Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po czasie

mala zemsta na bylym

Polecane posty

Gość po czasie

Za to ze kiedys mi powiedzial ze jego nowa partnerka to skarb i ja kocha 100 razy mocniej ode mnie i nigdy tak sie nie czul ze mna to ja przy najblizszym z nim spotkaniu powiedzialam mu ze byl beznadziejny w lozku i z nowym partnerem moge kochac sie cala nioc i szczytowac non stop. A on sie obrazil i wyszedl z lokalu...???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no musze przyznać
że reprezentujecie ten sam żenujący poziom. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czasie
nie zaprzeczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mamy ci bic
brawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czasie
w sumie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korki taczer
i dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze dupkowi
powiedzialas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
jesteś okrutną i pozbawiona skrupułów walkirią. To straszne, że takie jak ty żyją między nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasówka
Hmmm a tak szczerze Swan - nigdy nie powiedzialeś byłeś kobiecie w nerwach, że była kiepska w łóżku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
wiesz... Ja jestem po rozwodzie i w trakcie niego różne rzeczy człowiek będący w nerwach wygadywał..... Ale nigdy nie reklamowałem naszego życia seksualnego ani takich reklamacji z ust mojej b.żony nie słyszałem... Trzeba się szanować, nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do po czaise
i dobrze zrobiłaś, ja ci biję brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile macie lat? Nie w sumie; tylko każde z osobna. Mam 21 i w życiu bym się tak nie zachowała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
"do po czasie"... Czy ty zdajesz sobie sprawę ile taka opinia jak założycieli wątku znaczy dla faceta? On biedak teraz pewnie siedzi w necie i szuka cudownej terapii na przedłużenie penisa... :-) Trzeba nie mieć serca by coś takiego powiedzieć mężczyźnie nawet wtedy gdy faktycznie był kiepski w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasówka
Po rozwodzie i w trakcie? Czyli drugie małżeństwo Ci się rypło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasówka
A po cholerę mieć serce dla kogoś kto mówi wprost, że teraz jest o niebo lepiej z kim innym? To kobieca wersja " masz małego":P .Oboje jakoś mało dojrzale postępują. Ps. Czy u Was jest też tak duszno i gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
ja wiem Kwasówka, że czytanie to sztuka ale bądźmy szczerzy; nie wymagająca :-) Gdzie ja napisałem, że mi się drugie małżeństwo rypło? Pisałęm natomiast, że mam w życiorysie incydent z rozwodem i że włeśnie w trakcie trwania tego incydentu.... Teraz masz clear? A może ty myślisz, że wtórną wolność można odzyskać w pięć minut, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasówka
Ja jestem po rozwodzie i w trakcie rozwodu..No sorry nie można być po i w trakcie jednocześnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
"u nas?" U nas jest noramalnie... Te duszności i poty u Ciebie to pewnie wywołuje gorący temat pod którym piszemy .... Znaczy; bardzo wrażliwa jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasówka
Nooo może duszności mnie napadły po tym jak zdałam sobie sprawę, że nie rzuciałam prosto w twarz byłemu czegoś co potrząśnie Jego męskością:) , ale fakt ja za wrażliwa ( i leniwa) na takie zagrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasówka
Hmmm - faktycznie źle przeczytałam, chyba z 5 razy żle. Źle ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swan
ależ męczysz Kwasówka... Jesczze raz więc.. Napisałęm ;" Ja jestem po rozwodzie i w trakcie niego" We własnej opinii to zdanie jest skonstruowane poprawnie bo oznaczo ono "ni mniej ni więcej", że DZIŚ jestem PO rozwodzie i wsponinam doświadczenia z tamtego okresu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septieme
bardzo dobrze zrobiłaś . On nie miał prawa mówić ci takich przykrości, nawet jeśli rzeczywiście z nową dziewczyną jest tak wspaniale. Zemsta jest słodka- niech o tym wie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×