Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Co do nas to mieszkamy sobie na swoim mieszkanku w spokoju i z dala od tesciowej:P Co prawda nie 102 km ale bez niej:] Tesciowa szczela fochy i sie do mnie nie odzywa a jak przyjedzie na kawe to zaznacza ze do dzieci przyjechała:) Ja sie nie bede przejmowac. Najwazniejsze ze mamy swiety spokój. Mam dość swoich problemow i nie bede dorabiac sobie nowych bo tesciowa tak chce:] Matis ok. Rośnie i ppyskuje:P Zapraszam na jego fb tam kilka nowych zdjęc http://www.facebook.com/home.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. carmen jak sytuacja w przedszkolu? ja bym sie wcale nie zdziwila gdyby Witek rozumial co one do niego mowia tylko wlasnie tak jak mowisz robil im na przekor no ale latwiej jest im powiedziec to co napisalas, nie nawiazujac juz nawet do tego co pisalas na facebooku Tuncia: gratuluje swietego spokoju:-) od razu odetchnelas z ulga co? tak to jest mlodzi powinni mieszkac oddzielnie Jak Ci idzie sklep? W sumie to niby powinnam podpytac na priv, jak masz mozliwosc ufundowania nagrod, w zamian za promocje na spotkaniach dla kobitek w ciazy, czy tez masz ochote na innego rodzaju wspolprace 'promocyjna' to daj znac U mnie w porzadku. Normalnie nie wierze ze wchodze w 3 trymestr!!!! konczy mi sie 27 tydzien masakra....Przeprowadzilismy sie z koncem roku do wiekszego mieszkania, pytanie do warszawianek, ktora jest z zachodniej czesci? Ja cos kojarze ze chyba zarowno Biala czekolada jak i fasolkowa sa zza wisly ale moze sie myle? Mloda poszla do nowego przedszkola tym samym, ona zadowolona ja juz nie do konca. Nie podoba mi sie menu (za duzo zapychaja ich chlebem) i niektore akcje nauczycielek (chodzi o trzymanie dyscypliny a raczej jej nie trzymanie). No ale jestesmy nowe, 3 tydzien dopiero poczekam jeszcze troche i najwyzej wejde do akcji w piatek zdalam teorie na prawko (tak, tak polska administracja nie chciala mi uznac zagranicznych praw jazdy) praktyke mam w marcu ale bede sie starac o przyspieszenie bo nei chce mi sie zdawac w 8 miesiacu ciazy. Poza tym wisi nade mna magisterka oj wisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza żebym to ja miała jeszcze z czego te nagrody ufundowac:P Ten sklep to takie można powiedziec hobby. Bo dochodu z tego raczej zbytniego nie ma. Tyle ze troszke do rehabilitacji sie dozbiera:) Także dzieki za propozycje ale nie skorzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...Czas napisać coś więcej o Mateuszku bo już długo się nim nie chwaliłam:) Fizycznie Matiś zaczął ładnie ustawiać się w wysokim klęku i już wcale mu to nie sprawia trudności. Ładniej też siedzi-bardziej prosto,brzuch częsciej wciaga i nie wypina klaty:P Nózki bez zmian. I dużo chetniej ćwiczy:) Emocjonalnie Mateuszek zrobił się bardzo miłościwy:] Uwielbia się przytulać i mówić, że kocha. Jak Nikoś go niechcący uderzy klockiem to powie"dooobrze wybaczam":] No mamy z nim samą radość. Jak on kogoś uderzy to od razu przeprasza. Jak widzi ze nam smutno to chce nas pocieszac. Naprawde jest kochany... Mówi tez duzo więcej. Choć czekamy na przydział logopedy-juz pół roku- bo mówi jeszcze nie wyraźnie. Ładnie buduje zdania i odmienia wyrazy. Jedyne co mnie dziwi to to ze np wczesniej znał kolory a gdy sie z nim nie powtarzało to zapomniał totalnie. Z Nikośkiem tak powtarzać nie musiałam. Mateuszek bardzo chetnie uczy się piosenek,wierszyków a nawet...ANIGEILSKIEGO:) Ciągle powtarza ze jest już duzy i chce iść do dzieci do przedszkola:] Także przymierzam sie go zapisac na przyszły rok,ale nie wiadomo czy sie załapie. On uwielbia dzieci. Ostatnio w przychodni wypytał wszystkie dzieci jak sie nazywaja i ile maja lat. I mowił przy tym ze on jest starszy albo wiekszy itp:) Jedyna jego wada to chyba taka ze nie znosi krytyki:P Zaraz sie obraza:) I to chyba tyle co mnie dziś natchnęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen fajnie, że Twoj synus zaczyna chodzic. Tez sobie wizualizuje ta gre w piłke tyle ze daje czas Mateuszkowi do 7roku zycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, ja Bemowo;-) u mnie już 20 tydz leci, bedzie drugi chłopak;-)a u Ciebie jaka płeć? też jestem w trakcie robienia prawa jazdy, tydz. temu oblałam egzamin, kolejny dopiero w marcu wiec bede w 7 mc, ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialaczekoladko, jak Ty bemowo to ja prawie twoja sasiadka bo wlochy:-P u mnie tez bedzie chlopak podobno chociaz nie wierze juz nikomu po tym jak mojej kolezance w stanach po 3 usg zamiast dziewczynki urodzil sie chlopak. Cala wyprawka rozowa, gender reveal party na rozowo, baby shower, starsza corka napalona na siostre a tu niespodzianka Co do prawa jazdy Zdajesz na bemowie tak? Termin ci nie odpowiada pisz podanie o przyspieszenie, do kierownika word bemowo, Twoje dane, pesel nr tel. Zglaszam sie z prosba o przyspieszenie egzaminu praktycznego wyznaczonego na .... :Prosbe swa motywuje tym ze np jazde za granice.l U mnie podzialalo i mi przyspieszyli, Poszlam sie zapisac 25.01 a egzamin praktyczny mialam miec 6.03, Zadzwonili po 10 dniach ze zmiana daty pierwsze podejscie w zeszla srode. Ulal mnie koles po godzinie jazdy na miescie za to ze....wyjezdzajac z drogi jednokierunkowej w moemcncie jak chce na skrzyzowaniu skrecic w lewo trzymam sie za blisko prawej strony jezdni a powinnam byc do lewej:-D bo to jednokierunkowa, szczegol ze z taka logika w momencie juz wjazdu na skrzyzowanie znajdowalabym sie na jego srodku, albo na przeciwleglym pasie (i nie, nie blokuje tym samym innym z tylu przejazdu bo jak jest jednokierunkowa waska to nie maja sie nawet gdzie przecisnac). Smialam sie, mowie mu ze ok whatever i tak nie liczylam na to ze w wawie zdam za 1 razem , zreszta w UK i w USA tez zdalam za 2 i 3 podejsciem. Koles zdziwiony; ';a to...bo mi sie wlasnie wydawalo...Pani ma prawo jazdy?????' Ja mowie ze no ze na upartego to nawet 2:-D Reakcja' oo ok no bo ja wlasnie widze ze Pani umie jezdzic, i ma pani nawyki no i eeee ja sobie pania zapamietam na raz nastepny'. Chyba mu sie glupio zrobilo. Zrozumialam na nastepny dzien czemu jak spojrzalam na karte egzaminacyjna bo wszystko mialam pozytywnie, 1 podejscia z gory na dol poza tym, skretem 2 razy (nie mozna 2 razy tego samego bledu, mozna kilka miec roznych i dalej zdac). No wiec dluga do okienka, dali mi date na 13.03 na co ja karta, dlugopis i kolejne podanie o przyspieszenie. :-D I tak sie bede przyspieszac, lazic, meczyc nie powiem wkurza mnie to szczegolnie jak widze jak tutaj ludzie jezdza;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, ja sobie właśnie przyspieszyłam w piątek i mam na 19.02- nic nie musiałam ściemniać, napisałam podanie o zmianę terminu i już;-)...więc jak coś to zanim mi testy wygasnął będę miałą jeszcze jedną mozliwość podejścia lub dwie jak się uda...zobaczymy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
Tuncia, z wielka przyjemnoscia przekaze dla Mateuszka 1 procent i poprosze o to rowniez znajomych:) trzymajcie sie :) wszystkiego dobrego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia44
Witam Kasza mam pytanie do Ciebie bo pisalas kiedys ze zamierzasz otworzyc miejce do spotkan dla mam z dziecmi. Pytanie czy cos w tym temacie ruszylo? Jesli tak to gdzie? Kolezanka kolezanki wlasnie urodzila blizniaczki mieszka w W-wir i nie zna tam nikogo. Pomyslalam ze tam moglaby poznac inne mamy. Albo moze eiesz o jakis tego typu miejscach. Z gory dzieki za jakiekolwiek informacje. Napisze wiecej jak M przyniesie laptopa z pracy bi poki co nie mamy kompa a ciezko mi sie pisze z telefonu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, zaniedbujś strasznie forum :( tyle jednak mam do roboty, że ledwo wyrabiam . Praktycznie sama w tym momencie wychowuję chłopców i zajmuje sie domem, bo M zupełnie pochłoneła szkoła i dorabianie kasy na boku. Cos za coś. Witek w przedszkolu radzi sobie coraz lepiej, jednka czesto choruje. 3 tygodnie w domu, tydzien w przedszkolu, tydzien w domu, powrot do przedszkola...I wybralismy sie z nim do psychologa. badamy , czy nie ma autyzmu, lub zaburzeń ze spektrum autyzmu. Tymek chodzi jak szalony. A ja uzalezniłam się od czekolady :)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam M przyniosl laptopa z pracy to cos naskrobe. Carmen a skad pomysl z tym autyzmem? Zauwazylas jakies objawy? U nas szpital Lily wczoraj caly dzien wymiotowala, dzisiaj juz lepiej ale za to Emilia ma ospe. Wysypalo jej kilka krostek rano jutro pewnie juz bedzie cala obsypana. U niej w przedszkolu juz wiekszosc dzieci miala wiec to byla tylko kwestia czasu. I zobaczymy kiedy Lily dostanie juz bym chyba wolala w tym samym czasie przynajmniej jedna kwarantanna by byla. Zeby tylko mnie nie zarazila bo ja nigdy nie chorowalam. Poza tym bez wiekszych zmian Lily nadal nie chce mowic tylko po swojemu. Niedobrus sie z niej zrobil ciagnie Emilke za wlosy, bije a czasem nawet ugryzie. Emilka sie za to denerwuje ze Lily jej nie slucha i nie robi tego co ona chce. Nie potrafi zrozumiec ze Lily jest za mala zey np grac z nia w domino. Pozdrawiam wszystkie czerwcowki , mamnadzieje ze wchodzicie tutaj czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych!!! Smacznych mazurków, bab, jajek, serników :) I żeby udało się trochę poodpoczywać, zatrzymac się i cieszyć obecnością najbliższych!!!!! Wesołego Alleluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia _ bedąc jakiś czas temu u pediatry z przeziębieniem, pani Dr zwróciła mi uwage, że Witek dokładnie po mnie powtarza, a to może być jeden z objawów. Poza tym Wituś mało mówi, zbyt mało jak na swój wiek. Nie potrafi? nie chce mi np opowiadać co robił w przedszkolu. Naklejki nakleja w sposób uporządkowany, w rzędzie, tak samo samochodziki. jesteśmy po dwóch spotkania z psychologiem. Narazie jest to wypełnianie ankiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, Biała_czekoladko, jak tam egzaminy z prawa jazdy? No i jak tam Wasze brzuszki? :) Imiona wybrane? Spakowanme torby do szpitala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, mocno trzymam kciuki za Twojego Mateuszka!!! wierzę, że będzie kiedyś biegał za piłką!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja na szybko zyczyc chce Wam spokojnych rodzinnych swiat. Termin mam za niecale 3 tygodnie, od 33 tyg mam male prob lemy, mlody chcial sie troche pospieszyc, ze 2 falszywe alarmy nam zrobil ale dzisiaj zaczynam 37 tydz wiec juz jestem na prostej, odstawiam prochy i zaczynam znowu latac (bo lezenie i tryb oszczedny to nie dla mnie). Polska sluzba zdrowia doprowadza mnie do szalu, w zyciu nie widzialam wiekszej bandy idiotow (od publicznej, poprzez abonamentowa na profesorach za 300zl wizyta konczac). Bardzo zaluje ze nie moge przechodzic ciazy w normalnym systemie ale juz malo mi zostalo... Carmen nie draznij mnie nawet z tym prawem jazdy,:-D mamy dosc, podejscie nr 4 mam w czwartek (taaa dobrze czytasz CZWARTE). co prawda 2 podejscia tak jaby nie bylo bo wogole poddalam sie juz na placu (zle sie czulam) no ale kasa i czas leca. W najblizszych 2 tyg tak czy siak kupujemy samochod, piernicze z 2 dzieci woz musi byc w razie naglych przypadkow, bede jezdzic na zagranicznych dokumentach i grac glupa jak mnie zlapia. Sam wlasnie skonczyl jazdy, bedzie podchodzil do teorii (nowej) w jezyku angielskim ale mi pan dyrektor wordu powiedzial ze a) nie ma wogole testow/ksiazek w jezyku angielskim, b) od stycznia nikt po angielsku jeszcze nie zdal:-D wiec obstawiam ze 3 razy teorie i moze ze 2 razy praktyke (pierwszy raz obleja dla zasady za 2 moze go puszcza bo nie gadaja na tyle po ang zeby sie wybronic z potencjalnego odwolania) ok idziemy na spacer buuuuzzka!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny;-) U mnie jeszcze trochę, dopiero 30 tc zaczynam- jestem wielka jak słoń, już przytyłam 12 kg, a pewnie jeszcze z 10. Jest mi ciężko jak cholera. Imię jest- Maciuś;-) na torbę mam jeszcze troszkę czasu;-))) Wyprawka za to jest- ta podstawowa. Zostały duże gabaryty" wózek, łóżeczko itp...w ostateczności wózek po Kubusiu. A co do prawka to udało się za 2 razem, więc prawko jest już od 1,5 mc, co niezmiernie mnie cieszy;-)uffff wreszcie;-) Kasza, trzymam kciuki, żeby i Tobie się szybko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu!!!! Ten wybuch dzisiejszy to daleko od Ciebie, prawda? Daj znać!!!!!!!!!!! Biała_czekoladko gratulacje!!!!!!!!!!! podziwiam, że w tak wysokiej ciąży chce sie Wam prawko robić!!!! Brawa dla Was!!!!!! u nas dalsze diagnozowanie Witusia, ale rozmawiamy już o terapii buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na fotorelacje z turnusu: http://materosn.blogspot.com/ Oraz: Jesteśmy w trakcie zamawiania nowej kolekcji ciuszków. Jak zawsze staramy się aby ubranka były barwe,kolorowe i wygodne. Możecie się przyczynić do trafnego wyboru asortymentu. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań: 1. Jakich ubranek wg was brakuje w naszym asortymencie? 2. Jaki typ ubranek najczęściej kupujecie przez internet? (body,bluzki,spodnie...itp.) 3. Czy nasze ceny są odpowiednie? (jeśli są za wysokie,proszę wskazać które). Bardzo dziękujemy za opinię. www.sklep.dziamdziak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pewnie nie sprawię, że nasze forum odżyje ;-(( ale muszę się pochwalić, że tydz temu urodziłam Maciusia;-) 3580 i 54 cm, cudo;-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje Biała Czekoladko!!!! 🌼 Maciusiu witaj na świecie 🌼 Szkoda że już nie piszemy :-( Ja napisze pokrótce co u mnie/nas: Od września moja Wika chodzi do przedszkola,bardzo je lubi i dużo się nauczyła,tylko mały minus CHOROBY, normalnie 9 miesięcy mam wyjęte z życiorysu,Wiktoria z przedszkola przynosiła co trochę coś,w zasadzie tydz chodziła a 2 tyg chorowała i tak w kółko:-( ,do tego Wika kończyła chorobę to zaczynała Lena,Wiktoria miala aż 5 razy zapalenie ucha,raz zap oskrzeli no i reszta to jakies zapalenia gardła itp Katar to może od września nie miala tylko łącznie z 3 tyg,takto ciągle zasmarkana:-( Mam nadzieje że w przyszlym roku przedszkolnym będzie lepiej !!! Wika zaskakuje mnie niemal codziennie,zaczyna trochę pisać,narazie pojedyncze słowa,ale wychodzi jej to naprawde super,do tego ciągle pyta jaka to literka,albo mamo co tu jest napisane a później jakoś to łączy,jestem z niej bardzo dumna. Lena ma już prawie 15 m-cy i jest całkowitul przeciwieństwem Wiktorii,jej nie interesują książki,nic prawie nie mówi,poza mama,tata,Wiktoria i paplaniem po swojemu:P ale za to wszędzie się wspina,wszystko przyciska,majstruje przy zabawkach,rozkłada je na części no i ogolnie na miejscu nie posiedzi:-) To tyle u nas pokrótce:-) Napiszcie coś czasem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała_czekoladko! Gratulacje!!!!! Dobra robota!!!!!!! Niech Wam maleństwo zdrowo rośnie, daje pospać i obdarza uśmiechami każdego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko, miałam to samo, mało co Witek chodził do przedszkola, bo bez przerwy łapał a to katar, a to kaszel!!!!! oczywiscie Tymek też muisał mu dotrzymywac kroku, więc nie było miesiąca bez wizyty u lekarza ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu, napiszę tak :) wszystkie ciuszki dla chłopaków kupuje tutaj,, w Irl, bo tanie, w tzw Primakru mam koszulke dla Witka za 2 eu, wieć nic w Pl nie kupuję, ale jak mi będzie cos na wakacjach brakowało, to obiecuję, kupię u Ciebie i podeśle adres kolezankom :) Podpartuje Was na FB, czytam, i gratuluje tak dzielnego synka! trzymamy kciuki i wierzymy, że osiągnie wszystko, czego zapragnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my własnie na wakacje do Pl lecimy w środę :) juz mam stresa, bo znowu lecę sama z chłopakami a Tymek to straszny rozrabiaka, Witek jak się zcasami uprze to ani prośba ani groźbą :) Oj, może jakos to będzie :) No a po wakacjach czeka nas staranie się o zdiagnozowanie Witusia tak juz ostatecznie i wybór przedszkola nowego , ale już dla dzieci autystycznych, bo trzeba już szybko z nim pracować, chociaż nie jest w głebokim autyzmie :/ ale im wczesnie, im intensywniej, tym lepiej dla niego. W takim normalnym przedszkolu raczej nie ma szans, bo personel kompletnie nie wie jak do niego dotrzeć ... Tymek też raczej nie jest rozgadany jak na swoje 15 miesięcy, mowi mama, tata, da, no, nie i po swojemu nawija, za to wszedzie go pełno, wyłazi mi na stół, na placu zabaw wszędzie się pcha :) aj ... tyle... napisże jak tam na wakacjach się mamy... pozdrawiam i napisazcie co u Was!!!! Tęsknie za czasami gdy codziennie było tyle do czytania, że człoiwejk nie mógł wyrobić :)cium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane w Rybniku zagnęła dziewczynka. Prawdopodobnie została uprowadzona do szwajcarii. Jeśli któraś ma tam znajomości proszę o udostępnienie wiadomości. Oto profil tatusia na którym znajdują się bierzące informacje https://www.facebook.com/jan.jasiewicz.5 Nie znam człowieka,ale sama mam dziecko i nie potrafię przejśc obojętnie:(( Można udostępniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×