Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Gość kobiety jestescie desperatkami
wykazujecie chec umówienia sie z tym chlopem na obiady podczas gdy on ma żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Sisi? Dlaczego moja małżonka mnie zapragnęła, powinnaś ją o to sama zapytać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Psedłonima
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona nie ma nic przeciwko :P Psedonim, a nie będziesz trochę zazdrosny jeżeli przypadkiem mój numer tel. wyjdzie gdzieś poza ten topik i ktoś jeszcze również będzie chciał skorzystać z możliwości rozmowy telefonicznej z moją sympatyczną osobą? :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię, nie pisz w imieniu swojej żony... Misiu, a tak nas tu zawiało i sobie gadamy. Żonka przyjedzie do mnie w przyszłym roku :) Też chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety jestescie desperatkami
a ja mysle ze autor jest starym kawalwerem, ktory sam sobie pichci, robi słoiki na zimę, chodzi na grzyby i stołuje sie na miescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) brat i co teraz jak mnie juz znalazles? po pierwsze to :D a po drugie to cos mi obiecałas i co ...?...poczta pusta:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy (sissy123@wp.pl) Proszę Cię, nie pisz w imieniu swojej żony... Misiu, a tak nas tu zawiało i sobie gadamy. Żonka przyjedzie do mnie w przyszłym roku Też chcesz? a ja tez chce...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Nie, nie będę zazdrosny, Palola. Zazdrość to brzydka przypadłość. Całe szczęście, że obca mojemu sercu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
(Chiałem sprostować. Ostatnio słoików nie robię, bo: 1. Nie mam gdzie. 2. Nie mam czasu. Ale w przyszłym roku to sobie odbiję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja mysle ze autor jest starym kawalwerem, ktory sam sobie pichci, robi słoiki na zimę, chodzi na grzyby i stołuje sie na miescie " A mnie się wydaje, że autor jest żonaty i to szczęśliwie, przystojny, inteligentny, ma dobrą pracę, jest młody i ma pełno zainteresować Tylko z psychiką taki mały problem ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
A może do mnie przyjedziecie w gości? Karmię dobrze, trunków także nie skąpię, do snu utulę jak niemowlaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) brat , ale czy na pewno tegop chcesz??? zona ty mnie nie denerwuj...ja czekam na to co masz mi przesłac juz kupe czasu:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Hm, Sisy... Przeczytałem uważnie i zadrżałem. Odbiło Ci nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumujmy: Powinnam: 1. wkleić zdjęcia 2. podać numer tel. 3. adres zamieszkania, imię i nazwisko też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
O zdjęcia i personalia nie prosiłem, Palola. Nie fantazjuj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola Brat, na jakim punkcie masz hopla? na punkcie fajnych cip....:P:P:P:P...zona wam wyjasni upowazniam ja do ujawnienie tego faktu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona brata_niedzwiedzia
co mam wyjasnic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O zdjęcia i personalia nie prosiłem, Palola. Nie fantazjuj. " No tak, zapomniałam o zasadzie płynności oraz elastyczności Twoich poglądów zależnej od sytuacji, jak również o bezwzględnym zakazie łączenia tez i twierdzeń pochodzących różnych topików. Co zrobić, czas wracać na ziemię :( Brat, czy w leksykonie naszej ojczystej mowy coś się ostatnio zmieniło i jakieś termony zyskały nowe definicje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×