Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaka19

mlode mamy do 21 lat

Polecane posty

Gość kaka19

To furum przeznaczone jest dla mlodziutkich przyszlych i obecnych mam :) powiedzmy do 21 lat. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic
nie jestem w ciazy ale gratuluje:) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka19
ja rowniez nie jestem w ciazy mam 19 lat ale zauwazylam ze nie ma takiego tematu w ktorym o swoich przezyciach tych szczewliwych sprawach ale tez trudnosciach opowiadaly mlode i przyszle mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic
duuuuzo jest takich tematow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka19
a to przepraszam....czyli nikt nie che sie wypowiedziec?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkalovemax
ja mam 22 lata i dwójke dzieci Córeczke 3latka i Synka pół roczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka19
planowane ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkalovemax
Pierwsze nie planowane, a drugie planowane, chcielismy miec dwójeczke, zeby nie było duzej róznicy wieku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka19
w takim razie gratuluje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia22222222
zauwazyolam ze wiekszosc ludzi strasznie bluzga na kafeteri takie mlode matki az szkoda gadac...:( jak czytam takie cos to poprosru cos sie robi, szkoda mi poprostu takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalallaall
ja mialam 18 lat jak urodzilam super byc mloda mama teraz mam 29 lat a synek 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzgać to mogą sobie desperatki, które około 30 dorabiają się na tyle, żeby urodzić dziecko :D Dla mnie to szczyt egoizmu, bo wiadomo, że np. prawdopodobieństwo zespołu Downa u takiego dziecka wzrasta dwukrotnie, nie mówiąc o innych chorobach... A najlepsze jest to, że one chcą więcej niż jednego dziecko i rodzą w wieku np. 35, 40 lat :O To powinno być prawnie zabronione :O A młode mamy serdecznie pozdrawiam :) i zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teztakmysle
masz rację wystarczy poczytać posty 17-28 letnich matek, krew człowieka zalewa jak to gówniarstwo się .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka19
teztakmysle Nie uogolniaj, czasem zdarzy sie kulturalna i dobra matka nawet w wieku lat 17 a czasem matka wulgarna w wieku nawet od 28 wiec nie wiem co chciales/as przekazac tym postem. Chyba swoj niski iloraz inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat i jestem w 14 tygodniu ciązy ... jak na swoj młody wiek duzo przeszłam , poniewaz 2 poprzednie ciąze zakonczyly sie poronieniem ... bardzo z mezem chcielismy miec dzidziusia i wierzylismy sie w koncu sie uda :) no i jest wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma juz 7 lat, ale tez urodzilam go w wieku 21 lat. Cudownie miec teraz taka duza perelke w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×