Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

kurde linki się źle wkleiły grrrrrrrrrrr jak wejdziesz na www.merlin.pl i wpiszesz w wyszukiwarke DLACZEGO MęZCZYZNI ... to ci juz wyskoczy "DLaczego mężczyxni kochaja zołzy" i Dlaczego mężczyźni poslubiają zołzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Irrenka Bąblu jeden :D 🌼 :) Ktoś 32 nie pytaj się , tylko normalnie pisz z Nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laseczki Irrenka--->>no to jestes ode mnie 3lata starsza:-P hehe Hope--->>>no to tylko dzieki Wam sie pozbierałam{buziak] powoli zdrowieje.....jestem w pracy ale jakos daje rade:-D Co tego kolesia to mam nadz.ze juz mi nic nie wroci i bede potrafial go olewac...tak jak w zeszlym tyg:-P A WIERZE ze TEN dla ktorego bede NAJWAZNIEJSZ gdzies jest i Mnie znajdzie:-D Buzki kochane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dzieki dzieki....:-P wiesz Irenka teraz jestem happy nawet bez faceta..... obronilam sie.......w koncu:-D dzis zlozylam papiery na mgr -mam nadz.ze sie załapie.... wyprowadzam sie z domu....no bo dojazdy do pracy i skzoly mnie mecza - ponad godzine:-( wiec musze wstawac o 5:10 😭 na razie wynajme pokoj....blisko pracy-10mint do szkoly tez tramwajem 10 wiec bylo by super gdyby sie udalo:-D do tego wiecie brak kontorli rodzicow i starszego brata :-P Imprezki,faceci:-P mam ochote troche poszalec:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ołł jeee mówcie mi Mistrzu:D he he 18/18 w 5 minut:D:D:D:D:D:D teraz jazda za miesiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidłowo!!!!! życzę powodzenia :-) tak czułam, ze po obronie będzie Ci łatwiej pójść na przód bez niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same sukcesy :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje:) jednak 2 dni siedzenia przy testach cos dały:):) he he kto ze mna wypije??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje za zdanie testów,brawo..... Sexy lady ale ci dobrze ,jak to czytam imprezki,faceci,poszaleć,achhhhh kiedy to było.... piekne przezycia które zostaną na dobre w moich wspomnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra--->>moje gratulacje:-D to teraz jazda dopiero po miesiacu?:-o kiedys byly tego samego dnia....hmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz cholerka tyle czasu musze czekac na egzam z jazdy buuu😠 a to maniak jestem bym najlepiej z auta nie wysiadała he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to lepiej niech kierowcy na Ciebie uwazaja jak dostaniesz to prawko:-D postrachem bedziesz.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi o to ze zle jezdze czy cos:) po prostu bardzo mi sie podoba jezdżenie i najlepiej to bym ciagle jezdzila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki używacie prostownicy do włosow?? Jaka jest najlepsza?? z ceramicznymi płytkami czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni ja tez lubiłam jeździć L-ką a jak wsiadłam w swój samochód i przez głupia babe miałam wypadek to mi sie odechciało jazdy i się teraz boje jeździć :-( 😭 a co do prostownicy to ja mam z ceramicznymi, bo podobno nie niszczy aż tak włosów :-) ale rzadko używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja sobie nakleje ten listek zielony ze swieży kierowca:) no bo sie zastanawiam jaka sobie kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×