Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

CO MI JEST???

Polecane posty

Witam, Mam straszny problem:( boję się, że mogę miec PCOS moj cykl trwa od 32-40 dni miesiaczki mam rózne raz skapa raz bardziej obfita, wokół sutków pojawiły mi sie ciemne włoski:(:( a do tego troche wypadaja mi włosy ale to moze od tego ze uzywam prostownicy itd. myślicie że to moze byc PCOS??P.S wybieram sie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze wszystie kobiety o radę..dodam ze mam 20 lat i jestem bardzo szczupła a czytałam ze PCOS towarzyszy otyłośc brzuszna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej boje sie ze nie bede mogla miec dzieci........:(:(:(:( zalamalabym sie chyba...;( bo bardzo bym chciala i wiem ze mój chłopak także..planujemy sie pobrac ale gdybym nie mogla miec dzieci to chyba bym go zostawiła ..:(nie chce zeby przeze mnie byl pozbawiony posiadania wlasnego potomstwa..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakasta
spokojnie, nie denerwuj sie. Pójdz do ginekologa, powiedz mu o swoich obawach, niech on zrobi badania (jakby sie ociągał i bagatelizowal to co mowisz- co sie zdarza gdy idzie sie na NFZ- to naciskaj na niego, powiedz ze Towja mama tez miala podobne problemy i powniej dlugo musiala sie leczyc- to podziala na leniwego lekarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakasta dziekuje za odpowiedz ale zamierzam pojsc prywatnie do pani ginekolog...stwierdzam ze skoro mam takie obawy to musi to byc dobry ginekolog...bardzo zalezy mi na rodzinie i na posiadaniu dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, bez paniki maleńka, nie martw sięna zapas, ginekolog pomoże... jeśli będziesz miała wątpliwości po wizycie, to idź do innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze sie odchudzalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh smutno mi jakoś..mam ogromne marzenia chce miec rodzine...:( a jak bede chora to moze nie bede mogla miec dzieci:(straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochani za odpowiedz...ide spac nie chce sie dołować niedlugo ide do ginekologa zobaczymy....oby było OK choc mysle ze objawy mowia same za siebie...;( dobranoc wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuniu, spokojnie, nie możesz myśleć tak negatywnie, napewno nic Ci nie jest, wszystko będzie dobrze, zobaczysz że ta pani ginekolog powie Ci to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pare wloskow kolo sutkow
wiekszosc kobiet ma . Dlugie cykle tez bywaja. Wypadanie wlosow - to akurat nie musi byc zwiazane z ginekologicznymi problemami, moze oslabienie. Nie rozumiem paniki. Ale idz do gina , niech ew. sprawdzi poziom hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×