Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Psedonim, widzisz, żeby z Tobą pogawędzić w tej konwencji, którą przybierasz na kafe trzeba mieć dość specyficzne poczucie humoru, nic nie poradzisz na to, ze nie każda jest amatorką Twojego wirtualnego stylu bycia Ale skoro i tak masz "robotę" to chyba jakoś przeżyjesz trochę bez tłumu zlatujących się obywatelek, nie? A za jakiś czas zawsze możesz ponowić próbę bajerowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ja nie mam żadnego poczucia humoru. Ja jestem zwykły smutas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś kretynem, bo gadasz o tym samym cały czas, - tzn Twoje tematy są o tym samym... o Tobie Bo jesteś nudny, w kólko to samo Nie jest to określenie kretyn w kwestii inteligencji intelektualnej, ale inteligencji emocjonalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Dobra, Palola, niech Ci będzie. Ty także jesteś smutas. Ciągnie swój do swego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Dziękuję, Sisy, za tak szczegółową diagnozę. Zgoda, masz rację, jestem kretynem. Dziwi mnie jednak pewna sprawa. Skoro uważasz mnie za kretyna, dlaczego ze mną tak nieustannie rozmawiasz? Nie masz nic innego do roboty? A może to jakieś masochistyczne ciągotki każą Ci czytać, co ja tuta wypisuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich smutasów jak my jest całkiem sporo, bo ja też już trochę osób w swoim życiu rozbawiłam. Co za dziwacy jacyś, wystrzelić nas w kosmos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Widzę, Palola. Sisy poddała mnie miażdżącej, wnikliwej krytyce. Ale jak pisałem, nie rozumiem jej postawy. Może ona ma coś podobnego, jak nasza Zielona, co to znieść nie mogła, iż publicznie odmówiłem jej kontynuowania znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaola,aż trudno uwierzyć,że aż tak zmieniłaś front.Swego czasu,dzielnie broniłaś tego pana i to własną piersią,nawet za cenę bezsensownego poróżnienia się z innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, próbuję Ci udowodnić, że mam Cię dość Ja z Tobą nie rozmawiam, i może to jest problem. Ponieważ, poza Twoimi wpisami co 5 minut, że odchodzisz, że przyszedłeś i że jesteś Bogiem oraz moich wpisów na temat tego, że mam Cię dość nie udało nam się nigdy porozmawiać na żaden inny temat. Wątpię jednak, czy z Tobą się da pogadać... Jesteś po prostu męczący i mnie zmęczyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
To za duży koszt, Palola. Wystarczy mała puszeczka cyklonu-b. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie publicznie możesz nawet obrazić... To jest internet, to nie ma znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Sisy? A może nadszedł czas na odrzucenie urazy wobec mnie? Może nadszedł czas zgody i pojednania? Trzeba Ci wiedzieć, że ja z nie jedną obywatelką zaczynałem od darcia kotów aż kłaki fruwały. :-) A może zadasz sobie trud głębszego mnie poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Ale ja nie mam ochoty Cię obrażać, Sisy. Po co miałbym to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akwarela, że co??? Żadnego frontu nie zmieniłam :) Psełdonim, jak widzisz na przykładzie Sissy, nie da rady ze wszystkimi naraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie humorzasty facet ,lejący" hektolitrami wodę "na kafe,jest mile widziany,wyłącznie, jako wspomnienie wczorajszego dnia. Dorzucę jeszcze wiązankę kwiatków na bye bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Daj mi nieco czasu, Palola. Sisy będzie mi z ręki jadła. :-) Pomrukując przy tym z zadowoleniem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Akwarela? Wygląda na to, że Ty także mnie nie lubisz. Z powodu braku dostatecznego Tobą zainteresowania z mojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, ja nie drę z nikim kotów... Ja Ci tylko próbuję wytłumaczyć, że jesteś nudny, w kółko o tym samym... :) Nie lubię ludzi zakładających tematy o sobie, to trochę tak, jakby brak Ci było poczucia własnej wartości okazywanej przez ludzi na co dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Daj mi nieco czasu, Palola. Sisy będzie mi z ręki jadła. Pomrukując przy tym z zadowoleniem. " Nie lubię kotów, więc mruczeć nie będę A co do Twojej wypowiedzi, to nie sądzę. To mi z ręki jedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Aha, tutaj Cię mam, Sisy. Ty się za mną ciągasz, ponieważ Twoje serce zapragnęło, żebym się wreszcie skusił na jedzenie z Twojej ręki. W końcu, czemu by i nie? A czym zamierzasz mnie karmić? Uprzedzam, że lubię smakowite rzeczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Skoro jestem dla Ciebie nudny ze względu na tematykę, Sisy, proszę bardzo, wybierz tematykę Ty sama. Będziemy sobie zawzięcie dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serce nie reaguje na Ciebie :D Ale teraz wniosek wyciągnąłeś hehe :D:D:D no juz bez przesady :) to była tylko przekorna odpowiedź na to, co napisałeś, to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Może i Twoja odpowiedź, Sisy, była i przekorna. Ale mój wniosek najprawdziwiej poważny. Z sercem się nie zarzekaj. Wiele nie potrzeba, żeby serce bryknęło jak cielak na pastwisko zakochania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jeszcze tu, Psedło? W sumie to jakby każde wojsko wymaszerowywało w takim tempie, to nie byloby wojen :D:D:D Sissy, nie tylko o sobie zakładał tematy. Kiedyś założył temat o mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
(Palola, myślę, że Sisy powoli mięknie. Mam jednak nadzieję, że da mi szansę, żeby powalczyć. Jak wiesz, ja nie gustuję w łatwych zdobyczach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie? Nie u mnie niestety :) Bo to jest bez sensu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju.........
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×