Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Recepta na odkochanie się ...

Polecane posty

Gość

Mam chłopaka, którego kocham ponad wszystko, ale on nie jest wart tej miłośći tzn. potrafi tylko obiecywać a nic nie spełnia, czasami nie odzywa się kilka dni a poźniej jak gdyby nigdy nic dzwoni, wiecznie się obraża i ma ciągłe fochy a dziś w sobotę oczywiście siedze w domu bo obiecał ze pojedziemy na impreze ale oczywiscie stwierdził ze jest zmęczony , woli isc do kumpla po sąsiedzku na \"jednego\" i spac, w ogole nie mamy znajomych, nasza paczka rozpadła sie ciagle siedzimy w domu. Zdaje sobie sprawe ze jest Palantem i tylko potrafi obiecywac a mimo wszystko nie potrafie z nim zerwac bo kocham go najbardziej na swiecie , jestem zła na siebie ze nie potrafie powiedziec STOP rzucic go i ułozyc sobie zycia , wiem ze jak jest teraz taki to juz sie nie zmieni a po ślubie moze byc jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna slicznotka 30
jak ktos ma patent na odkochanie to proszę... bo ja kurcze męcze sie od kwietnia, kurna....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrruuu
kurwa, a ja sie staralem niedawno bardzo o kobiete, zabieralem ja na romantyczne kolacje, na koncerty, do kina i olala mnie dla jakiegos frajera-pijaka. To sie nazywa paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna slicznotka 30
kurwa zeby o mnie tak sie postaral jakis sensowny facet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgd
proste: nowa miłość. Na mnie zadziałało :) 2 lata wspolnego życia, mieszkanie razem, zareczyny. On mnie zostawił. 2 msce póżniej poznalam innego, z którym dziś planuję slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×