Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

to ja sie musze na kawe z irrenka umowic-bo najblizej mnie mieszka :-D KAHA przykro mi:-( ale zapraszm do mnie na kawke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemuerka - popieram Irenke takizwiazek nie byłby już taki sam jak kiedyś... swoim odejscie zaprzepascil i zniszczyl to co budowaliście razem 6 lat... kawał życia zarazem a zaprzepaścić to można tak łatwo ... no cóz widać pani dla ktorej Cie zostawil jednak nie byla taka fajna to teraz chce wracać hah żałosne... 3maj sie !!! Ps. dziewczyny dzieki za porady kulinarne :D nie trzeba, nie trzeba :D na pewno zrobie to co mi radziłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, widze ze jestescie juz na wyzszym stopniu wtajemniczenia;) Ja widzialam tylko Madasie i Irrenke:D i ten blysk w oku jedna i druga posiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiak
bardzo poprosze o ksiązke dlaczego męźczyźni kochają zołzy na tosiaczek1@interia.eu z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest tu ktos?? Boże co za dzień... ja tu sie powinnam cieszyc... zdane testy (Aha Hope dziekuje za gratulacje:D ) a mnie dzis cały dzieńna jakieś smutki bierze i płacz... Az mojemu sie przykro zrobiło i wyszła z tego taka niemiła sytuacja😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka>> ty małpucho jedna!! najpierw mowisz ze mam zdjecia na nk wrzucic a teraz nawet nie obejrzysz ich?? oj bedzie foch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni co Ty przed okresem jestes ? :> ale z tym złym humorek to nie jestes sama , przybij piątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie schowalam gleboko pod pierzynke:p Bywam na naszej klasie hihi Nawet Durex dal mi komentarz:D a teraz to zastoj w interesie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja nigdy nie wiem kim ty jestes czworeczka:P jestes kims ze starego grona z pierwszych topikow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed 😭 najgorzej !!!!!! co ja mam za huśtawki nastroju to koniec 😭 a jak tam z Twoim Panem ? co to za sytuacja niemila? ale juz ok wszystko ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Unitra...hmm...czekaj czekaj kim ja bylam...Cztery Litery, lub Soley lub solni..ups i wiele innych:D tak ogole to kameleon jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie Czworeczke kolajarze jako kolezanke Kliverka :) tylko nie wiem czy dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo kurde przez to że ciągle mi się chciało płakac to on myślał że to przez niego i potem tak jakos wyszło że niemiło było... Bo przez ten nastrój nieporozumienia wyszły i klops😭. A najgorsze ze jak wychodzil do domu to czulam sie tak jakbysmy sie rozstawali...😭 Ja mam czasami tak że mimo że on jest obok mnie to czuje sie samotna nie nawidze tych hustawek nastroju:( ciagle chce mi sie płakac, jestem smutna i w ogole wszystko do dupy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze napisz mu smsa, by wiedział co jest grane? :> żeby nie było więcej takich nieporozumień.. bo to niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalam i nawet mu mowilam przed wyjsciem... i dziwnie sie czul jak mu powiedzialam ze czuje sie tak jakbysmy sie rozstawali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ba, z Kliverkiem to niejedna impreze rozchulalysmy:p Choc teraz malutko gadamy,ale mam nadzieje ze pieronica cos sie odezwie;) Jakby ktos nadal nie wiedzial who I am to pytac pytac:p Nawet zdjecie wysle, a co mi tam:p Jedno mam podrasowane w photoshopie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jestem tak za;atana ze nie mamczasu wlaczyc laptopa;/ Jutro bede wczesniej w domu to zajrze do was dziewczyny A tak ogolnie to powiem ze jest dobrzE:) Nawet mnie do Wawy na weekend zaprasza :D:D::D To chyba mu zalezy jednak :) Ajc lovciam go:) To do jutra lece nynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni bo on nie wie o co Ci chodzi tak naprawdę, wiadomo , że tak kobiety mają huśtawki nastroju ale żeby tam po posktniu czuć, że się rozstajecie - to go pewnie zdziwiło , bo mu to pewnie na mysl nie przysżło , że Ty tak mozesz pomyslec... yyy ale napisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie za bardzo jarze:P:P nie no juz sobie z nim to wyjasnilam... kurde nie cierpie tych zmian nastroju buuuu czworeczka to sie domyslilam ze u kliverka a cos wiecej??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×