Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Ja tez wiem kim jest Pan GG...i tez mam pewna mysl na Twoj temat Chyba juz Cie kiedys na forum spotkalam, ale w innym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja się aktywnie udzielam w temacie o samotnych dziewczynach z kafe. Poza tym raczej sporadycznie łażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a wiesz, bo myslalam ze to Ty jestes moze Błękitnym Piotrem(chyba dobrze zapamietalam nick) Na forum pt."najpiekniesze wiersze o milosci" Czytalam je kiedys i pare nickow utkwilo mi w pamieci:) Ale widocznie jestescie dwoma roznymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy...ale wiesz:p Hymmmmm....zastanowie sie:D hihi Widze ze romansik nawiazalas i ja sama zostalam:p Ach te dziewczyny, goraca krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Piotrusiu ty nie masz super fury(przynajmniej nie wiemy czy masz),, tak jak twój znajomy a zobacz jak do ciebie dziewczyny lgną .Taki wiem u faceta to tylko wpływa pozytywnie na dziewczyny,bo wydaje mi sie ze myśli sie juz innymi kategoriami .Opiekuńczy ,wiedzący czego chce,szukający odpowiedzialnego związku.Hmmmmmm ale sie rozmazyłam hihi. No chyba że sie mylę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG-a juz myslalam:p Bo ja romanyczka jestem to jakims erotykiem mozna mnie uwiesc hihi Czyli teraz jestes wolny, dobrze Ci z tym czy wrecz przeciwnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest,ze czesto fajni faceci sa odrzuceni. Niekore panienki nie mysla mozgiem,bo go pewnie nie posiadaja Ja chce zeby wszyscy byli szczesliwi i tak musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4, ja też jestem romantykiem, ale facetowi nie przystoi się do tego przyznawać. Jak napisałem gdzieś, że jestem wrażliwy, to Komicznie odpisał, że ciota ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa bo komiczne to robi z siebie zaradnego twardziela,co jak sie w w pysk strzeli to paragrafami spiewajaco odpowie Lubie jego komentarze ale czasem jest zbyt ciety Sexy...ja Ci nie wrog. Piotrus za daleko mieszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeee nagroda,,, ciekawe co wygrałam,hmmmmm pomyślmy Może dwu tygodniowy pobyt w SPA he he ale ja głupia,dzisiaj sie mnie żarty trzymają jak tylko z rana przeczytałam od irrenki stopkę,a teraz kochani uciekam po mojego brzdaca do szkoły bede poźniej papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tylko sie nie bijcie :-D ale zrobiłyscie zamieszanie na topicku :-) wystarczy że mężczyzna się pojawił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha jakiego brzydalca?? kogo przygarnęłas pod dach?? bo przecież chyba o tym pieknym młodzieńcu tak nie mówisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, GG, z godnoscia ustapilam Sexy;) Widac ze sie sobie\"spodobaliscie\" Ale w sumie...pogadac zawsze mozna, wirtualnie wiec moze sie odezwe:P tylko bez podtekstow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×