Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Uni my chcemy Twojego dobra!!!!!!!! po co masz sobie póxniej w brode pluć ;-) a trening czyni mistrza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moj pracuje w 6 dni w tygodniu;/ bo na firme trzeba zarabiac;p jak chce sie miec przyjemnosci:) Anatomia oblana... okolo 30 osob ma poprawke haha:D Ale damy rade:D Na dworze zimno... Oczywiscie musialam zaliczyc centrum handlowe i wydac ostatnie pieniadze z wyplaty ;p A mialam odkladac na kurs... Zakupy to moj narkotyk jak cos sie spodoba to musze to miec nie wazne jaka cena widnieje :) .A poza tym to moj luby od wczoraj sie nie odzywa... mamy sie dzis spotkac ale ja jestem twarda i nie zadzwonie pierwsza... niech dzwoni on Zawsze to faceci za mna latali wiec dlaczego ma to ulec zmianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jak kazda baba :-D szkoda że anatomie oblałaś, ale tak czasem bywa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdam zobaczycie:D Ale za pol roku ;p Ja tam sie nie martwie :) Zdałam mature to skoncze te studia :) a nawet mam zamiar zaczac kolejne ;p Ambitna jestem ale cholernie leniwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wczorja z braku laku momentami ogladalam ale nie całą :) Nudzi mnei ten program jakos :) Czekam na Mam Talent dziiisiaj ;) a co do zakupow to ja nie lubię!!!nienawidze latac po sklepach wyboerać, szukać, stać w kolejkach, lubie jak mam cos kupic wchodze do sklepu patrze,przymierzam i kupuje a jak nie ma nic i musze ltac szukac to mnei strzela bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie szlag trafia ze nie ma rozmiarow na mnie bo ja lekko nie wymiarowa jestem;p Albo niektore ciuchy sa jak zwykle szmaty i sie do niczgeo nie nadaja;/ Gatunkowo okropne;/ widac ze sie zaraz np bluzka rozsciagnie... albo krzywe szycie maja... Albo totalne bezguscie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie dziewczyny,ja dalej przeziębiona ale troszke lepiej sie juz czuje więc zasiadłam do kompa. Ja czekam na telefon od psiapsiółki bo lezy na porodówce juz ma rozwarcie na dwa palce takze powinna dzisiaj lub jutro zostać drugi raz mamusią.Pierwsze nasze pociechy rodziłysmy w tym samym roku takze nasze dzieci są w tym samym wieku (ona ma dziewczynke ja chłopca).Teraz sie nie udało żeby razem znowu zostać mamami .Ale jeszcze nadgonie mam nadzieje. Moje gratulacje dla sexy lady. Co do prawka że sie wtrące to ja juz je robie 7miesiąc dwa razy oblałam na miescie a poźniej to jakoś olałam ze strachu ,musze znowu iśc na testy bo mi przepadły.Ale trzymam kciuki za Unitre będzie dobrze . Ja mam nadzieje ze w końcu tez zdam bo mąz sie juz wkurza,ja nawet sama jeźdze ale tylko po uliczkach gdzie wiem ze na 100 %nie bedzie pał,bo jakby mnie tak złapali oj było by przewalone. A co do szkoły to ja juz siódmy rok studiuje stosunki partnersko-małżeńskie,oraz drugi kierunek to psychologia dziecięca. Bardzo trudne oby dwa kierunki mam nadzieje że kiedys zdam egzaminy na 5.Buźka.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrobiłam sobie przerwe bo od tych znakow, krzyżowek, sygnałow itp juz zaczęły oczy bolec:P Ja tez lubie zakupy ale też czasami tak jak siulka mam problemy a w ogole jak chce kupic sukienke na bal czy cos masakra...jak wszystko pieknie ładnie leży jak trzeba to biust mi sie nie miesci ehhh. A jak biust miesci sie to cała reszta jest za szeroka i bądz tu mądry i cos kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chcialam isc je pomniejszyc hehe bo mialam naprawde dosc ze nic mi nie pasuje bo cycki przeszkadzaja;p Najgorsze to bylo kupowanie stanikow bo albo miseczki za male albo dobre ale wylewa sie z boku;/ Teraz jak juz doroslam:p to im wiekszy dekold tym lepszy hehe;p Tyle ze wlasnie cycki mam lekko nie proporcjonalne do ciala bo mam je w miare duze a gruba nie jestem;/ i jak gora dopasowana to dol wisi w rozmiarze 42;p jesli chodzi o sukienki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a ja rozmiar 38 mam a w piersiach to musialabym 40 miec i wez tu cos kup. Widze ze masz taki problem jak ja:) a ja mam jeszcze dodatkowo to że w klasie mam same dziewczyny i one dosc czesto rozmawiaja na temat moich piersi a mi tak troche dziwnie jest jak one o nich mowia.... Bo one to takie raczej małe maja i ciagle mowia że chca takie jak ja itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozmiar 36 a miseczki C czasem D zalezy jaki stanik;/ W pracy tez mi ciagle gadaja ze ja mam fajnie bo mam duzy biust ale to nie taka fajna sprawa ... Podziwiam kobiety ktore sobie powiekszaja ... ja nawet jak bym miala B to bym nie powiekszyla BO MI SIE BOJE PODOBAJA I BY SIE PODOBALY ZE WZGLEDU NA ROZMIAR :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja np. ciuchy ogolnie to tez mam 36 ale sukienke 38 bo one jakos tam inaczej sa:P czasami sie ciesze ze mam takie jakie mam a czasami to chcialabym miec mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc : Moje mi sie podobają i bym ich nie zmienila nawet ze wzgledu na rozmiar... cos mi klawiatura sie zaciela;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oobiście bym sie nie odważyła n jakąkolwiek operacje. Najbardziej wkurzają mnie te głupie gadki ale teraz po prostu to zlewam... Przez 2,5 roku juz sie zdarzyłam do tego przyzwyczaic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko taką cicha nadzieje ,że w przyszłości przy drugim dziecku juz mi te piersi nie urosną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkie Zolzy:-P DZIEWCZNY nie piszcie tyle bo nie nadazam z czytaniem do tego w wyrku siedze bo chora jestem.....buuuuu masakra NIC MI SIE nie chce....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 18:) ten topik zszedł na psy>> to po co tu wchodzisz jak ci sie nie podoba??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ła łi je :D Bylismy na zakupach a pozniej na kolacji;p Bylo bardzo milutko:))) Takich dni, wieczorow, chwil chce:) gdy oboje jestesmy szczesliwi :)Ide n ynac bo jutro praca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa obejrzłam ten mam talent i w sumie prawie nic ciekawego... ale popłakałam się jak śpiewała ta niewidoma dziewczyna echh ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu same młode siksy na topiku?:-P jak narazie to jestem chyba najstrsza?:-D więc Drogie Panie to mnie musicie sluchac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy>> póki co to ty musiałas nas słuchac bo z facetem nie teges było:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra Ty tu sie nie wymądrzaj bo najmlodsza jestes :-P A facet jak facet....nie ten to inny:-D hehe wreszcie do mnie dotarlo...ze bylan glupia i nawina...ale lepiej pozno niz wcale;-) poza tym milosc jest ślepa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×