Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sennna dziewczynka

Sen---czy można nim sterować

Polecane posty

Gość sennna dziewczynka

Czy jest jakiś sposob, żeby odwiedzać kogoś w snach.. czy można w jakiś sposob.. za pomocą wiary i podświadomości może wizualizacji na takie spotkania w snach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Marta z hameryki
ta można ja dziś miałam piękny sen- śniło mi się że byłam kochanką Obamy i że mieliśmy 10 cioro dzieci mulatów i one żadziły 10 cioma krajami w europie a potem że latałam i padłam na worki z dolarami i dostałam orgazmu i się obudziłam- wtuliłam się w hasbena i se spałam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennna dziewczynka
A czy ktoś wie jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
porywasz się z motyką na ..... a jak dusza nie wróci do ciała będziesz się błąkać po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennna dziewczynka
Nieznam się na ty,.. ale z chęcia bym chcial wiedizeć jak to zrobic.. a czy spróbuje to juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Marta z hameryki
świadomy sen a podróże astralne to zupełnie ine rzeczy- jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. sen jest po to by odpoczywać a nie męczyć jeszcze mózg, serce itp świadomym śnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys sobie postanowiłam, że gdy będzie śnić mi się coś strasznego, niefajnego to powiem we śnie: spokojnie, to tylko sen. I raz mi się udało tak powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No własnie bo jest roznica czy chcesz śnić o kimś i móc sterować swoim scen i wymyślać scenariusz czy chcesz śpiąc wyjść z ciała i odwiedzić kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennna dziewczynka
Chce snić się komuś.. zeby w tych snach być z nim, chce go nawiedzać w śpie, bo na jawie nie mogę.. chcę by w ten sposob nie mógl przestać o mbnie myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×