Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje psychoterapeuty

kurcze no i dalam sie przez niego wycackac

Polecane posty

Gość Beyo
u ofer my widac jakies urazy z dziecinstwa :) Peszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
związki, deklaracje, magnesy, duperele. jakoś tak się składa że to wszystko nie dotyczy zwyczajnych leszczy a tylko takich którzy co chwila zaliczają inną pannę. wtedy się "miłość" pojawia i "chemia" i diabli wiedzą co jeszcze. a biedny wujek może sobie i pół roku wyznawać miłość panience która po miesiącu prześpi się z takim kolesiem a po dwóch ten kopnie ją w tyłek i pójdzie szukać kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
tak jest. tylko po co zakładać takie idiotyczne tematy? widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
ofe rma widzisz ja pierwszy raz sie zlapalam na cos takiego i mam nadzieje ze ostatni, czlowiek uczy sie na bledach, a dlaczego kobiety wybieraja takich facetow? coz bede brutalna prawda jest taka, ze sa zazwyczaj przystojni, maja dobry bajer i doswiadczenie w postepowaniu z kobeitami, mowia im to co one chca uslyszec i wiedza jak postepowac, zeby zawrocic takiej w glowie. Zwykly szary facet moze wyznawac pol roku milosc dziewczynie, ale nie ma tego magnesu, tej adrenaliny, kobieta nie czuje ze ma przy sobie prawdziwego faceta, tylko jakas placzliwa ciamajde. Ja juz sie nauczylam, teraz wybralabym wlasnie takiego co wyznaje mi pol roku milosc i jesli bede miala jeszcze taki wybor to tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
więcej powiem. może iść i pierwszego dnia albo nie iść wcale. to tylko od niej zależy. tylko czemu później płacze że taka "wykorzystana" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
ale jak sie ma 22 lata, za soba tylko jeden powazny zwiazek z wlasnie takim spokojnym chlopcem, to taki facet moze zawrocic szybko w glowie, niestety, tak jak napisalam, ja sie juz na cos takiego mam nadzieje nigdy nie zlapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
ofe rma nie zycze Ci, zeby jakas piekna kobieta, majaca powodzenie u mezczyzn zbalamucila Cie do tego stopnia, zebys tracil dla niej glowe, potem sie z nia przespal, a na koncu zeby Cie kopnela w tylek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no to pomyślności na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
dziekuje i Tobie tez zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Ja juz sie nauczylam," śmiem wątpić w skuteczność tej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
ofe rma a czemu jesli mozna wiedziec? szczerze mowiac w tym momencie wole byc sama niz z jakims dupkiem, moze kiedys zakocham sie w kims porzadnym, jesli nie wole byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyo
Bo przy następnym analogicznym przypadku będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
dlatego: "wiedzialam ze to typ babiarza i dzi**arza ale zauroczylam sie" więc jednak taka wiedza mało daje. teraz to ty jesteś na świeżo i "każdy facet to świnia" ale czas leczy rany i znowu będzie: "no i myslalam, ze jednak moze tez poczul do mnie cos wiecej, zreszta tak mowil,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
nie bedzie! jestem tego pewna, ze nie bedzie, od poczatku mialam watpliwosci, stwierdzilam ze ten jeden raz zaryzykuje, drugi raz tego nie zrobie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje psychoterapeuty
nawet jesli sie zaurocze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
niech ci będzie mi to naprawdę obojętne tylko że niestety nie urodziłem się wczoraj i zapewnienia o tym że już "zawsze", "nigdy", "każdy" i "żaden" traktuję z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×