Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Ha a myslałam że tylko ja ostatnio narzekam na brak czasu :P A jak mi już brakuje czasu to cos jest chyba nie tak :P:D hahaha:D:D Pozdrawiam wszystkich :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha;) Zjawiam się,melduję;) To ja też dwa dowcipy: 1- Szara komórka zawitała do mózgu mężczyzny.Patrzy a tam ciemno i cicho...zaczęła się rozlądać ale tak aniżywej duszy:p W pewnej chwili słyszy dźwięk: -pssst(z otchłani wyłania się malutka szara komórka) ej co Ty tu robisz??!! Chodź na dół,tam wszyscy jesteśmy!:D 2.- Jaka jest różnica między blondynką a lodówką? Do lodówki oprócz kiełbasy wejdą jeszcze jajka! :p :classic_cool: U mnie chyba bez zmian...czas szybko leci,za niecałe 6 tygodni święta..potem nowy rok kalendarzowy,rok do przodu w papierach;) Muszę nadrobić zaległości w temacie bo kurcze dlugo mnie nie bylo,a rozpisaliscie się bardzo;) buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ircia i xyzed... :))))) tęskniliscie chociaz troche??? bo ja bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie wogóle dzieje???? a własciwie dlaczego sie nie dzieje???? śpia wszystkie??? czy jak??? ircia 🌻 wracaj xyzed 👄 gdzie ty???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy zostawcie już tych swoich chłopów niech trochę dychną bo wieczorem kicha będzie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed {usta] ja tam wole ciebie..... ircia a ty tak nie krzycz,przecie w pracy jestem ;) hahahahahhahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia kurna zaczerwieniłem się:D Ty flirciaro :D:D:D:D:D:D irrenka ależ proszę bardzo 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ,ja zrozumiałam troche inaczej ten kawał Na wyspie 1: było 100 mężczyzn i jedna kobieta, na wyspie 2: 100 kobiet i jeden mężczyzna. Pozostawiono ich na okres jednego roku. Ekspedycja naukowa płynie po tym okresie na 1 wyspę gdzie było 100 mężczyzn i jedna kobieta. Okazuje się że panuje tam ład i porządek. Wybudowano nawet miasto i kręgielnie. Pytają się mężczyzn jak radzą sobie z tymi sprawami? Jest ok. Obleci. Płyną na drugą wyspę gdzie było 100 kobiet i jeden mężczyzna. Spustoszenie i na środku wyspy tylko jedna palma. Na czubku tej palmy trzyma się kurczowo wystraszony facet, a kobiety skandują: - Jak już nie możesz, to chociaż pokaż! bo pisała irrenka do xyzed czy on wnioskuje z tego dowcipu, ze kobiety są takie niewyżyte i spragnione sexu, a mężczyźni to spokojne poukładane istoty??? Ja po przeczytaniu tego kawału stwierdziłam ,że owszem kobiety są niewyżyte seksu ale też ze facet nie daje sobie rady z emocjonalnym zachowaniem kobiet,,,a z drugiej plaży wywnioskowałam że wystarczy jedna kobieta która umie zapanować nad całą gromadą napalonych facetów i że potrafi tak zawładnąć facetami że aż dla niej budują miasta.I kto tu jest górą.Ba wiadomo. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed no wiesz ??? miło mi... a flirciarą to jestem masz racje ale taka nieszkodliwą hahahahahahahahahaaaaaaaaa chyba że juz na kogoś hak zarzucę...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej wczorajszej opieracji nie odbyła sie ,gdyż zostalam zdyskwalifikowana przez mó stan zapalny gardła i antybiotyk,niestety musze miec przynajmniej 3 tygodnie przerwy po antybiotyku zeby mnie operowali.I tak znowu musze czekac kolejny termin 3 grudzień,Ach ja to mam pecha.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia wszak miło powinno być zawsze,a że nie jest , no cóż :D Gdyby zawsze było miło to byłoby monotonnie i nudno,a tak raz spokój i milusio,a raz zadyma i potem też milusio :D:D:D:D:D:D:D Tylko jak będziesz tego haka rzucała to uważaj na moje żebra :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha witaj lecz kochana gardełko :) Kaha nie łudź się - na tej pierwszej wyspie ta kobieta szła na żywioł i dawała dupy każdemu - zrobiła tylko harmonogram ;) :P xyzed dzięx za buziola :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...żartuje - kobieta pewnie wybrała tylko szczęśliwą 30stke, a reszta musiała dawać sobie rade sama z ciągotami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam :D:D:D Dalej rzucone w wir seksiku :D:D:D:D:D:D:D:D albo szukają jednej z tych wysp:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka
Ciekawe pogaduszki:) Może i mnie te ksiązki by się przydały? Jak nie nie to już chyba tylko zamiana na "lepszy model". Irenka czy też mogę poprosić o przesłanie? Z góry dziękuję i pozdrowionka:) simonka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne simonka jak sie tylko ogarne to Ci wysle :D ...bo kurde mysle własnie o mężu moim ;) i ten tego ten mi w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×