Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość Simonka
Dzięki:))) ja właśnie też, zamiast pracować i nadrabiać zaległości albo na ten przykład zająć się innymi przyjemnymi rzeczami :) to rozmyślam co mam zrobić - zostawić czy nie ( i tak od dwóch lat ;) NAjwyższy czas na na jakieś radykalne środki - tylko jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed :D :D :D simonka kurde to Ty długo o tym myslisz skoro od 2 lat ja bym sie już zmęczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka
No więc ja też jestem już totalnie tym zmęczomna :( ale kurcze nie wiedziałam, że to takie trudne (zwłasza jak już się dorobiło dwójki dzieci pasa i kota no i tam paru takich tatycyjne wspólnych tematów jak mieszkanie i kredyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka napisz cos o sobie ile masz lat co tam sie porobiło, ze jestes bliska podjecia tak waznej decyzji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka
Jeżeli chodzi o mnie to same banały Jestem już „lekko” po trzydziestce, ponad 10 lat w związku, który jako tako funkcjonował, dopóki mój wspaniały mężulek nie doszedł do wniosku, że nie ma potrzeby odmawiać sobie takich przyjemności jak podbijanie damskich serc – dodam tylko tych bardzo atrakcyjnych … Trafia mnie tym bardziej, że cholera odkąd jesteśmy razem miałam tyle ciekawych propozycji i jakoś sobie potrafiłam odmówić... Hymn… Sami przyznacie chyba, że historia stara jak świat, no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie scenariusz często powielany :( simonka przeczytaj "zołze" i jak tylko skończysz to się do nas kochana odezwij ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka
TAk zrobię :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha byłam w weekend w duzym centrum handlowym i zjrzałam do sephory te perfumy \"charms\" są przesliczneeeeeeee :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem irrenko mam je.wiecie wyprałam teraz mojego psiutka i wygląda jak lew dawno nie był u fryzjera i jak go wyczesałam ola boga to zrobiła sie z niego taka puszysta kulka hi hi ze az mi sie śmiać chce.Kochany psiutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich..... 🌻🌻🌻🌻🌻 ircia buziaki 👄 ale mam dzisiaj dobry humor :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem i pracuje ciężko na chleb dla dzieci hahahahahahaahaahaaaaaaaaaaaaaa ja jestem ty tez a reszta??????? no obiboki odzywac sie bo wypiszemy z tego klubu tych co tak bumeluja :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliss,pliss tylko nie MNIEEEEEEEEEEEEEEE ;-) Cześć dziewuszki widzę uśmiechy na waszych buziach,aż mi też wesoło ,bo u mnie pogoda taka sobie podobno słońce ma wyjść po południu hmmmmm. Czy wy wiecie co sie dzieje z innymi dziewuszkami Helcia,Sexy lady ,Unitra,Hope?????? Uciekły czy cooooooooo Ja dzisiaj kupiłam na allegro niemiecki proszek omo i chusteczki zapachowe lenora które sie wkłada do suszarki,albo do szafy.Ciekawe czy są takie rewelacyjne jak piszą. Chciałam jeszcze kupić chusteczki co wchłaniają kolory w praniu,można prać czerwone bluzki z białymi i sie nie farbną podobno tez są rewelacyjne koleżanka je miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha ja cały czas używam niemieckiego OMO :) dla mnie super! ale o takich fajowych husteczkach nie słyszałam :O a no nie wiem co z tymi dziewuszkami :P juz nie wspomne, ze niektóre to w ogóle zagineły w akcji, jak: Rumenka, Anulka czy samotna trzydziecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha wrzuć link do tych husteczek lenora, bo chce zobaczyc jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa czemu ja chusteczka pisze przez samo "H" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ktoś ma niesforne dzieciaczki które brudzą ciuszki to polecam niemiecki odplamiacz DOMOL,można go kupić na targach gdzie sprzedają niemieckie artykuły chemiczne,vanish przy tym sie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem ale Gebelsy chemie zawsze mieli dobrą za to mają u mnie dużego plusa hi hi +,jest sto razy lepsza ,w zapachu, w sile prania na plamy,trwalsza.U nas to mieszają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jeszcze kiedys trafiłam na genialny produkt, mianowicie spray ułatwiający prasowanie :) dziewczyny - prasowanie koszul szło jak bajka :D zarąbisty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co irrenko ,ja kiedys powiedziałam mężowi ze nic mi nie daje od tak sobie,a moja koleżanka z forum dostaje jajko niespodzianke od męża.I ja tez tak chce,za kilka dni patrze a on mi daje jajko niespodzianke ,otworzyłam a tam malutkie autko smart,jak mój syn go dojrzał to moja niespodzianka była juz w jego rękach i nie oddał ha ha ubaw po pachy mieli a mi było smutno jak małemu dziecku :-( bo to było moje syn też dostał ale jajko spider-mana ,a ja kinder,to nie fer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×