Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

ja szybko bo znow goraczka mnie lapie. Od wczoraj mam jakas gryoe czy cholera wie co jak mi przywalilo 40 stopni myslalam ze zejde, majaczylam, zimno jak cholera teraz znowu wraca dzis chlop nawet do pracy nie poszedl bo nie molam wstac nawet z lozka nie mowiac o przewijaniu malej itd... Mala nie chce brac antybiotyku, pluje, dajemy na wszystkie sposoby od soboty po powrocie ze szpitala nie wzeiala calej dawki. Nocki tragiczne ide bo znowu mam 39 goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza - zdrowia dla Was ! Kurcze to przyczepilo sie cos do was i nie chce odpuscic :( Z mala moze lepiej do szpitala i antybiotyk dozylnie jak tak nie chce jesc :/ Choc mam nadzieje, ze nie bedzie to konieczne :/ u nas tez ciezka noc -mala od 22 do 24 nie spala poplakiwala, nie chciala spac, no i po 5 wybudzila sie i przysypiala do 6 , ale ja juz nie moglam spac -dodatkowo wynioslam sie do 2 pokoju ,a tam moj chrapal :/ Od 6 takie marudzenie, ze poltorej godziny pozniej polozylam ja na drzemke bo nie moglam z nia wytrzymac :/ i z jedzeniem cos nie bardzo - kurde oby to zeby byly a nie cos powaznego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganetko chyba wlaśnie jestes w drodze do Pl! mm nadzieje, że podroz milo uplywa, Beni jest grzeczny:) I Tobie tez Kochana życze cudownych Świąt! Spokojnych, ciepłych, radosnych! abyście wypoczęli i nacieszyli się rodziną :) ❤️ :) Tunciu mam nadzieje, że juz żadne choróbsko się do Was nie doczepi! Zdróweczka!!!!i również moc pozdrowien dla Was ślę! :) Duniu ja niestety żadnego przepisu Ci nie podam, bo ja z tych nieutalentowanych kulinarnie! :/ natomiast bardzo dziekuje, za ten przepis na jajka! ależ mnie kusi , żeby wypróbować! :) Joolaa życze dobrych wyników badan tarczycy!!! Kasza ojojoj to niedobrze! oby to cos szybko minelo! i niedobrze, że Panda nie chce antybiotyku przyjmowac. Nie pomoge, mam zerowe pojecie w tym jak naklonic dzieciaka do wypicia lekarstwa :/ widzialam tylko na allegro takie minibuteleczki do podawania wlasnie lekarstw... Duniu, moja przyjaciolka ostatnio je tylko orkiszowy chleb i orkiszowe buleczki! podobno super! no ale chyba nie bez znaczenia jest fakt, że jest na diecie odkąd pamietam, a jak wiadomo, rozne rzeczy smakuja w takiej sytuacji :p Lusiu to chyba zeby... maly tez jeczy, nie moze spac... tez jestem wykonczona ....trzymaj sie mocno! AniuP ja tez gratuluje zabka! :) Annnnnnnna ja rozwniez sle serdeczne urodzinowe zyczenia!!!! zdrowia, szczescie pomyslnosci i mocy milosci!!!!stooo lat!!!!! 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza bidulko Moc zdrowka Ci zycze, obyscie do swiat juz obie na dobre wyzdrowialy. Sluchaj a probowalas strzykawka podawac Mariance antybiotyk?? U mnie tylko to pomoglo bo Majka jak byla chora to tez nic nie chciala pic. I probiotyk tak samo strzykawka podawalam. Trzymaj sie i wracaj do zdrowka!!! MamoE..... co sie dzieje?? ?? ?? Widze ze nas czytasz, ale nie bardzo masz ochote do nas pisac. Mam nadzieje ze to tylko brak weny.... Napisz choc krociutko czy u Was w porzadku?? jak zdrowko Oli, humory Evelyn...:-) Sluchaj moze annnnna za daleko mieszka ale na piwko to ja cheeeeeeeetnie...:-) Chyba juz ponad 1,5 roku nie pilam:-)) Moze po swietach uda sie nam spotkac to cos sobie lykniemy:-)) piwko albo winko jak wolisz:-) Duniu... no coz ja tez nic nie pisalam Ci w sprawie chleba bo zwyczjanie nie mam pojecia. Pieczenie chleba, ciasta.... to kosmos dla mnie. Dla przykladu na moje 21 urodziny chcialam sie popisac i upieklam ciato, pamietam wydalam cale kieszonkowe na skladniki. No i upieklam, uroslo cos nawet wiec skakalam z radosci jaka ja zdolna jestem. Potem 1-2 godzin dekorowalam go urodzinowo.... i co zdmuchnelam swieczki, pokroilam i poczestowalam moich znajomych.... pysznym zakalcem:-) 2 godziny dekorowac zakalca.... ehhh joooolu jak badania...?? Lusiu... moja nocka tez dzis nieciekawa byla. Poraz pierwszy Majak odczula bolesnie wychodzace zabki. Okolo 24 obudzila sie z takim wrzaskiem i przez 15-20minut nie mogla sie uspokoic. Mi lzy jak grochy bo juz nie moglam patrzec jak ona sie bidulka meczy. No ale w koncu przytulona do mnie usnela. Tatus emigrowal do duzego pokoju a my dwie dzis razem spalysmy:-))) No i krzeselko kupione!!!! Szukalam, czekalam na okazje i znalazlam!! Za 10 funtow kupilam!!! Yuhu!! Dzsiaj moj pojedzie je odebrac ( do Waltham Cross... chyba niedaleko Ciebie Mamoe:-) No zobaczymy jakie ono jest. I tak, wybralam opcje ze stolikiem:-)) Joolu mam nadzieje ze nie bede zalowac:-) I co jeszcze wczoraj bylismy na zakupach i moj M kupil garnitur a ja buty i torebke:-) I to w naprawde super cenach.... butki 9funtow, torebka 5 funtow:-) Torebka super, co do butow to nie jestem do konca przekonana... jakosciowo to one rewelacyjne moze nie sa, ale ladnie wygladaja, wygodne.... no zobaczymy. Dziewczynki...ile Was trzeba wywyolywac???? Odezwijcie sie choc na chwile przed swietami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, teraz zaczynam poszukiwania siedzonka do samochodu te od 9-18kg. Takze jak macie jakies rady to tez chetnie poslucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko 😘 nawal pracy, ciagly bieg i zmeczenie, troche sie posprzeczalismy z M w weekendzie, zarwane nocki bo Ola miala wirusa, a teraz ja go mam, i czas na pisanie gdzies sie schowal :o teraz tez tylko wpadlam przeczytac "2 ostatnie" posty ... Kasza, kuuupe zdrowia cie zycze!!!! ❤️ dziewczyny, do szybkiego! wszystkim duze 😘 i mase zdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE.... dziekuje ze dalas znak zycia!!! I dziekuje za buziaka:-) Sciskam Cie bardzo mocno i duzo duzo duzo zdrowka zycze. A sprzeczka w weekend.... uwierz mi w ten weekend sie duzo par posprzeczalo:-( My tez:-) Chyba jakies cholerstwo wisialo w powietrzu:-) No ale jak wiesz jeszcze tylko jutro do pracy a potem 4 dni wolnego!!!! Takze mam nadzieje ze bedziesz miec chociaz troche mozliwosci na zregenerowanie sil i wrocisz do nas:-)) Trzymaj sie cieplutko! Wyslalabym Ci buziaka ale nie umiem:-( dziewczyny jak sie wkleja te obrazki?? Tylko uwaga jak mi powiecie to Was tym zasypie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ gtrzymam kciukasy, zebyscie jednak obydwie wyzdrowialy ❤️ A czy Marianka lepiej, mimo ze calej dawki nie bierze? Ja wiem, ze to troche barbardzynskie, ale moze sprobujcie (jelsi wam takie rozwiazanie do glowy jeszcze nie wpadlo), tyle ze to najlepiej na 4 rece. Wsunac strzykawke lub taka dziecinna pipetke gleboko po policzku, az po "osemki" i wycisnac cale lekarstwo prawie na raz, a druga osoba w tym momencie zaciska nosek. Wiem, ze moze byc wrzask i mala trauma, ale moze to jest sposob na waszego uparciuszka? No i tobie zycze zeby wirus szybko sobie poszedl. Cholera, teraz mi tak po glowe zaczyna chodzic, ze i mloda mogla miec to samo plus zapalenie ucha, skoro gorczka podobna... Nie wiem jaka wyznajesz filozofie zyciowa w sprawie wirusow, ale ze sprawdzonych przeziebieniowych lekow ktore stawiaja na nogi to NyQuil (na dzin i na noc - tyle ze ten nocny scina z nog na spanie), Alkaselzer cold (tez na dzien i na noc). My w chacie z M uzywamy tych dwoch w opcjach severe cold lub flu w zaleznosci co nam dolega. Kuruj sie a my tu mocno sciskamy kciuki i myslimy o was cieplo ❤️ Mama E______ oj, cos dolkiem pachnie twoj poscik, dolkiem. To zza wody duzo sloneczka i nowe sily do ciebie sle :-D mam nadzieje, ze teraz wszystko sie poprostuje, Ola juz zdrowa, Starsza nie rozrabia zbytnio, a M wroci do lask (i zacznie gadac i myslec po ludzku ;-) ). Buziaki 🌼 Myszka, Carmen_____ ja jeszcze o tych jajkach. Skoncentrowalam sie tutaj na opcji numer 2, z kielbaska, a nie napisalam o pieczarkach. Bo nie wiem jak inni robia, ale ja pieczarki obrane, kroje w cwiartki i podsmazam na oliwie z cebula i potem przyprawiam (sol, pieprz, co kto lubi do pieczarek). Takie zesmazone daje do malaksera z jajkami i dalej juz tak samo jak z kielbasianymi :-) lusia______ trzymam mocno kciukaski zeby to byly "tylko" zeby 🌼 A widac cos w dziobie? Gdzies spuchniete, czerwone? Dziewczyny, czyli jednak jakas kontrole nad tym co mysle i robie - mam :-D Skoro wczesniej juz pisalam o tym chlebie ;-) Ale dzieki za odzew. Sprobuje moze ktorys z tego blogu od Joli, ale tak chodzi za mna jakis na zakwasie. tam jest przepis na zakwas, ale na swieta to juz sie nie wyrobie, zeby sie zrobil, wiec moze zaczne czary-mary po swietach. A na swieta upieke jeszcze ten "swoj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakos przezylam noc mala spala tak jak dawniej tylko jedna pobudka czyli nie jest zle. Ja w nocy czulam sie ok ale teraz...a chlop dzis musial isc do pracy moze go puszcza po poludniu aha co do antybiotyku do bylam tak chora wczoraj ze nawet nie dotarlo do mni co sam mowil; mala przekonala sie do antybiotyku i wczoraj 2 dawki wziela z lyzeczki cale i dzis rano tez z lyzeczki:-P a wzesniej to tak jak Dunnia pisala musielismy brutalnie na 4 rece Sam dawal strzykawka jak zwierzeciu ale ona tego nie polykala, co tam ze nos zatkany moglaby sie dusic i dusic eeehhh uoarta a tak wogole to mnie wysypala ta sama wysypka co Pande ehhhh w piatek ide z nia do lekarza wiec si dowiem przy okazji co mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza życzę Wam dużo zdrówka. A Tobie sił do opieki nad Pandą. Teraz jak już przyjmuje cały antybiotyk to pewnie szybciutko się poprawi. Tylko czy ty czasem też byś nie musiała brać antybiotyku skoro objawy te same? No nic oby tylko Sam się dzielnie trzymał. 🌻 Ja już bez zęba. Właśnie puszcza znieczulenie i już niedługo mogę coś zjeść i pić więc przyjmę te wszystkie tablety, które mi dali łącznie z antybiotykiem. Kurcze nadal mi krew leci, a to już 2 godziny od założenia szwów. Proszę mi tu ładnie trzymać kciuki za szybkie gojenie się rany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP______ uj, wspolczuje rpzezyc :-) I trzymam aplce zeby sie ladnie zagoil i nie papralo. A skoro nadal ci krew leci, to przyloz cos zimnego, nawet tak do policzka, od zewnatrz. Lod, lub cos innego (mrozony groszek? Marchewka? co masz na stanie w zamrazarce :-) Powinno pomoc.No i nawet jak juz bedziesz mogla pic i jesc to poki co raczej omijaj gorace. Czy to jedna osemka, czy wiecej? Nie wiem czy ci powiedzieli co i jak, ale teraz musisz bardzo dbac o to, zeby nic nie zostalo w tej dziurze po zebie. Mnie wyposazyli w taka specjalna strzykawke z zakrecona nieco koncowka, ze mglam sobie plukac dziury po zebach, no i na szczescie wygoilo sie ladnie (a mialam rwane 3 na raz, bo czwarta siedzi nadal w srodku). Kazali ci czyms plukac? Jakos specjalnie dbac? Kasza_____ czyli cholera, czy u Marianki na pewno bylo to zapalenie ucha w takim razie?! Ja juz mam rozne podejrzenia, ale najwazniejsze, ze mlodej odpuscilo, ze do leku sie przekonala i ze tobie moze z czasem tez sie polepszy, co? No i zeby Sam przyszedl wczesniej z roboty i zebys mogla sobie odpoczac 🌼 Ide troche poleniuchowac na slonku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu p wspolczuje zebola;-/ja miala rwanego raz ggghhhh... Dunia ja tez mysle ze to wirus ale to dr mial mozliwosc spr ucha nie ja. W sumie jakby mi dal w lape otoscope /ten przyzad do spr ucha nie wiem jak po polsku/ to bym sama sprawdzila bo mi szef idiota pokazywal chyba setki roznych przypadkow. No ale nie moglam powiedziec temu lekarzowi;ok my turn;-p zmienilam wizyte malej na jutro chociaz tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nareszcie udalo mi sie usciasc na chwile po ciezkim dniu i jeszcze gorszej nocce. Mala nam marudzila w nocy i nawet przyniesienie jej do naszego lozka nie pomoglo (wiec musiala wrocic do lozeczka). No a rano znalazlam przyczyne wyrznely jej sie dwa gorne zebole. Wieczorem tez jej sie marudek wlaczyl. Musialam ja uspic w lozku bo w lozeczku az sie zanosila, zwalilam to na zeby chociaz jakos cudownie jej sie poprawilo jak juz lezala ze mna Myszko ja wybralam dla Emilki fotelik Britax King Plus co prawda jeszcze go nie kupilam ale mam taki zamiar. Podaje Ci linka Cos mi kom fiksuje i nie moge go wkleic ale wrzuc w wyszukiwarke nazwe to na pewno cos znajdziesz. Aniu P oj wspolczuje Ci tego rwania zeba. Ja panicznie boje sie dentysty. Najchetniej wcale bym nie chodzila. Ale neistety tak sie nie da.Oby szybko i ladnie sie goilo. Kasza zdrowka Wam dziewczyny obu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza trochę ci zazdroszczę tej lekarskiej wiedzy, bo chyba pewniej czujesz się w niektórych sytuacjach. Ale z drugiej strony to większa wiedza może równać się większy strach, obawa. Także i tak źle i tak niedobrze. A teraz ciąg dalszy moich przeżyć z dentystą - więc jak ktoś nie jest zainteresowany to można zaoszczędzić czas i nie czytać ;) Ja cały czas krwawiłam z tej rany, no więc obdzwoniłam te emergency i ostatecznie wylądowałam u kolejnego zębologa u mnie w przychodni gdzie mam GP. Zakończyło się dodatkowym szwem i teraz już nie krwawię. Ten kolejny szew miałam robiony po zastrzyku znieczulającym tyle, że facet za szybko zaczął szyć bo jeszcze czułam, no a że po pierwszych zastrzykach minęło już 5 godz to cała reszta też bolała. No nie życzę nikomu tego bólu. Teraz już nafaszerowałam się wszystkimi tabletkami jakie dostałam i prawie nie boli. To sobie dietę zafundowałam na Święta, dziś było tylko śniadanko i banan, a teraz jeszcze wciągnę naleśnika małymi kawałeczkami bo jakoś nie da się szeroko otworzyć buzi. Duniu ja współczuję usuwania 3 ósemek jednocześnie. Dochodzenie do siebie musiało być bolesne. Wiecie co mnie zdziwiło, dentysta spytał czy chcę ząb na pamiątkę. Mnie wystarczyło tylko obejrzenie go, tzn 3 jego części :) Dobra kończę wywód o ząbkach bo chyba jest taki zabobon, że rozmowa o nich wróży kłótnię, a tego nie chcemy na naszej Kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia gratuluję kolejnych ząbków, może to i dobrze, że dwa jednocześnie - jeden ból. No i rzeczywiście coś jest w tych naszych ramionach, że działamy na nasze dzieciaki jak środek przeciwbólowy i uspokajający w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP_____ jak widac u nas nie da rady nie mowic o zebach :-D Jak nie usuwane to wychodzace, jak nie w jedna, to w druga :-D No to dobrze, ze trafilas jeszcze raz do dentysty, ze dolozyli ci jeszcze jeden szew. Ale ci wpolczuje tego bolu.... 😭 Znieczulenie na znieczuleniu, na swiezej ranie, brrrr. Teraz niech sie tylko goi slicznie i nie paprze. A z dieta - nie ma tego zlego, nie bedziesz musiala przynajmniej sobie odmawiac z tzw. "zdrowego rozsadku" ❤️ Gonia____ oj widac, ze te nasze maluchy z zebami to maja przekichane :-o A my zaraz po nich ;-) Gratuluje dwoch na raz i zycze, zeby jutro juz panna wrocila "do siebie" z zasypianiem i spaniem :-) MantraElle, takietam, biala czekoladko, nemezis, monik - hop hop?! Marteczka_____ co u was? Jak zdrowko? Mam nadzieje, ze jest dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej No i teraz moje 5 minut z wami:-) Krzeselko odebrane, nowe to widac ze ono nie jest ale chyba moze byc. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Musze go tylko porzadnie wyszorowac:-)) Gonia.... no fajne to siedzonko, bajer bym nawet powiedziala:-)) Kurcze tylko drogie...:-( No ale w to to postanowilam jednak zainwestowac. Przyda sie na dobre kilka lat, a ze my duzo jezdzimy , w tym szykuje sie nam wypad do Polski czyli dluga trasa to warto kupic cos sprawdzonego i wygodnego. Gonia znasz moze fajne stronki z super ofertami?? Albo Wy dziewczyny?? Ja to zawsze zanim kupie cos drogiego to sie niezle ogrzebie w necie, poczytam recenzje, opinie, porownuje ceny.... Moj to kupil by pierwsze lepsze za kazda cene jak mu sie spodoba, a ja na odwrot, spodoba mi sie to posprawdzam czy jest na pewmo warto kupic a potem szukam okazji zeby taniej.... no coz pieniadz droga nie chodzi:-) AniaP.... az sie wdzrgnelam jak czytalam o Twoich przygodach zebowych.... br.... :-O Oby Ci szybko bol minal... ale rzeczywiscie sobie czas wybralas... przed swietami :-p To macie z cora wspolny temat co nie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dzisiaj noc znowu zarwana, po 23 obudzila sie z takim wrzaskiem.... no i skonczylo sie ze znowu spala ze mna. Popiskiwala sobie pod noskiem ale jak lezala obok mnie i ja glaskalam to sie uspokajala.... Mamusia to jednak najlepsze lekarstwo dla dziecka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to dzis moj ostatni dzien z Wami 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭..... moze jeszcze dzis cos zagladne ale wroce juz po swietach.... dlatego.... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wesolutkich, Radosnych, Slonecznych, a przede wszystkim Rodzinnych i Zdrowych Swiat z calego ❤️ zyczymy Ja i Majeczka :-D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Do zobaczenia po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu specjalnie dla Ciebie :) Zaczyn drożdżowy: 100 g drożdży 1 łyżka mąki pszennej tortowej 1 łyżka cukru 0,5 szklanki ciepłej, lecz nie gorącej wody Powyższe wymieszać, odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia. Składniki ciasta: 1 kg mąki pszennej tortowej 2,5 szklanki łuskanego słonecznika 2,5 szklanki otrąb pszennych (polecam Sante) 0,5 szklanki siemienia lnianego 1,5 łyżki stołowej soli 3,5 szklanki ciepłej wody Suche składniki należy wymieszać, dodać wyrośnięte drożdże, wodę i wyrobić. Wysmarować dwie keksówki (lub jedną standardową blaszkę do ciasta) smalcem, przełożyć ciasto, odczekać, aż urośnie do poziomu foremki i wstawić do ciepłego piekarnika. Piec 70 minut w 180 st. SMACZNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza---zdrowka Wszystkim duzo zdrowka i rodzinnych ,spokojnych swiat zyce!!!! http://www.grafkomp2.nazwa.pl/NASZANOWA/media/FLASH/DYNGUS.swf Karteczka na swieta. Domek czysty...ale swieta w tym roku u tesciow wiec nic nie gotuje huu-rra.. Zaczynam biegac na rozmowy kwalifikacyjne!!Cos sie rusza...ale zarobki na poczatek u nas w biurach od 1200 do 1350 masakra.....ale lepsze to niz nic. Czemu ludzie nie moga godnie zarabiac aby nie dusic potem kazdego grosza.. Caluski dla wszystkich od naszej zwariowanej rodzinki. Dobrze ,ze sezon motocyklowy w pelni i mozna smigac dla mnie to jak miod na serce..ach uwielbiam to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Nietsty nie wiem co u Was, ale może dam radę nadrobić któregoś dnia, ostatnio trochę zabiegana jestem. Wspomnę Wam tylko co u mnie: Kuba ma 2 ząbki-wreeeszcie;-) siada sam elegancko, nawet tak na wprost,, wstaje itd. ale nie raczkuje, przesuwa sie na pupiee, pełza , ale raczkowac chyba nie będzie, jak ja i mój M;-)Jest cudak, naśladuje kaszel, cmokanie i takie tam;-) mówi od kilku dni ciocia (do mojej siostry) powtarza, brrr, bum bim tralalala, i różne inne dźwięki, nie ma casu na przewijanie i inne pierdoły bo jest bardzo zajęty i nie lubi jak mu sie głowę zawraca;-) Ja dostałam się do projektu unijnego dla matek powracajacych na rynek pracy i mam szkolenie komputerowe, 100h angielskiego, szko9lenia interpersonalne, itp. jesetm bardzo zadowolona (15h tygodniowo;-)od października czekałam na odpowiedż, bo tylko 30 kobiet z woj. mazowieckiego mogło się dostac na te ture i mi się udało;-) aa i wystawiłam dziś dom na sprzedaż, żeby tylko się znalazł kupiec;-) buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna
Dziękuje moje mordeczki kochane za życzenia 🌻 i Tobie Mamo E za serducho - piękne 🌻 Nie miałam czasu na kompa bo nas tez to wstrętne grypsko trzyma, mój wylądował na pogotowiu, dali mu antybiotyk ale dalej ledwo zipie. Michaśko juz ok. Przygotowania do świat powolutku do przodu, jeszcze jutro musze kupić żurek i ocet do utrwalenia barwników do jajek, jakiegoś barana do rzeżuchy na stół, zrobić sałatkę, babkę (mam tani i szybki przepis http://www.smaczny.pl/przepis,babka_wielkanocna wypróbowałam i jest naprawdę smaczna) Co do krzesełka to mam to drewniane ze stolikiem z mathercare i jestem zadowolona (tzn młody jest ;) fotelik mamy http://www.idealo.co.uk/pp/821582.html i młody zadowolony. Zimnica straszna, ale w ogródku zielono :) a w Szkocji spadł śnieg :( Kasza zdrówka dużo dużo dla Was. Dzla ząbkujących dużo siły i paracetamolu, mojemu też wyszła prawa jedynka a lewa już sie pcha. Jeszcze raz wiekie dzięki, ech starowinka ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja :) aaaaa i ja mam firanki i zasłony jeden kran w zlewie i płytki w łazience, generalnie nie angielski dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnna ja swinie z powodu tych chorob nawet zyczen ci nie zlozylam:-* kochana spoznione zyczenia ode mnie przyjmij, duzo radosci i zdrowia, niech ci chlopy w domu nie zdychaja i duuuuzo slonca:-**** Dunia przybijamy piateczke|:-) bylam u lekarza, mojej normalnej doktorki nie bylo, byla jakas inna babeczka mloda, przemila Panda sdie w niej zakochala i nawet nie ryczala (wow! na tego kolesia w szpitalu reagowala spazmami a na nasza normalna lekarke warczala). Chyba dlatego ze ona ciemnoskora wiec to Pandity klimaty:-P no ale babka sprawdzila gojaca sie juz wysypke, sprawdzila moja ( no co musialam pokazac jak wygladala Pandy wysypka z poczatku:-P wiec zdiagnozowala nas obie). Infekcja wirusowa, wysypka jest reakcja na wysoka goraczke, po opadnieciu goraczki organizm w ten sposob reaguje . Tym razem Sam mial racje bo on tak gadal od samego poczatku z ta wysyp[ka. A ja tak jak sie domyslalam mialam racje co do ucha. Zaczerwieniena brak, mimo tego ze mowilam jej ze przez 3 dni mala praktycznie nic antybiotyku nie brala, ona mi powiedziala ze czasami wirus robi oszukanca, ucho czerwone od temp a tak naprawde infekcji brak. Pierwsze slysze ale ochoczo przyjelam ta wersje koniec antybiotyku! Wy tu szalejecie ze swietami a ja nawet nie mam posprzatane przez te chorobska, lodowka pusta, nikt mnie nie chce zabrac do sklepu a goraco jak dioabli p[rawie 30 stopni i ja za duzo przytasazczyc sama nie moge eeehhhh Aha jak sie zbiore w sobie zapodam przepis na chlebek amiszow. Ale to trzeba zajpierw ciasto robic 10 dni wiec na swieta i takj sie wam nie przyda. Noi ale na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×