Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Sieźdźbak

Poszukuję kobiety o specyficznych zainteresowaniach.

Polecane posty

Witam Panie. Mam 40 lat, jestem oficerem wojska polskiego w stopniu majora. Kiedyś już tutaj pisałem, ale moje poszukiwania spełzły na niczym. Otóż co następuje: Poszukuję kobiety, najlepiej w wieku do 35 l., którą podobnie ja mnie fascynuje problematyka militarna, paramilitarna, tudzież okołostepowa. Potrzebuję kobiety, która podobnie ja ja zastanawia się nad sensem lufy, a także rzeki, jako przeszkody terenowej. Szukam kobiety, która orientuje się w tematyce min przeciwpiechotnych; oczekuję, że podobnie jak ja zainteresowana będzie rozbrajaniem min w celach testowych. Miło by było, gdyby posiadała także wiedzę na temat krążowników floty czarnomorskiej oraz potrafiła wykonywać manewry na niepewnym gruncie. To tyle jeśli chodzi w skrócie o moje oczekiwania. Jeśli jest tu taka kobieta, należy się odezwać do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnnnnnnaaaaaaa
hahahahahahahhahahahahahahahaahaha to chyba żart:::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam sie tylko
jako tako na Bundeswehrze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnnnnnnaaaaaaa
"Miło by było, gdyby posiadała także wiedzę na temat krążowników floty czarnomorskiej oraz potrafiła wykonywać manewry na niepewnym gruncie. " czy ty sie dobrze czujesz?:Dmoże konkurs zrób..i jakieś pytania testowe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja lubie wojskowe
kolory. Wystarczy tyle? :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja lubie wojskowe
a zapomniałabym - mam w rodzinie pułkownika.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×