Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

i rozumiem ze jeste z tej miejscowosci co kliverek??:) b to zaraz ci zaproszenie wysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to ja to w ogole do niektorych tutaj powinnam na" Pani" mowic bo gowniara jestem do was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nie nie nie Ja nie ..stamtad, M.In Krakow, wiec tam szukac:p Nazwisko tez krotkie mam:p Ide spac bo mialam lezec hihi Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra nie smutaj się, a ja fotki Twoje oglądałam :-P bardzo ładnie w nowo wycieniowanych włoskach :-) czwóreczka Ty małpo, czemu nam wcześniej nie pokazałas sie na nk?????? no wiesz???!!! kto jak kto ale ja wiem kto Ty jestes i kiedy do nas dołączyłaś :-P sexy Twój brat lubi takie jak ja, tzn. jakie??? ;-) bo nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Irenka-mialam na mysli typ urody no nie wiem jak Ci to powiedziec...chodiz mi o rysy twarzy,ksztalty itp:-) ja mam dzis dziewczynki dolinke!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Wy tu wszytskie macie facetow ja nie:-( probuje zapomniec..... wiec nawet przytulic sie nie mam do kogo😭 a do tego jeszcze wkuta jestem bo pewne osoby w pracy nie sa w stosunku do mnie fair.... wiec lipa.....smutno mi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie wszystkie tu maja faceta, bo nie ma go: Rumenka (która ostatnio mało pisze) Hel_cia Samotna trzydziestka i Kliver tez w sumie nie :-) :-P nie wiem jak czwóreczka - nie pamietam, ale tez mozliwe że nie ma... a w pracy zawsze znajda sie chamy i gnoje - nie przejmuj się. U mnie też sa takie czarne owce - niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze w pracy tacy sa.....ale ja jestem b.wrazliwa i jak potem slysze takie teksty na moj temat co w ogole jest nieprawda to czuje sie tu niepotrzebna:-( ryczce mi sie chce...chyba łapie mnie jesienna chandra:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny,przepraszam ze sie wczoraj nie odzywałam ale cholery jedne mieli awarie ,i nie miałam netu od wczoraj 21 do dzisiaj 10rano,Jezu,myslałam ze mnie szlak trafi jedyne okno na świat mi zamkneli a ja to jak nałogowiec na necie siedze.Cholery jedne dzisiaj tam do nich pojde ich opieprze co oni sobie nie myślą....................;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że aura w ogole nie sprzyja :-D sexy ma dół a Kaha nerwa :-) ;-) :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spkojnie dziewczyny weźcie na luz - zróbcie cos dla siebie a to co denerwuje olejcie :-) ja w takich chwilach zjadam cos czekoladowego :-) i od razu humor mi sie poprawia :-) albo słucham ulubionej muzyki :-) dzis mija miesiac od mojego slubu, a mi męża wysłali w polske, wróci późno :-( trudno nie bedzie rozrywki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mój men jutro w twoim miescie bedzie :-) he he he zastanawiam czy wolnego nie wziąć i się z nim nie zabrać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie czytałem tematu, ale wpadłem, bo zaintrygował mnie jego tytuł. Myślę, że to działa w jedną i drugą stronę. Kobiety też wiążą się z łajzami, a później na kafe piszą jakie to są zaniedbywane, nieszczęśliwe i szukają rad. Pracowałem z gościem, który faktycznie przyciągał damską uwagę. Był przystojny, jeździł dobrym autem, miał gadane. Laski do niego lgnęły, a on się nimi bawił. Sam byłem świadkiem, jak dziewczyny w pracy płakały przez niego. I druga historia - Byłem z dziewczyną przez 2 lata. Starałem się składać Jej świat do stóp. Pracowałem mimo, że Ona nic nie robiła i byczyła się całe dnie w domu. Sprzątać to też ja sprzątałem. Ona gotowała i wydawała moje pieniądze. Miała pretensje, że nie chodzimy na imprezy tak często jakby chciała. Kłopot, że Ona miała czas na imprezy, bo nic nie robiła, a ja po 12 godzinach pracy tak średnio miałem ochotę imprezować. Marzyłem by dać Jej poczucie bezpieczeństwa, dostatnie życie i założyć rodzinę. Efekt końcowy był taki, że zwinęła swoje rzeczy i poszła do jakiegoś gogusia, z którym pewnie imprezuje. Mineło już trochę czasu, ale nadal przychodzę do pustego domu i wiem, że nikt tam już na mnie nie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG1416251 a może ta twoja była dziewczyna po prostu nie dorosła jeszcze do takiego etapu w zyciu ,jaki jej chciałeś zaoferować,poczucie bezpieczeństwa,stabilnośc. Może nie była ciebie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG jestes fajny gość, wiec na pewno kogos znajdziesz. Lepiej że nikt nie czeka niz taka flądra - pasozyt!!!! to jest dokładnie tak jak Ty mówisz, zjawisko które działa w obie strony. Zawsze w zwiazku zdarza sie ktos zbyt dobry! częściej to jest kobieta, ale spotkałam sie juz kilka razy z parami, w których to facet był zbyt miły i za dobry, a lalunia wyrafinowana i egoistyczna! NIESTETY :-( złoty srodek to wyrównanie tych zachowań między obojga po równo :-) czasem da sie zrobic czasem nie GG zapomnij o niej i rozejrzyj sie dookoła ile fajnych babek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG a te twoje kolezanki co płakały przez gościa to po prostu sie nie szanowałay, bo latały za nim z wywieszonym jęzorem, dawały mu całe siebie i cały swój czas, a on to olał, bo dały mu do zrozumienia że sa łatwe i na kazde zawołanie przylecą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha Jestem na L4 siedze w domu. Hope dobrze trafla na n-kl.:p musze poogladac galerie;) Sexy Lady-jam samotna :D Samotna bo lea,albo samotna bo brzydka albo samotna bo dziwna,albo wszystko na raz. Irrenka, yes yes R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×