dlatego ta droga jest dla mnie symbolem wolnosci, nie wiem co oznacza w senniku . Te osly mi sie snily po rozstaniu z nim ale nie wiem jak to sie ma do oslow. Wiem ze ta droga byla "Spowrotem" ...czyli ze jakbym szla do celu "cofajac sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten pies nie zawsze jest taki sam tylko w kazdym snie pojawia sie jakis pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breee ;) chodziło mi o to , że we śnie być może kondycja psa , który Ci się śni jest barometrem Twojego samopoczucia, emocji. Zwróć uwagę jakie są te psy. łaszą się? są głodne? chude? mądre? jakie budzą w Tobie emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poradz i mi
osly w zasadzie z niczym mi sie konkrentym nie kojarza, nie wiem czy to jakis obraz z dziecinstwa ale pamietam ze czsasami konie takie zdechle rozlozone na pół mi się śniły dziwne to bo wszytsko w snie bylo piekne =slonce te złote łany zboża, atmosfera wakacji i nagle ten osiol bez kopyta ktoremu chcialm jakaos pomoc ale zauwazylam ze i on umrze. stal tak jajby sam nie widzia swojego nieszczescia. moze ten osiol to ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mi sie snia duze silne biegaja raz malenkie sliczne np ze dostaje w prezencie i raz bylo ze np byly mi go dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze poradź mi- zakończyłaś pewien etap w życiu- rozstanie, koniec zwiazku- wracasz do porzedniego swojego etapu. Chore osły... czy nie są czasem obrazem zniszczeń po złym związku? w sensie emocjonalnym , a może i materialnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czasem ze poprostu jestem ja byly jakas rozmowa a niedaleko biegaczarny pies duzy ktory podbiega ja go glaszcze wiem wiem dziwne sa moje sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poradz i mi
jesli chodzi o samego osla ktoego czasem widuje w lesie na terenie kosciola ;) -to nie lubie go zabardzo, takie sa bez"emocji" jakby . tzn wydaje mi sie ze nic go nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breee słuchaj to, że wciąż Ci się śnią psy nie jest przypadkowe. Podświadomość z uporem maniaka wstawia Ci te psy do snu ;) Znajdź do tego klucz. Następnym razem gdy Ci sie przyśni - przeanalizuj dokładnie jaki był ten pies i co robił. A potem spróbuj to odnieść do uczuc , które przeżywałas w dniach poprzedzających ten sen. Zobaczysz, czy nie ma tu jakiegos związku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowaaaane
wkurzona to oznacz ze chcesz sie z kafeteriuszami zobaczyc na piwie najlepiej przed jakims filmem, a niedziwiedz na ta chwile jest w Twoim zyciu glownym bohaterem :P (podoba Ci sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono :D myślę, że to zapowiedź rychłej kariery naszego drogiego Barta Niedźwiedzia w szołbiznesie! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczałka te psy snia mi sie juz dlugo i za cholerke nie wiem o co chodzi co ma jedno do 2 sni mi sie co noc były i jakis pies ehhhhhhhhh beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sny mają swoja żelazną logikę haha :D tylko całkiem inna niż nasza rzeczywistość. Ale- podświadomość chce nam przekazać informacje, które wyparliśmy i szuka obrazów, które mogłyby oddać sedno sprawy. A że czasami jest to (delikatnie powiedziane) dziwaczne- coż... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze powiedz mi... ten osioł faktycznie jest koło kościoła, dobrze zrozumiałam, że sie tam pasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sprawdzalam w sennikach ale tam praktycznie nic nie ma wiec sie nie dowiem ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
a jesli komus sni sie ktos z kim sie nie jest i wcale sie o tym kims nie mysli?? nie potrafie teraz przypomniec sobie o co chodzilo w tym snie ale pojawialo sie w nim dziecko i ten ktos o kim nie mysle i z ktorym od kilku lat nie mam kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
nie:( we snie pojawialo sie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------
ale interpretacja:O czemu ten ktos mi sie sni??? kedy ja nawet o tytm kims n ie mysle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie snilo ze przyjecjhal z kwiatami i prosil zebym do niego wprocla.....a wiem zen igdy nie wrocxi..osttanio snilo mi sie ze wyszlam za niego za maz...a wiem ze on nie wroci...:( jestem zalamana...jak mam zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poradz i mi
tak, ten osiol na okraglo jest przy tym kosciele. nie jestem wierzaca juz, chodze raz ra ruski rok na msze- bo jakies przyzwyczajenie zostalo;) ale za kazdym razem oni jakis posępny sie wydaje;) czemu ten fakt Cie zaiteresowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×