Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

impressive teraz sa jakies takie nowe plastry przeciw odciskom :) ale nie wiem jak to działą, bo nie próbowałam :o w kazdym razie jak mi sie zrobi odcisk to puźniej jakoś to znoszę ;) smaruje taim małym kremikiem z oriflame (taki "miodek") i wtedy sie szybciej goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri takie male pudełeczko rozowe z propolisem z oriflamu? bo ja go mam:p ale piekilenie boli i te bable:O ja je przybiłam to ból tragedia, nie umialam chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak są świezo przebite to nie smaruj :) (dokładnie o ten kremik chodzi- taki w jajowatym pudełeczku) ale jak jest świezo przekłute to nie smaruj! a skorę (naskórek) zdarałaś, czy przyklepałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja zawsze przekłuwam ;) ale nie zdzieram naskórka. lepiej samemu przekłuć niż ma sie rozwalić samo... ale kiedys mi sie na pięcie takie zrobiło, co sie samo po drodze rozwaliło i oj bolało i jak sie już zasłuszyło to smarowałam tym kremikiem i mi sie szybko zagoiło :D a tak, jak masz przekłuty to najlepiej wymoczyć w wodzie z mydłem a późiej zaklej plastrem, ale tak by powietrze dochodziło i poczekaj aż sie zasuszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa tak sie uderzyłam w drodze do innego pokoju , masakra boli ze az nie wytrzymuje...zaraz wyjde to polece do apteki i9 kupie cos na odciski i starte stopy ała!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja tez mam odciski po butach. Ostatnio tak se zdarlam ze az do skóry :O. A jak chodzilam to az tak nie bolalo hehe. Teraz tylko z plastrami chodze. Wlasnie wrocilam z miasta :). Jak dobrze tam sie czulam, nie moge siedziec w domu by nie myslec. Dobrze ze zaraz koniec wakacji i wszyscy do domu powracaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy wczesnie stajecie:P myslalam ze nic nie bedzie nowego a patrze i Wy sie juz rozpisalyscie! a propos odciskow to rowniez polecam tribiotyk swietnie dziala i jest z mala dawka antybiotyku wiec na pewno szybciej sie goi. odpisalam przed chwila swojemu ze czasami sie zjawiam na skypie tylko ze ostatnio troche pracuje wiec zalatana jestem. Pewnie mi juz nic nie napisze i teraz znow cisza czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klmx to teraz zacisnij zęby i wstrzymaj sie do jego odzewu!!!! znowu :D a jak sie odezwie to odczekaj chwile, tj z pół godziny i wtedy odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka na razie zakupiłam sobie blond farbę, żeby dodawać ja do mojej rudej bo na takie włosy jakie teraz mam to mi żadne jaśniejsze pasemka nie chwycą. fryzjerka mi powiedziała że w tym momencie to albo całkowita dekoloryzacja albo nałożyć pasemka i trzymać z 2 godziny I liczyć na to, że może chwyci. Dekoloryzacje juz raz przerabiałam, wygladałam okropnie, ze nie wspomne jak mi włosy zniszczyło. Nad tymi pasemkami jeszcze mysle ale sie boje ze mi włosy zniszczy. na razie zastosuje farbowanie jasniejszą farbą. Zobaczymy co wyjdzie. Jak nie wyjdzie to zaryzykuje z tymi pasemkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :) Samotna to fajnie że coś postanowiłaś zmienić :) Jeśli mowa o farbowaniu właśnie zafarbowałam sobie włosy na ciemny brąz i teraz czekam na spłukanie ;) w sumie odrosty będą ciemne brązowe a dół czarny no przynajmniej mniejszy kontrast będzie niż jak miałam jeszcze chwile temu jak odrosty miałam swoje naturalne brązowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis, przypuszczam ze jak teraz nałożę trochę jasniejsza farbę to będe mieć też odrosty jasniejsze a reszte taka jak zwykle. Cięzko się schodzi z jakiegoś koloru. na pewno najgorzej z ciemnego, ale z takiego rudego jak ja mam to też cholera utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bardzo możliwe że tak będzie.. ja kiedyś na moje rude włoski nakładałam jasne pasemka to na odrostach wyszły wyraźnie a na dole ledwo było widać ale myśle że to też od farby dużo zależy czy ma rozjaśniacz i w jakich ilościach. Ale i tak jak jaśniejsza farba to chyba lepiej było by nałożyć najpierw na dół włosów a później na odrosty bo wiadomo że odrosty szybciej złapie ;) Ahhhhh z tym farbowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys posatnowilam ze z rudawej brunetki stane sie blondynda. U fryzjera powiedzieli ze nie da rady a ze uparta jestem, kupilam rozjasniacz chyba 18% i nalożylam raz na 40 minut. Zmylam i byly pomarańczowe, nałożylam znow co prawda skakalam z bolu bo tak to żarło ale bylam blondynka :D stracilam polowe wlosow i wygladalam jak lalka barbie.... masakra teraz znow jestem rudawa brunetka i szczerze sie ciesze chociaz na prawde blondynki maja wieksze powodzenie u facetow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja też miałam kiedyś przygodę z blondem :P rozjaśniłam sobie ale strasznie nierówno wyszło poza tym wyglądałam też nieciekawie :P i od razu przefarbowałam się na brązik ;) ale wtedy byłam młoda i głupia hehe ;) mimo wszystko podoba mi się dalej ten kolor i czasem sobie myśle że chciała bym być blondynką :P ale to właśnie przeważnie tak jest że chce się tego czego się nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laskiiiiiiiiiiiii co do drastycznych zmian, to bylam blondynka, ale nie az tak jasna jak teraz ale kiedys farbnelam sie z blond od razu na ciemny braz, a na moich wlosach wygladal jak czarny, o retyyyyyyyyyyyyyyy, ale szok, ludzie mnie nie poznawali na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to prawda ze zawsze sie chce tego czego sie nie ma. Taka zawisc zawsze w czlowieku siedzi jak sie patrzy na gorace blondynki a jest sie brunetka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam seski stroik, koszuleczka z wycieceim na cycolach, koreneczka biala, reszta czerwona i majteczki w komplecie do tego :) lallalala kupilam blyszczyk czerwony do ust:P cosik sie szykuje.....................:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela mila i jak później zeszłaś z takiego ciemnego na blond? odrazu rozjaśniłaś całość na raz? czy tak stopniowo pasemkami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie w szafce znalazalm stroj nowy ktorego nie uzywalam koreneczka fioletowa, taka mini sukieneczka i do tego koronkowe strinki ciekwe czy to dobre na mnie , ooooooooooooooooooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis_ bardzo ciezko bylo zejsc, ale wtedy bylo modne ten kolor wpadajacy w czerwien, to robilam sobie kilka czrewonych pasemek i reszta jasniejszy o tony kilka braz, potem kolejne pasemka i jasniejsze brazy, az w koncu to co etraz to trwalo dlugooo,... te zejscie z koloru, a po calosci nie chcialam, wolalam pasemkami zreszto po calosci, to strach bo nie widomo co na tych wlosach bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis a moj tato to wogole mnie meczyl, tez lubi bolndynki, i ciagle gadal byl w koncu rozjasnila te wlosy, ze wygladam starsznie wrednieeeeeeeeeeeee w tych czarnych och, meczyl mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe miła no to tata teraz pewnie zadowolony :D u mnie jak miałam jasne to jakoś się mojej rodzince nie podobało i mówili żebym się przyciemniła :P no i poszłam od razu w czarny ;) i chyba na razie tak zostanie czarno-brązowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza się że każdy ma inny gust ale też każdy ma inną urodę i każdemu w innym kolorze jest dobrze ;) jest też tak że osobie każdy kolor pasuje ale mimo to w jakimś konkretnym jest jej najlepiej :) w każdym razie trzeba troszkę popróbować z tymi kolorami żeby się przekonać w jakim jest najbardziej do twarzy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×