Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

niektóre mamy konta na nk :-) ale kiedyś sobie foti na maila wysyłałysmy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w malej miejscowoisc pod Poznaniem ale pracuje i studiuje w Poznaniu:-D o tu bede mieszka niedlugo:-D a wy z jakich rejonow Polski jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestescie na nk w tym klasnie:"dlaczego mezczyznki kochaja zołzy"?moze tam sie odnajdziemy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenak>>tylko czesto nie ukladaja sie tak jakbym chciala a prostownica zalatwilaby sprawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jeżdzenia L to tez uwielbiałam jeździć ,codziennie czekałam az mój instruktor przyjedzie po mnie ,a potem jak dwa razy oblałam to mi sie odechciało że aż strach,a jak zaczełam z męzem jeździć po uliczkach osiedlowych to jak mnie kilka razy opiep..ył to sie jakos zniecheciłam,nie powiem bo prawko chciałabym mieć ale na tych egzaminach jak słysze ile ludzi teraz nie zdaje i z byle jakich głupot to aż sie odechciewa .Mam nadzieje ze jak w końcu zdam to bedzie inaczej.Co do prostownicy to ja uzywam raz na tydzień kupiłam rok temu Efalocka .Kiedys miała recenzje dobra ale co teraz jest na czasie to nie wiem.Poza tym nie miałam wczesniej innej takze nie mam porównania .Też zalezy jaki sie ma włos ja mam cięzki ,gruby i skłonny do skretów takze musze sie pomeczyc zeby były proste prostownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie odnaleźć najlepiej na NK żeby na forum nie pisać o swoich namiarach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja pisałam o sobie także luzik Unitra bedzie dobrze ,na pewno zdasz głowa do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to z tych, które się tu znamy dłużej tylko ja jestem taka jak Ty z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zołzy poczytuje Was od dłuższego czasu, zadane lektury od deski do deski przeczytałam. Więc już chyba czas ruszyć z miejsca i iść do przodu. Moja historia jest dość długa i niekoniecznie z happyend\'em zresztą zależy jakby się na to zapatrywać... Jestem na etapie zadawania i odpowiadania sobie na pytanie \"czy można kochać tak, że można wybaczyć wszystko?\" Ta myśl się kłębi w mojej głowie bo jak wybaczyć gdy zdrowy rozsądek pozwala zachować trzeźwy umysł, a serce uwierzyć w to nie chce...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to laseczki jak mozecie powysylajcie mi na moje nieoficjalne gg linki do was na nk:-P tylko sie podpiszcie abym wiedziaal ktora to:-P a ja sie od Was na nk pooodzywam:-D 6288284

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki sprawdze w domu bo w pracy nie moge otworzyc nk:-( to odezwe sie wieczorkiem:-)dziekuje i czekama na reszte zgloszen....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra trzeba zabrac sie za nauke bo potem Skarbek przyjdzie i bedziemy pic to sie nic nie naucze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Cześć laseczki. W pracy nie moge pisac więc teraz musze nadrabiać. Więc jak kogos pominę to się proszę nie obrazić :P Sexi lady, Hope 👄 Uni gratuluję testów :) Irrenka ja tak samo jak Ty, L-ka jeździło mi się dobrze, zdałam za pierwszym razem, a jak potem zobaczyłam jak wariaci jeżdżą to przestałam. Wystraszyłam sie paru idiotów i od tej pory wolę być pasażerem ;) Lemurka witaj w naszym gronie. Moim zdaniem Miłość, w której sie WSZYSTKO wybacza jest miłością toksyczna. Oczywiście jest to duże uogólnienie bo to dość szeroki problem. ja jestem zdania, że nie można wybaczać jeśli ktoś naprawdę przegina. ale to zależy od tego co kto zrobił i jak skrzywdził druga osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem w szoku,nawet nie wiedziałam że irrenka jest taką sliczną zołzą ,laska jak sie patrzy. Wiecie co dziewczyny mam problem z innej beczki, często w radiu Planeta puszczają taki switny kawałek ,wolny,ale za cholere nie wiem jaki to tytuł i autor,nawet nie kojarze słów :-( wiem tylko że prawie pod koniec utworu słychać przejeżdzający pociąg.........mówi wam to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna witaj witaj masz całkowita racje w tym co mówisz do lemur_ki Lemur_ka Ty w momencie kiedy wszystko wybaczasz nie szanujesz siebie i w zasadzia sama się unieszczęśliwiasz skazując się na ten związek!!!! jak Cie bedzie zdradzał to tez mu wybaczysz, jak Cię uderzy to też mu wybaczysz???? nie ma miłości co wszystko wybacza!!!!! no jedynie Bóg może wybaczyć wszystko. Ty się prosze w Boga nie baw, bo bedziesz nieszczęśliwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha przestań, bo się zarumieniłam :-) ja niestety nie kojarze piosenki, u mnie nie ma tego radia :-( ale czasem wychwytuje słowa refrenu i wpisuje w googlach i mi znajduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha masz swietnego synka :-) duzy chłopak już z niego! a mały futrzak jest bombowy !!!!!! Ty też jesteś fajna, atrakcyjna kobietka! A ten Twój mężczyzna nie docenia jaki ma skarb! (zawsze mi się podobały takie ciemne oczy jak Ty masz! Nawet kiedys chciałam szkła kontaktowe kupić, żeby kolor zmienić ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nawet kiedys kupiłam, tylko nie dało mi to efektu brązowych oczy wcale, wygłądały jakoś szarawo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×