Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość weronisiax
Hihihi nie nie nie chcem go od siebie odstraszyc hahah:) Myśle ,ze wiem jak mam postepowac,ale zobaczymy jak to bedzie wygladalo w praktyce....Najgorsze jesli nawet moja "zmiana" go nie zmieni...Mowi,mi ze mu zalezy,kiedy nie widzimy sie jakies kilka dni to napisze,ze teskni itd ale nie szaleje juz tak jak kilka miesiecy temu za mna...Spowszednial moj zwiazek a nie chcem zeby zaczal ogladac sie za innymi panienkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak złapała go podobno,temat jest na kafeterii "jade na lotnisko zobaczyć z kim wróci mój facet z wakacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Kurde wiecie co... boje sie o mojego brata... wychodzi mu co chwile taki duzy guz na głowie...a teraz nawet drugi... nie wiemy co to jest😭 a niedawno umarla u nas 15letnia dziewczynka i tez cos miala guz jakis czy cos... kurde boje sie o niego on ma 14 lat 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...strach ma wielkie oczy... Bądź dobrej myśli!! Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie idzie jutro chyba z mamą do lekarza... kurde boje sie tu sie ostatnio takie rzeczy dzieja ze masakra... moja mama tez sie boi bo mowila to dzis mojej cioci... ehhh az mi sie łzy zbierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni głowa do góry!!! musisz wierzyć, ze bedzie dobrze! Bądź wsparciem dla brata! ...a co sie wyprawia u Was, że tak twój strach potęguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to kogos pociag przejechal, to 15latka umiera, to ktos w ciazu, to ktos poroni no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UNITRA masz ode mnie rozkaz: nos do góry, niebawem rozwieją sie chmury :))) dzielna bądź i wierz mocno, ze to nic groźnego! bo ja jestem pewna, ze tak będzie, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzz
to ja tez poprosze ksiazke kasia.nowacka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy :) i Jaka powinna być idealna żona? - Porządna i wstydliwa. A dlaczego? - Powinna się porządnie rżnąć i wstydzić odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka Ty się tak nie kładź bo nie będę mógł powstrzymać swych samczych huci:D:D:D:D:D:D:D:D (a może chuci? ) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope witaj :-) xyzed słyszałam że idealna żona powinna być damą i dziwką w jednym damą na salonach i dziwką w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Balzakiem to jest tak : po 1 w domu gospodynią, po 2 w towarzystwie damą, i po 3 w łóżku dziwką :D i ja się z nim zgadzam :) aczkolwiek to pierwsze też mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam moją Panią w roli gospodyni :) Rany ależ ona jest wtedy seksowna :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i do tego mówi,że to specjalnie żebym nie ostygł :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
...Wiecie co,chyba bede czytala ta ksiazke codzien ,zeby pewne zasady wpoic sobie do glowki :( Bo....Dzis nudzilam sie w pracy,i z tych nudow oczywiscie siedzialam na NK-i wyslalam swojemu prezent"świnke halinke" :) Pozniej zadzwonilam tak pogadac na chwilke....A on nawet nie powiedzial ''Dzieki" .......Moze to nic takiego,ale byloby milo uslyszec nawet to...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za paskudny dzien.....:-O I CO z tego,ze piatek jak do budy trzeba isc:-( masakra..... 😘 na miły dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×