Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka no fakt :D ale bys moje miasto zovbaczyla z landiejszej stronki hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę bo to siara testów nie zdac:D i dlatego bede nidlugo znikac... musze sie pouczyc na te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje zeby nie zapeszyc:D no bede zaraz zmykac bo mama tez mnie juz goni he he do tych testow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka wszystko pięknie... poza tym , że pracy szukam :( a tu studia zaoczne od października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja tamte przerwalam co zaczelam :) teraz bede stosunki międzynarodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a wczoraj obciełam sobie włoski i humorek lepszy:) dobra smigam zrobic sobie herbate i do nauki to papasku bede pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie mów o szkole, mi sie tak cholernie nie chce już uczyc :-( najchetniej bym nad dzidzią popracowała, ale przez szkołe przekładamy to na za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni duzo ocięłas??? Hope tak własnie mi się kojarzyło, ze Ty chyba sudiujesz stosunki ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz i tak WY dajecie przykład... :) jak dla mnie np. :) najpierw ślub potem dzidzia :) odpowiednia kolejnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze włosy zapuszczałam potem nachodziło mnie coś że ścinałam baaardzo dużo bo miałam prawie do pasa zapuszczone a potem jakos do ramion ścinałam :O i zawsze żałowałam i mowilam ze nigdy juz nie zetne i tak w kolko zapuscilam, ściełam, żałowałam haha :D i wlasnie ostatnio tez mnie naszlo cos na sciecie ale na razie nie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie zapuszczałam, ale fryzjerka miała problem zrobic mi próbną fryzurę na wesele, bo powiedziała, ze mam za duzo włosów, za geste są i nie ma gdzie ich upchac (a ja chciałam upięcie) więc zaproponowała, ze dobrze by było je troche podciąć i tym sposobem prawie pół długości włosów straciłam. ale teraz znowu zapuszczam tylko mnie korci, zeby grzywke zrobic, taką na bok i żeby troche je rozjasnić. Miałam juz kiedyś czarne a blond jeszcze nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze chciałam grzywke na bok ale miałam taka normalaa do brwi aż jakos teraz ork temu mnie natchenlo by zapuscic :D i mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no wlasnie standard u kobietek chęć zmienienia czegoś w wyglądzie :D jakieś ścięcie czy pofarbowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo a ja juz dłuuugo się powstrzymuje od jakichkolwiek zmian, bo do slubu chciałam miec swój naturalny kolor i nie robiłam grzywki, zeby lepiej sie włosy upinało ;-) a teraz mnie szarpie jak cholera!!!! ale i tak musze poczekac na wypłate, bo spłukana jestem. Spłukała mnie ta wycieczka do Zakopca, a taaam wszystko drogie jak cholera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie ja zapuszczam włosy więc powiedziałam babce zeby z długosci z tylu za duzo nie scinala ale za to tą górną warstwe to mocno pocieniowałam i ładnie wygłada a grzywke mam nadal taka na bok jak miałam:) ogolnie to włosy najdłuzsze pasmo mam za łopatki :) no i jeszcze brat ze szkolenia wrocil i mowil ze ladnie wygladam jeszcze do tego te kolczyki duze koła to juz w ogole super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni wiem o co chodzi z tym cieniowaniem - super kształtuje to fryzurkę :-) ale Ty zmiataj się uczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×