Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany samotny facet

Dlaczego uroda jest az tak wazna, kolejna dziewczyna mnie olala

Polecane posty

Gość greentea_
Tą z dziećmi omijaj szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroty groty popierdoty
no własnie próbuj z lepsza pracą , jestes po studiach to chyba cos tam umiesz robic i na czyms sie znasz, no i nie można sie zamulać, nikt nie chce takiego smutasa, mam kolega taki grubiuti jest ale zadbany ,wesoły, pachnący i dusza towarzystwa , niedługo sie żeni i jego dziewczynie tez niczego nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótki..
Fakty są takie, że masz kiepski wygląd i jeszcze gorsze zarobki. Postaw się na chwile w sytuacji dziewczyny którą podrywasz, z jakiego powodu miała by chcieć być z Tobą? Kilka dni temu ktoś założył temat o stronie www.lover.pl. Jak masz czas to poczytaj ją sobie, to może pomóc. Trzeba zmienić twój sposób myślenia bo narazie robisz z siebie ofiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
no tak juz jest ze OBIE plcie patrza na plec! nie zmienimy tego, nie oszukujmy sie , kobiety moga cos zrbic z wygladem a facet sie nie umaluje,co do grubych chcacych ładnych to znam tez brzydkich chcacych ładnej dziewxczyny, chciec to se moga hehe. jakos nadal sa samotni, choc moze to dobrze ze wysoko mierzą. a 100 zl to nawet na ciebie nie starcza skoro rodzicom pomagfasz, a na dziewczyne kto zarobi? a dzieci jak sie ozenicie? " dobry bank jest jak facet- musi zarabiać" i to nie jest tak ze lece na kase, tylko po prostu z czegos trzeba zyc, facet moj musi nie byc brzydki tzn. wiadomo ze nie dam rady sie calowac z brzydalem no po prostu nie moge a co dopiero seks.., musi tez byc na tyle zaradny zeby zarobic na mnie i ewentualna rodzine. Poszukaj lepszej pracy, to na dobry poczatek , potem tak jak ludzie radza postaraj sie cos z wygladem zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
yyy sorry miało byc " obie płcie patrza na WYGLĄD"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
i 1000 zamiast 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee gdfj t
zarabiasz tylko 1 tys??? to gdzie ty pracujesz teraz kazdy chlop mzoe znalkesc sobie prace za przynajmniej 2 tys, za 1 tys to placa kobietom, wyjedz za granice , zarob i przyjedz znow do polski, kup sobie modne ciuchy nawet na targu ) nie musze byc orginalne , zrob fryzure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee gdfj t
poza tym pisz do brzydkich dziewczyn ona sa zalamane tak jak ty, na pewno jakas sie ucieszy ze ktos sie chce z nia spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zarabiasz tylko 1 tys??? to gdzie ty pracujesz teraz kazdy chlop mzoe znalkesc sobie prace za przynajmniej 2 tys, za 1 tys to placa kobietom" Słuchaj, może u Ciebie na wsi w sklepie tak jest, ale myślę, że ta opinia jest bezsensowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym pisz do brzydkich dziewczyn ona sa zalamane tak jak ty, na pewno jakas sie ucieszy ze ktos sie chce z nia spotkac" poprostu genialna opinia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
ale swoja droga trzeba byc niezla suka,zeby powedziec cos takiego do kolezanki,jak chlopak stoi obok i wszystko slyszy...gdzie ty mieszkasz? w wawie?bo ja takich ludzi nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaauuuuuuuu
"poza tym pisz do brzydkich dziewczyn ona sa zalamane tak jak ty, na pewno jakas sie ucieszy ze ktos sie chce z nia spotkac" wiec sugerujesz zeby specjalnie szukal sobie brzydkiej ? bez przesady to bezsensu niech pisze to takich ,ktore mu sie podobaja i sie nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg7789dd
nie zal mi cie bo pewnie nie chcesz j grubaski, tylko ladnej dzieczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> tak szczerze \" ale swoja droga trzeba byc niezla suka,zeby powedziec cos takiego do kolezanki,jak chlopak stoi obok i wszystko slyszy...gdzie ty mieszkasz? w wawie?bo ja takich ludzi nie znam\" Uwierz mi istnieją takie dziewczyny... ale istnieje też takie powiedzonko: każda potwora znajdzie swego amatora :) daje ludziom nadzieje, poza tym każdy ma inny gust i każdemu podoba się coś innego, wystarczy wyjść do ludzi i można kogoś spotkać - w sieci wyobrażamy sobie całkiem inaczej osoby z którymi rozmawiamy, a i zdjęcia przecież wklejamy na takich portalach najlepsze a nie byle jakie, więc wszystko to tutaj w środku... z lekka naciągane jest, ja proponuję więcej optymizmu i wyjście do ludzi :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnebiona............
A mnie tez spadlo poczuicie wartosci do zera. Poznalam faceta na necie, perwsza randka super ... smsy, meile.... potem druga randka ... I przestal sie odzywac A bylo fajnie ! ku wa czemu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie
a faceci to nie patrzą tak? musiałam schudnąc 25 kg żeby mnie faceci zaczęli zauważac teraz jestem niezłą laską i mam max powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"zalamany samotny facet\" Wszyscy, którzy tutaj piszą mają absolutną RACJĘ! Weź się za siebie. Nie chudniesz, bo pewnie ćwiczysz za mało regularnie. Regularność to podstawa. Poświęć te 3h dziennie i nie odpuszczaj. Słowo honoru, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze coś. nic tak nie pociąga jak pewny swojej wartości facet :]. Weź się w garść a będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha22
Facet, nie przejmuj się! Tylko nie korzystaj z portali randkowych, tam nie poznasz raczej nikogo ciekawego. Dziewczyny, które są serio i nie patrzą tylko na wygląd, spotkasz w realu. Tylko tam możecie się poznać jak normalni ludzie i docenić inne cechy swojej osobowości, szczerość, uśmiech, otwartość etc. Poważni ludzie najczęściej nie umawiają się przez internet. Oczywiście, wygląd warunkuje tzw. pierwsze wrażenie i typowym przystojniakom po prostu jest łatwiej, ale ja sama wielokrotnie się przekonałam, że taki przystojniak myśli, że jak wygląda dobrze, to już wystarczy. W ludziach na pierwszy rzut oka mniej urodziwych, a którzy są za to sympatyczni, zabawni i ciekawi drugiego człowieka, z czasem dostrzega się urodę wynikającą z zupełnie innych rzeczy,np. ze sposobu, w jaki się do nas uśmiechają i tak dalej. Studiuję plastyczny kierunek i powiem ci, że nie ma nic nudniejszego niż rysowanie ludzi o 'idealnej' fizyczności ;) A już na pewno nic nie zastąpi inteligencji, która zresztą odbija się na twarzy i jej braku nie da się oszukać rysami twarzy Banderasa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha22
.. a jeszcze to powiem, że mi najbardziej imponuje, jak facet jest zaradny, potrafi pomóc i poświęca się jakiejś pasji. Ale na odkrycie takich rzeczy o sobie ludzie potrzebują czasu, dużo więcej niż na przyjrzenie się swojej fizyczności ;). Więc najważniejsze to się nie spieszyć, tylko dać czas znajomości jako takiej, a nie nastawiać się od razu na to, że 'z tą dziewczyną musi się udać'. Jeśli masz takie podejście, to lepiej je zmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa....
Tak, a Wy nie zwracacie uwagi na wygląd:O💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliya
a moj chlopak jest brzydki i go kocham :) uczucie nie zalezy od wyglądu, od wyglądu zalezy tylko PODRYW. poza tym - jak szukasz milosci to nie na takich portalach i w ogole nie przez net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alliya a moj chlopak jest brzydki i go kocham uczucie nie zalezy od wyglądu, od wyglądu zalezy tylko PODRYW. poza tym - jak szukasz milosci to nie na takich portalach i w ogole nie przez net... to co za pierwszym razem przykuło twoja uwage w nim????....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliya
glos :) pierwszy raz spotkaliśmy sie w klubie, siedzialam w lozy obok i podsluchiwalam bezczelnie jak on cos opowiada znajomym, bo ucha oderwac nie moglam :) tak ten baryton pieknie brzmial... potem go spotkalam w sklepie i poznalam po glosie. i tak zostalo. uwielbiam z nim rozmawiac, bo sam dzwiek glosu mi roztapia serce. moze mi nawet czytac instrukcje obslugi pralki, i tak jest to mega sexy... a teraz jest dla mnie najpiekniejszy na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliya
a dziekuje, mamy constans do dwoch lat :P i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×