Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anakonde67

Weszlam w romans z zonatym facetem

Polecane posty

Gość anakonde67

On ma 48 ja 27...tylko dlatego ze moj ex mnie zostawil dla innej i bylam zalamana Zaraz mnie zlinczujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowaduszyczka
ja mogę Ci podać rękę .. wkręcam się w podobną sytuacje.. tylko wiek inny 27 i 24 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowaduszyczka
34 maiło być *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** * ** ** ** *** *** *** ***
po co cię linczować? sama ukarałaś siebie. sama będziesz cierpieć w tym toksycznym układzie. tamten facet jak nie ciebie to inną by sobie na boku znalazł, bo taką ma widać mentalność. szkoda mi cię. z jednym toksyn w drugie. nie szkoda ci życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
tez cie rzucil ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
a ja wam z góry odradzam!!!! To się nie opłaca, uciekajcie póki jeszcze nie wpadłyście za bardzo emocjonalnie. Z doswiadczenia wiem, że później baaaardzo boli i boli bardzo długo. A, że to "później" na pewno nadejdzie, tego jestem prawie w 100% pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczekkkk
dajcie sobie spokoj...wlasnie wyszlam z czegos takiego...zrobilam tylko swinstwo jego zonie, ktora przeciez nie zaslugiwala na to...nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta111
zerwij z tym poki czas potem bedzi ejeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
ale ja za bardzo cierpie ze moj ex ma inna ,pragne uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z monitora jest chora
oj weź proszę Cię, szkoda czasu i atłasu. dla Ciebie to staruszek z brzuszkiem i bagażem doświadczeń, pewnie dzieciaki ma prawie w Twoim wieku. Puknij się w czoło, uzyje i zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczekkkk
poszukaj sobie faceta ktory bedzie tylko twoj...myslisz ze co??ze on zostawi zone?? prosze cie dla niego to chwila zapomnienia a ty potem bedziesz cierpiec jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowaduszyczka
a kto powiedział ze ktoś kogoś ma zostawiać , ja tego nie chcę i bym go nie chciała na co mi facet co zdradza ;) zrobił raz zrobi znowu ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
dla niego to próba udowodnienia, że jeszcze z nim nie jest tak źle, ale faceci w tym wieku już nie potrzebuja drastycznych zmian. Jesli nawet odejdzie od żony to na pewno nie ożeni sie drugi raz. Daj sobie spokó i uczuć szukaj u kogoś, kto jest w stanie dać ci całego siebie, a nie tylko skradzione rodzinie chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama durna...
ja tez moge ci podac reke... Ja 30 on 31...i zaczelo sie tak niewinnie i nic nie zanosilo sie na to ze takie jaja beda. Wszystko potoczylo sie tak szybko..i obiecuje sobie ze z tym skoncze ale potem tak tesknie ze zgadzam sie na wszystko.. jezdze po 100km zeby spedzic z nim 2 godz... potem on jedzie 400 km na zbity pysk po nocach.. zeby mnie zobaczyc. zwariuje..jakie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
zaden facet nigdy nic mi nie dal,kazdy szukal szczescia u innej lub w samotni wiec juz nie oczekuje milosci a tylko zapomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
a poznalam go na czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki i nie tylko..
ja 28 on 33 oboje po ślubie..już za późno..wpadłam w ten związek i w to uczucie po uszy. co dalej...?tego nie wie nikt..narazie cierpię strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
zrobisz, jak bedziesz chciała, ale zapomnienie dostaniesz tez od faceta wolnego... a jesli to juz musi być on, to (nie wiem jak to zrobisz), ale postaraj sie nie zakochac się, a wierz mi dla kobiety to wielkie wezwanie.... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, ze łatwo w taki zwiazek wpasc, ja w zasadzie kiedys wpadłam niepostrezzenie, ale dzieki naprawde Bogu głądko sie z niego wywinełam, bo najzwyczajniej w swiecie mi sie znudzil, ale mam kolezanke bliska, ktora jest w takim "zwiazku" i czeka az on sie rozwiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
i od razu powiedział ci, że jest żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
nie wierze w milosc,kazdy facet mnie zawodzil,jestem w ukladzie tylko dlatego aby zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze ten jej i nie jej facet o nia walczy, jak probuje z nim zerwac, potrafi płakac, pzyjezdzac prosic zeby tego nie robiła. Opiekuje sie nawet jej dziecmi i je finansuje. Wiec moze nie mozna jedna miara mierzyc wszystkich, jak myslicie, bo ja w tym wypadku jestem głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
w trkacie rozmowy zapytalam go o to i powiedzial ze jest zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce ci prawic moralow, ale ja bym uciekala jak najszybciej...przez chwile tez bylam w takim ukladzie...i do dzis mi glupio, ze czesciowo przeze mnie cierpiala inna kobieta-jego zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAMMA****
teraz jesteś zawiedziona, rozczarowana, ale taki facet, chyba nie bedzie dobrym lekarstwem. My kobiety jesteśmy okropne z tym zakochaniem, wydaje nam się, że nie, że już nigdy... az tu nagle nasza noc zaczyna sie od myslenia o nim, nasz dzień zaczyna sie od myslenia o nim........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
gamma ale ja jestem pewna ze nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonde67
jestem pewna ze nigdy mnie nikt nie pokocha,juz za wiele ran mi zadano....dlatego weszlam w ten luzny uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×