Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maczek polny

Czy mężczyzna skoro nie chce ślubu i dziecka znaczy ze nie kocha?

Polecane posty

Gość maczek polny

Mamy po 24 lata. Zycie przed nami. Ja mysle juz o ustabilizowaniu. On nie. Nie mamy pracy, pieniędzy, domu. On mówi że wszystko po kolei. Że ja musze być grzeczniejsza, nie złośnica. Ale ja już mam 24 lata. Powinnam przestać mu truć bo może się zniechęcić??? A może on mnie nie kocha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz być
grzeczniejsza??!! Jakiś palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwan
przestan mu truc, bo go rzeczywiscie zniechecisz. Facet mysli rozsadnie, najpierw stabilizacja i pewna dojrzalosc, a potem zakladanie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Albo nie kocha albo jest "niedojrzały emocjonalnie" Wybieraj :P :classic_cool: Przecież nie ma innych powodów, dla których ktoś nie marzy o ślubie :( {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku...
masz DOPIER 24 lata a nie JUŻ nie rób z siebie starej baby:ocale życie przed Tobą,do ślubu i dzieci naprawdę nie ma co się śpieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE to znaczy tylko
że on nie chce zmarnować zycia sobie i Tobie ❤️ takie masz parcie na pieluchy ? w nędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś konkretny
Zamierzasz żyć miłością czy powietrzem? Facet myśki racjonalnie w przeciwieństwie do Ciebie. Na pewno ujmą byłoby dla niego wiszenie na garnuszku u rodziców:P Znajdź dobrze płatną robotę i dopiero wtedy uderz z oświadczynami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub nie jest najważniejszy
ja kocham,jestem dojrzła emocjonalnie ale nie marze o ślubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona krufka
Nie mamy pracy, pieniędzy, domu. :o to za co chcesz dziecko utrzymać???? nic,żadnej,nawet najmarniejszej pracy żadne z was nie ma a ty chcesz rodzinę zakladać?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek polny
macie racje. Truję bez sensu jak idiotka. To nie jest tak że on w ogóle nie chce kiedyś ślubu czy dzieci, bo ze swoimi znajomymi na ten temat rozmawiał, że bardzo chce. Dziewczynkę. Ale na razie chce mieć ze mną gdzie mieszkać, za co żyć. Tylko po co mi gada że mam sobie znaleźć bogatego?? Czasem jak coś palnie to nie mam na to siły. Nie mamy pracy bo aktualnie konczymy wszelkie zobowiązania za granicą i wracamy do Polski. Tam sobie od nowa ułożymy życie. Do ty masz - sam jesteś palant! Nie wkurzałaby cie osoba łośku, któwa wiecznie sie o coś dąsa i wydziera ryj (zwłaszcza przed okresem). Każdy facet sie zastanowi, czy chce mieć za żone furiatkę. Tak więc turlaj dropsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech cię za to furiactwo
dobrze po ryju natrzaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek polny
jednego już miałam co natrzaskał - jesteś szczęśliwszy/sza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię sięęę
kazdy będzie cię tak traktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek polny
oby ciebie tak nie potraktował ktoś - pamiętaj o karmie moja droga i nie życz nikomu co tobie nie miłe ani nie pzrepowiadaj nikomu przyszlości, bo pzrepowiednie wrócą do ciebie SUKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
On Cię nie kocha ani trochę. Zrób mu awanturę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek polny
jesteście głupie i puste qrwy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stara już jesteś, a jeszcze nie masz męża ani dzieci.:O Życie zmarnowałaś. :( ...To on Ci je zmarnował. Zemścij się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek polny
zazdrościsz? To sp.....laj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zazdroszczę? czego? Tego, że Twój własny chłopak nie chce się z Tobą ożenić? :O Biedactwo. :( Współczuję Ci bardzo. Ależ Ci pewnie smutno bidulko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczek polny
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa fajne sa takie
laski:O 20:00 maczek polny Mamy po 24 lata. Zycie przed nami. Ja mysle juz o ustabilizowaniu. On nie. Nie mamy pracy, pieniędzy, domu. To skoro myślisz o ustabilizowaniu się, znajdź pracę, zarób pieniądze, kup dom?:O Czekasz az ktoś to zrobi za ciebie?????????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
po co chcesz się bawić w dzieci jak nie macie warunków?! trzeba mieć mieszkanie, pracę, żeby dziecku zapewnić dobry start i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×