Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Dzięki za dobre słowa... Nie trzeba mnie jednak pocieszać, bo czas leczy nawet najgłębsze rany. Odezwałem się tu po to, by pokazać, że te mechanizmy działają w jedną i drugą stronę i nie ogólniałbym których przypadków jest więcej. Grunt to trafić na swego :) Lady, nie podrywaj mnie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG-chlopie, dziekuj Bogu ze ta panna sama poszla, inaczej musialbys ja sam wykopac z mieszkania a tak przynajmniej zaoszczedzila Ci fatygi:o I pamietaj, jest wiele fajnych kobiet na swiecie, np.ja i Sexy lady jestesmy bossskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworeczka "wez mnie" od irrenki czy innej i odezwij sie na nk ja tu nie moge otworzyc nk.....mam na imie Monika M:-D znajdziesz mnie hehe GG-ale ja Cie wcale nie podrywam tylko stwierdzam fakty hehe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy dalej pochwal sie co masz na gg bo ja nie mam gg w pracy (nie moge) wiec nie wiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady i 4, ja też jestem fajny :) A teraz już wam nie przeszkadzam. Powiedziałem co wiedziałem i znikam. Dziękuję za miłą atmosferę i wymianę zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka jakie gg????nie rozumiem?:-D chodzilo o ten tekst do GG na topiku....sprawdz Piekan wyzej co mu napisalam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg1416251 nie uciekajjjjjjjjjjjj,przydałby sie nam jeden rodzynek na tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GGG--->>TO moze jakies trojkącik?:-P Ejjj i nie uciekaj juz.....😭 widac to prawda,ze faceci boja sie ładnych lasek:-O CZWÓRECZKA zostałysmy same:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZWÓRECZKA..NIE CHCE tu podawac miejscowosic....ale taka Blondi -22lata wczoraj dodana do znajomych Irrenki:-) POZNAŃ i cos tam jeszcze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg ja nie mam gg w pracy bo nie moge :-( prezes by mi łeb urwał pewnie za to :-o sexy - już czaje :-) 4 - sexy jest 2 albo 3 od konca w znajomych (chyba nawet obok Ciebie o ile sie nie myle o 1 miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze jednak nie wyszlam z prawy jeszcze i umiem kusic hehe:-P kto wie moze sie odezwe:-D a ile masz latek GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG buuuu dlaczego lubie dojrzalych facetow:-D CZWÓRECZKA gdzie sie podzialas??wertujesz pewnie menow na nk co?OJjjj Ty...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko ,na pewno dam ci znac mam tylko nadzieję ze nie bedzie bolało..............;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG ale mógłbys nam cos o sobie napisać ...no chociaz ile masz lat, z której części Polski jesteś i co porabiasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×