Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala migotaaaaa

Moja matka wymusza na mnie malzenstwo!

Polecane posty

Gość mala migotaaaaa

Osttanio moj chlopak poprosil o nocleg bo do niego zjechala rodzinka i 2 noce spal umnie (spalismy oddzielnie) po tych 2 nocach moja matka dzisiaj z tekstem ze ''on przychodzi jak do żony ze powinnny byc zareczyny i ustalona data ślubu'' dzisiaj przyszla z pracy i glosnoo mowi ze'' Helenki corka ma chlopaka ktory jest informatykiem pracuje 1-wszy miesiac a na poczatek dostal juz 4000zł, jej cóka jest juz na ostatnik roku medycyny i zaplanowali juz slub za 2 lata juz ustalona jest NAWET data!. (ja mam 21lat jestem na 3 roku studiow) juz nie moge tego sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pozostaje ci nic innego
jak olewać gadanie matki bo tego typu czlowieka nie przekonasz zadnymi argumentami.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie kazda matka chce żeby córka miała sie w zyciu dobrze. Ale to twoje zycie i to ty decydujesz. A czy zaręczyny i wyznaczona data to jakas wyrocznia??? przecież to tylko deklaracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotaaaaa
moja matka uwaza ze po zareczynach to jzu legalnie mozna w jednym łózku a ja póki co to sie ''kurwie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dzis był jeden
topik o córce, ktora wedlug matki jest kurwą. czy to aby nie kolejna prowokacja? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotaaaaa
czy mozna wziasc ślub ale z zastzrezeniem ze dostane uniewaznienie jesli nie bede juz chciala? matka nie dam mi życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Poniekad ma racje , oczywiscie o kurwieniu nie ma mowy , ale o grzechu jak najbardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotaaaaa
to nie prowokacja ja juz niewytrzymuje ciagle tylko slysze ze TA TO WYSZLA ZA MAŻ ateraz lezy w szpitalu bo w ciazy. JA TAK NEICHCE NIE CCHE TAKIEGO ŻYCIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanie oddzielnie
w jednym domu to grzech?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotaaaaa
gorsze ludzie grzechy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze moja mama
mi tak nie gada. pewnie mysli sobie żebym wreszcie cos zaczela poważniej myslec o życiu ale w każdym bądź razie boi sie cokolwiek powiedziec bo juz jej kiedys cos na ten temat ostro wygarnęlam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie możan wziąc atakiego ślubu. Nie dogodzisz matce. nawet jakbyście zostali małzenstwem to bedzie mowa dlaczego nie macie dzieci , a jak juz bedzie to dlaczego jedno a nie dwoje itd. Nie daj sobie układac na siłe zycia. ucianaj dyskusje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala migotaaaaa
moja matka stwierdzila ze grzech a pozatym co ludzie powiedza... jak zobaczy ktos ze rano chlopak od nas wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze moja mama
heh, no cóż moja jest konserwatywna ale na pewno nie robilaby jazdy o przenocowanie kogoś.to raczej jest normalne.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
olej, jak matce przeszkadza to niech chlopak u Ciebie nie nocuje. dorosla jestes, odpowiedzialna, slubu ci nikt nie uniewazni tylko dlatego ze cos tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×