Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ooo ruszyło się :D niesamowite :) ...ja byłam właśnie w rossmannie ... kuźwa kupiłam pare pierdół i znowu 100 zł padłam! jak to mozliwe?????????????/ aaaaaaaaaaaaaa nie wiem co mężowi na gwizdkę kupić... ale kupiłam tacie skarpety na mikołajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dołujcie się dziewczyny bo szkoda życia na smutne miny :) cieszcie się życiem kobiety, bo nie trwa wiecznie niestety!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Sexy to nie dobrze :( Uśmiechnij się pomysl o czymś przyjemnym i minie :P Posłuchaj wesołego disco z pola to zaraz poczujesz się lepiej:P:D a i nie martw się ja też musze się uczyc jutro Historię zaliczam i mam nadzieje, że zalicze :o Irrcia no tak to juz jestg hehehe :D tez ide do sklepu kupuje tylko trochę a tu wychodzi aż tyyyyle, że hej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy sexy nos do góry! nie wolno sie tak łamać, trzeba byc pozytywnej mysli! Smutna mina nic dobrego nie przyniesie, a usmiech tak! sexy weż się za siebie, to o Twoje szczęście chodzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy :D:D:D:D To co może jakiś numerek ;) na poprawę humorku???? : Stały córy koryntu na rogu sklepu cukierniczego, podchodzi do nich starsza kobicina i pyta: - paniczki ,a co wy tu robicie???? Panienki odpowiadają: - a za landrynkami stoimy. na to kobicina: - to mogę postać z wami?? Oczywiście uzyskała całkowitą zgodę więc z nimi stoi.W pewnym momencie podjeżdża radiowóz,wszystkie panienki się zmyły tylko kobicinka została.Podchodzi do niej policjant i mówi: - ech babciu i wy też ten proceder uprawiacie??? na co babcia odpowiada: - e tam,panie władzo ja tam tego za bardzo nie lubię ,pocyckam,pocyckam i wypluję. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba??? :D:D:D Teraz już wiem,że napewno:D:D:D:P Nie marudź więc i ruszaj na poszukiwanie odpowiedniego samca :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mm go szukac? jakos brak wiary we mnie ze na sa na tym swiecie jeszcze fajni i porzadni mezczyzni:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołcho ależ są,są i niekierzy wykonują blank niebezpieczno robota,a na dowód tego poniższy tekst :D:D:D : Ryzyko pracy na Kopalni. > > Romboł górnik klocek, romboł go pod ścianom > I prziy tym rombaniu ciulnoł się w kolano > Że go zaskoczyło to nagłe zdarzenie > Na wcześniejszy wyjazd dostoł pozwolynie > Poszoł se przekopym , jak mamlas po szynach > A tu na zakryncie 'DUP' w niego maszyna > Kieby się obejrzoł za siebie do zadku > To by boł uniknoł przikrego wypadku > Stanoł i nadepnoł na kulok użnięty > I gwość zarośćiały wloz mu aż do piynty > Musioł borok siednońć na okorków kupje > Zaroz poczuł drzazga w swojyj chudyj dupie > Górnik aże skoczył,hełm mu ślecioł z gowy > I ciulnoł tom gowom w ring łod obudowy > Buła mu wylazła na pośrodku glacy > Stracił równowaga i ciulnoł na cacy > Jak lecioł na plecy chycił za kolejka > Palec mu przycisła jakoś kurwa belka > Chycił za betonik , kiery wisioł skraja > Betonik wylecioł i dostoł nim w jaja > Droty co sterczały, wlazły mu do miecha > Trza mieć kurwa noga pierońskiego pecha > Jeszcze zdonżył chycić jakoś deska z tyłu > Półka go prziczasła i ćwierć tony pyłu > Godajom wypadki niy chodzą parami > Jak to jest na prowda słyszeliście sami > Tak,jest niebezpieczno robota górnika > Niy rób nic na dole unikniesz ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiataj kwiatek :D kope lat!! :) sexy, bo się zdenerwuje!!!!!!!!!!!!! weź się w garść!! kochana szkoda życia na takie smuty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Irrenka ale to w domu obejrze bo tu nie otworze:) No Kwiatku mam nadzieje ze mnie szuka hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:D Mój rumak ma ponad 100 koni mechanicznych ale jako rycerz już jestem zajęty :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic trudno:( pewnie juz zadem księciunio nie chce takiej kochanej,samotnej i wrazliwej księzniczki jak ja:( ehh....nikt nie pwowiedzial ze zycie bedzie piekne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy przestań, bo Ci zaraz trzasnę!! uwierz w siebie dziewczyno! Jesteś, fajna, atrakcyjna kobietka! weź wyjdź troche do ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy irrenka ma rację!!! I uważaj bo zmienię nicka i zacznę Cię podrywać :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak chcesz tą tekture to sobie kup :) albo niech Ci ktos na mikołajki kupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, a może przyjdzie do Ciebie Mikołaj z zegarkiem... skąd wiesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hej Zołzy. melduje sie że jestem. Dawno nie zaglądałam. Trochę byłam zawalona robota a trochę miałam doła i tak jakos mi zeszło. Ale jestem, żyje i ciepło Was pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna trzydziecha kiedyś to Ty taka rozpisana dziewczyna byłaś :) a teraz co się tak smutkujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×