Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fucking crazy

kto bedzie dzisiaj ryczal do poduszki?

Polecane posty

Gość fucking crazy

ja zapisuje sie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaa
a po co plakac, nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fucking crazy
Prosze tez podac przyczyne placzu do poduszki: ja na pewno bede plakala powod: on ma juz inna,swietuje wlasnie urodziny brata na super imprezie,ja jestem samotna straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, nie rozumiesz egzystencjalnych problemów kobiecych, tudzież PMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeryl
jaaa. i sama nie wiem o co mi chodzi.. mam jakiegos dola.. musze sie mocno wyryczeć.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
ja zapisuje sie na listę! oczywiście przez faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My żałosne? A jak nazwać faceta, który przesiaduje godzinami na forum dla kobiet, do tego w sobotę wieczorem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się zgłaszam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam doła przedciotowego:(jak co miesiac zreszta. Jeszcze tylko 2 dni i zobacze sie z moim facetem i mocno mnie utuli:)ale czas sie tak wlecze koszmar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaaafiiirek ona
ja tez :( powód rozpada sie 4 letni zwiazek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre menstrual syndrom Faceci muszą spuszczać z krzyża co jakiś czas, a kobiety z zatok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opłakuję "wakacyjną miłość" poznaliśmy się w Turcji, on z Niemiec... mieliśmy walczyć o to uczucie.... po 10 dniach mailowania, ustaleniu planu spotkania, nagle zamilkł. Nie odzywa się od poniedziałku, a ja jestem szczątkiem osoby, którą byłam do tej pory :( Mogę napisać poradnik "jak wykończyć człowieka w 7 dni" :( Ryczę z Wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek_84 > nie, z domu. U mnie właśnie był mój facet, zrobiliśmy sobie kolację we dwoje i mieliśmy super seks. Miłej jazdy na ręcznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaaafiiirek ona
sznasa zawsze jest... tyle czy Ty szans nie było za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do listy. Będzie ryk, bo osoba, którą pokochałem zostawiła mnie i ogólnie jakoś tak czuję taką potrzebę(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje sie beznadziejnie.. kocham go ale czuje ze na niego nie zasluguje.. czuje sie taka glupia brzydka i samolubna . i nie umiem uwierzyc ze taki ktos jak on moze byc z taka histeryzujaca pokraka jak ja.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż będę płakać
ja kocham jego, on kocha inną - grecka tragedia kurwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
Dlaczego kobiety płaczą? - Dlaczego płaczesz? - młody chłopiec zapytał swą mamę. - Ponieważ jestem kobietą, odpowiedziała mu. - Nie rozumiem, odpowiedział. Ona go przytuliła i rzekła: ...i nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne. Później chłopiec spytał swojego Ojca, dlaczego Mama płacze bez powodu? Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. ...było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć. Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedzą dlaczego kobiety płaczą. Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał: Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)? A Bóg mu odpowiedział... ...Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci! Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad, Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego. Synu, na sam koniec... Dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa! autor nieznany WYJĄTKOWEEEE!!!! JESTEŚMY:) PŁAKAC CZASEM TRZEBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dodam jeszcze cytat z Samotności w Sieci... 'Płakać trzeba w spokoju, tylko wtedy ma się z tego radość'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×