Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psedłonim

Definitywny wymarsz Psedłonima. Odsłona druga.

Polecane posty

Gość Psedłonim
Sisy, to ja przyjadę do Ciebie, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, przyjedź. Nie będzie mnie akurat w domu, ale się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, pomysł chyba upadł, bo nie udało sie skompletować piątki chętnych na małżonki Psełdonima. Ja miałam np. nadzieję, ze może Retro da się zwerbować, ale wobec opisanych powyżej wydarzeń.. no sama wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jak to musi wygladac
skoro jestes takim wielbicielem kobiecego piekna to czy wiesz jak wygladaja te z ktorymi teraz marnujesz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam :) Ale będę ją chroniła przed nim :) I Ciebie tez ochronię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) ju albo ogorki Nie no, jak nie z bratem, to z ogorkiem. Rzeczywiscie dziwne czasy nastaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A co? Mam obłudnie udawać, że ten brzydal, z którym piję kawę mi się podoba, Jejku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Jeszcze tego nie wiem, jak wyglądają. Ale jak widzisz, ciężko pracuję, żeby się dowiedzieć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Oczywiscie, ze wygladacie dobrze. A nawet lepiej niz dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiscie, ze wygladacie dobrze. A nawet lepiej niz dobrze." poprawka, miałaś napisać "wyglądamy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jak to musi wygladac
po pierwsze jaka to dla Ciebie brzydal? bo moze ogolnie uznawana za atrakcyjną, tylko Ty masz inny gust a po drugie, nie wiesz ze kazda przecietnie ładna uwaza sie za bardzo atrakcyjną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się uważam za przeciętnie ładną, czyli dość atrakcyjną. Czy to znaczy, ze tak naprawdę jestem brzydka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Gust, to ja mam pierwszorzędny, ale o tym kiedy indziej. Pora mi się zbierać. Kamienie wiozą. Cześć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Czesc, Pseldonimie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jak to musi wygladac
Polaola, to czy jestes atrakcyjna naprawde zalezy od tego kto ma jaki gust, dla jednego mozesz byc bardzo a drugi nawet nie spojrzy a w gusta Psedłonima smiem wątpic :D kobieta bez makijazu, nie czyniąca zadnej pielegnacji, tylko szare mydło, to nie wygląda zachęcająco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydule wszystkie
macie szanse na psedlnonima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jeju jak to musi wygladac napisałaś " nie wiesz ze kazda przecietnie ładna uwaza sie za bardzo atrakcyjną" Przypominam, ze wcześniej napisałaś o sobie, że jesteś DOŚĆ ładna ja twierdzę, że jestem przeciętnie ładna wniosek - wg Ciebie obie jesteśmy brzydkie, a ze ja nie uważam się za brzydką to nie pozostaje mi nic innego jak przyznać tym Twoim słowom rację, cytuję - "to czy jestes atrakcyjna naprawde zalezy od tego kto ma jaki gust, dla jednego mozesz byc bardzo a drugi nawet nie spojrzy" Szkoda tylko, ze Ty nawet nie jesteś nawet przeciętnie ładna (wtedy napisałabyś o sobie, ze jesteś bardzo atrakcyjna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jak to musi wygladac
troche to pogmatwane :D fakt jest taki ze ladne jest to co sie komu podoba. nastepny fakt jest taki ze pewne osoby nie mają gustu i podoba im sie brzydkie, i moze sie podobac :D a ja sie sobie podobam, moze nie na 100 % ale uwazam ze nie jest zle i nie musze sie podobac kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jak to musi wygladac
moge byc dla Ciebie ponizej przecietnej, nie martw sie tak, oddaje ci Psedlonima, moze sie z Tobą umowi, ja jednak wole inny typ mezczyzn takich co bardziej wiedzą czego chcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, doceniam dobre chęci. Tylko szkoda trochę, ze deklaracja jest bez pokrycia, bo nie sądzę, żebyś Nim, ze tak powiem, dysponowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×