Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coala77

Czy facetów kręci coś poza stosunkiem i oralem?

Polecane posty

Gość no to pięknie
Musze sie swojego kolege wypytać o ''te''rzeczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dodał jeszcze jedno do tych pkt... nie ma znaczenia jaki mamy stosunek do laski, którą posuwamy... Czy ją kocham, czy jest mi obojetna, czy jej nienawidze - sex jest tak samo świetny, jesli ona jest dobra w łóżku i jesli jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pięknie
:Ofajjjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym jeszcze dodal że cała ta otoczka jest zbędna. Po co z nimi rozmawiać, uwodzić jak chodzi tylko o zwyczajne ciągnięcie lachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
no tak niezdrowe podejście jest teraz w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pięknie
mam skoczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
czy tu wszyscy trafiają na popaprańców to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
jako przedstawiciel rodzaju meskiego obale tezy twego kumpla i powiem, ze kreca mnie pocalunki, pieszczoty, seks, a pozniej wspolne przytulenie sie. faktem jest ze ciut oczy mi sie zamykaja, ale fajnie jest czuc przy sobie ciepelko drugiego cialka. ps. a tak w ogole to kazdy ma inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury:-O chociaz punkt 3 pasuje do mnie:P no ale nie jestem facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
hehe...to pewnie zalezy od szerokosci lozka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie lubie jak mnie ktos dotyka jak spie:) a faceci z reguly to robia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo twój kumpel jest poważnie uszkodzony, albo prowokuje, żebyś wpadła w panikę. Nie wątpię, że takie samce też istnieją, ale nie widzę powodu, żeby się z nimi zadawać. Mój facet chyba bardziej lubi minetę ode mnie... a co do nie podniecania przez dotyk i pocałunki czy widok biustu - miernikiem moim zdaniem jest erekcja :) Krótkodystansowcem nie jest, ale zazwyczaj tak go podnieca samo macanie i całowanie, że przed stosunkiem nie chce seksu oralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
Tamari, bo my lubimy gladka skore, zapach i cieplo....dlatego bog swtorzyl nam kobialki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
nie oceniaj wszystkich facetów wedle tego co powiedział ci tylko jeden. każdy jest inny i każdy ma swoje upodobania. jeden lubi tak, inny inaczej. trzeba też odróżnić zwykłe bzykanko od namiętnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
Tamari...no spanie tylke w tylek tez jest fajne. ale ja bardziej lubie przytulic do siebie, polozyc nos na jej karku i tam sobie drzemac ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wtulic od biedy sie mozna ale mnie denerwuje jak facet niby spi a wsadza mi lape w majtki:-O fuck! co ja komu pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
buahahaha...tamari, to ty dobrze trafiasz. moze ty jemu tez wloz rece w majtki....abo zaproponuj banana w tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty jak spiaca jestem to nie w glowie mi wsadzac komus reke w majtki:P i banany w tylek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
Tamari....to ty moze uprawiasz seks, a nie kochasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak zwal tak zwal nie lubie tego i tyle:) moje uczucia do danej osoby nie maja zwiazku dobra, spadam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małanieczarna
mój facet po seksie najchętniej to by chyba biegał - nie znosi leżeć, a ja z kolei najchętniej bym spała... poza tym trafiałam na facetów, którzy prosili mnie o założenie jakiejś konkretnej bielizny -koronkowych stringów, czarnego gorsetu itepe - to chyba jednak bielizna ma dla nich znaczenie poza tym nie lubię się całować jeśli nie ma to prowadzić do seksu albo w trakcie, a mój facet mógłby cały dzień... chyba twój kolega jest po prostu na etapie "seks to wyścig i zabawa" , a nie na "seks jest dopełnieniem i zespoleniem dwóch kochających się osób" i tyle chciałam powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
mala....calowanie jest st zajebiste. nawet caly dzien. no i w odrtornosci do kobiet nie mozemy byc ciagle gotowi wiec pozwol nam sie choc calowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×