Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Hahahahahaha Ircia a jak :P:D:D Jeszcze dwie godziny w pracy a tak mi sie juz nic nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Hej Zołzy. prawdę mówiąc zgadzam się trochę z kwiatkiem że jak facet mówi: "będziemy w kontakcie" to znaczy "to by było na tyle" choć wolałabym inaczej to interpretowac ;) jak na razie zachowuje się względem mnie tak jak przed spotkaniem. Chociaż wczoraj wieczorem mnie trochę zadzwiił. Po spotkaniu zagadałam jeszcze do niego na gg. trochę mnie zbył tekstem "dobranoc" (choc wcale nie szłam spać ;) ) ale przed spaniem wysłał jeszcze sms-a Ech, no nic. tak jak pisała Kaha_22 Poczekam, poobserwuje. Nie będę sie wychylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia Ty to masz dobrze, ja mam jeszcze 4 godziny :o samotna 30 tak mi sie wydaje, ze jakby Cie chciał zbyc to by Ci tego smsa nie napisał!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie świetnie pisało przez gg z obecnym mężem ,zawsze z humorem o wszystkim pisaliśmy było super,a potem jak sie spotkaliśmy to każdy z nas może nie słyszał tego w słowach ani w gestach u nas to było widać w oczach,ten blask i te spojrzenia ,ach cud miód i orzeszki. Być dobrej myśli samotna ,coś takiego sie czuje przynajmniej tak u mnie było.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hmm kaha toś mnie pocieszyła ;) Mi się tam oczka zaświeciły ale nie nie widziałam tego blasku i zachwytu w jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 30 może jemu gdzie indziej iskierki skaczą ;) moze zanim do oczu dojdzie to troche minie ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Irrenka, też mi się wydaje że jakby miał mnie gdzieś to by nie wysyłał sms-a..... ale jednak mnie spławił na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
haha Irrenka gdzie indziej moga skakac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapomniałam zadzwonic po wyniki cytologii, a na badaniach byłam 3 tyg temu... i tak to ciagle odwlekałam. Troche miałam stracha, zawsze miałam gr.2 ...i zadzwoniłam i mam gr.1 ale się cieszę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja to na razie praktykantka także mi 6 godzin wystarczy :P:D Samotna trzydziecha poczekaj zobaczysz jego reakcje po spotkaniu czy dalej bedzie pisał i co bedzie pisał i na pewno bedzie dobrze potem bedzie jeden kroczek drugi i tak dalej i tak dalej :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Irrenka super że masz tak dobre wyniki, nie musisz sie już martwić :) Chociaż moja lekarka twierdzi że II grupa to normalna sprawa i nie ma sie co na zapas martwić. Kwiatek tak widział mnie wcześniej na fotce. Zreszta ja zawsze jestem zdania żeby najpierw wymienić zdjęcia niż potem sie rozczarować. także dokładnie wiedział jak wyglądam. Nie wiem jak też sie starac o niego, żeby mu sie zbytnio nie narzucać. na razie jestesmy w takim kontakcie jak przed spotkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ja wiem, zę gr 2 to nie tragedia, mój ginek tez mi przy gr 2 mówił, ze to nic takiego, ale bałam sie żeby sie nie pogorszyło... bo ma małe powody do tego :( a jest lepiej :D huraaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 30 teraz sie przychylam do słów kwiatka: "bądź taka jak przedtem a przede wszystkim naturalna. mozesz wyjsc za jakis czas z propozycja spotkania... " podoba mi sie kwiatku to co napisałes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie tak czytam..... wczoraj napisałam sms do faceta z którym sie widziałam juz dwa razy,było ok,nagle przestal sie odzywać, pisać sms-y... wczoraj po jakiś trzech tyg napisałam sms cześc co tam słychac,może gdzieś razem wyskoczymy... a on dzisiaj mi napisał: fakt nie odzywałem sie długo,zacząłem sie z kimś spotykac i tak jakos wyszło,poza tym to powolutku do przodu- hahahahahahhaaaaaa zabił mnie.. no cóż to było do przewidzenia ,po tym jak sie dowiedział że mam dwoje dzieci... niestety taka jest rzeczywistość i nic nie poradzimy,a jeżeli intuicja podpowiada nam cos to .... przeważnie jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo madasia Ty też?? :) ale głupi chłop - dzieci sie wystraszył ;P aaaaaaaaaaaaaa kwiatek 🌻 samotna30 a co on ci napisała w tym smsie przed snem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny głowy i biusty do góry sa jeszcze inni..... nie warto tracić czasu dla kogoś kto sie nami nie interesuje.... po co??? oszukiwać sie że coś z tego wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaś przestraszył sie macierzynstwa hahaha to bałwan musi byc :P hahah Madas masz racje :D A tak w ogóle to po co komu facet?? :D mi jest dobrze bez :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku ja tam biedna nie jestem ;) a to że tu nie wyszło, trudno.. świat nalezy do odwaznych... hahahahhahahahahaahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzie sie sam taki który bedzie chciał mnie i dwie moje małe kobietki :) :) :) :) :) :) wierze w to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia Ty jestes dobra i kochana kobietka i na pewno znajdziesz jeszcze szczęście u boku jakiegos porządnego faceta ;) wierze w to mocno!! helcia tobie sie jeszcze zachce - zobaczysz :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek testowani bedą hahahahahaahahhahaahahaaaaaaaa ci potencjalni ja tam moich dziewczynek byle komu nie oddam :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kwiateczku mój kochany :) ty ze mnie tu pedofilki nie rób hahahahahahahahahaaaaaaaaaa to zrozumiale że jak urosna,dziewczyny a wy gdzie sie podziałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic irciu nic sie nie dzieje... to tylko pogaduszki do kawuszki hahahaahahahahahahahahahhhaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrówko pytam :) Samotna 30 w zazsadzie tutaj już Ci wszystko pwoiedziano co możnaby powiedziec wzgledem Twojej sytuacji... Nie narzucaj mu sie , bedzie co ma byc. To, że jest nieśmialy nieoznacza , że nie może się starać o Twoje względy :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×