Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika....

woda i napoje JUPIK !!!!

Polecane posty

Gość gość
Jak nie zarazimy pociechy próchnicą i będziemy dbać o jej zęby to żadne słodkie napoje nie są groźne;). A szczególnie te ze stewią jak Jupik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cala stewia to tez niezly szajs :O .... Ja juz tam wole zeby corka lyzeczka cukru zjadla niz ta pseudo naturalna chemie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefvika
A czemu uważasz, że stewia jest zła? To bardzo zdrowa roślinka, jej dodatek zamiast cukru pozwala znacząco obniżyć kaloryczność produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki smak najczesciej wybieraja Wasze dzieci ? Który Jupik najbardziej im smakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groma
Moje dzieci akurat lubią wszystkie smaki, jest ich sporo to co raz chcą pić inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodkie slodzone napoje powoduja prochnice ze szok to samo zlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stewia jest bardzo zdrowa i na pewno nie jest nabijaniem ludzi, to produkt 100% naturalny ale uważam że jupik nie jest uczciwy, tej stewii jest pewnie ułamek procenta w butelce ale hasło jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haninia
Dobrze, że w napojach dla dzieci cukier zastąpiono stewią, słyszałam, że jest zdrowa. Sama zaczęłam używać jej do słodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnei chodzi to na pewno patrząc na moje dziecko ono bardzo lubi Jupika i wode wiec w sumie musze powiedzieć ze ja też nie zabraniam mu go pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje starsze dziecko do szkoły dostaje wode i ulubionego Jupika. Nie wariuje az tak na punkcie tego ze coś jest bardziej albo mniej słodkie. Nie ma co popadać w przesadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne nie ma co popadać w przesadę ale jak twoje dziecko codziennie dostaje so szkoły jupika (wg mnie chemia, jak każdy słodki napój) to też nie jest to normalne i świadczy tylko o twoim lenistwie. jak nie nauczyłaś dzieck apić wody to chociaż kompot mu ugotuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że lepiej, gdy dziecko lubi wodę i chce ją pić, ale niestety nie zawsze uda nam się do niej przyzwyczaić. A czasem dziecko z nawet najlepszymi nawykami się buntuje i odmawia wody. Moim zdaniem najważniejszy jest umiar i różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie... przecież w kompotach domowej roboty też jest od cholery cukru bo jak nie dodasz to dziecko popatrzy jak na idiotkę, że dajesz mu coś tak kwaśnego i nie dobrego. w życiu tego nie wypije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kretynki robia domowe soki kompoty maceraty syropy nektary -tam jest mnostwo naturalnego cukru fruktozy ktora tuczy i psuje zeby tak samo jak zwykly cukier a jesli do tego g***a doda sie cukier czy miod to masakra- tylko wyrodne matki daja dzieciom do picia cos innego niz czysta woda i herbata bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak te domowe soki też są bardzo słodkie, więc trzeba uważać. a ja najczęściej sięgam po herbaty TeaForKids, naturalnem bez cukru i smaczne, dzieci je lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasanna
Podobnie i moje dziec****iją wszystkiego po trochu, chociaż za wodą samą nie przepadają, za to lubią smakowe wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spasione maciory tucza swe dzieci i wnuki od niemowlectwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne tuczniki zamiast tracic kase na kupno slodkich napojow i robienie sokow kompotow syropow nektarow powinny dawac dzieciom do picia tylko wode i same tez jąpic bo moze wtedy nie bylyby tak śmierdzącymi ohydnymi spasionymi tucznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje dzieci lubia Jupika i nie uwazam żebym ich krzywdzila. Jestem bardzo zadowolona ze sa slodzone stewia, która jest bardzo zdrowa a napoje sa przez to mniej kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest zlego w napojach jupik? Jest słodzony stewia zreszta bardzo zdrowa imoje dzieciaki bardzogo lubia. Codziennie wybieraja inny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domnia44
Woda smakowa jest dobra, mój mały ja pije, nie codziennie ale od czasu do czasu do przedszkola czy na wycieczkę chce ją mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde jest dobra. Sama jej duzo pije bo bardzo lubie, zreszta dzieciaki tez. Napoje owocowe jupika tez kupujemy zeby na kazda okazje miec go zawsze w pogotowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy slodki slodzony napoj psuje zęby i ma multum kalorii-pisalo gdzies ze otyle dzieci i nastolatki moga przyjmowac w samych tylko napojach ponad 1 tys kalorii dziennie -dawanie dzieciom slodkich napojow to wyrodnośc rodzicielska,juz u rocznych dzieci wyrywa sie spróchniałe zeby -to jest spowodowane gownie przez slodkie napoje serwowane przez matki i babcie kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyMilka
analfabetyzm to też choroba :) najpierw naucz się kobieto pisać odpowiednio a potem edukuj w kwestii kaloryczności napojów. Napisali gdzieś a nie pisało gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak,zdrowa to jest woda a nie napoje smakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandarara
Gorzej jak dziecko nie lubi samej wody, tak jak moje dwa urwisy. W domu pija soki, kompoty i herbatki ale od czasu do czasu chcą jupika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podobnie jak moje dzieciaczki, lubią wszystko po trochu ale samej wody nie lubią pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artka5
Wodę smakową malinową najbardziej lubi mój mały, do szkoły i na wycieczki zawsze musi mieć ją spakowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wyrodni rodzice daja dzieciom slodkie napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebrali sie juz spece od marketingu szeptanego... nagle matki 'zawsze maja Jupik w pogotowiu' , aaahahahaha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×