Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

do inaina weź nie przeginaj i cos mu napisz, a jak puści sygnał to odpuśc po 10 minutach... nie przesadzajmy z tym zołzowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja mam fajniejsza mame niz teściową...ale tak to w zyciu jest! Impri żele tez bomba! próbowałam, ślizga sie wtedy że ho ho :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope pytała, czy sie kiedyś w miejscu publicznym któreś kochała...hm...czemu tematu nie rozwinęłyście?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenkaaaaaaaaa co ty sie smutasz, super ze ci kupil tego gumowego, dobra spawra, ja uwielbialam go urzywac jak bylam z tym staszym, zrestzo on jakiegos dnia mi przyniosl a ja malo co zawalu nie dostalam, w sozku bylam pytam co to, a on cosik, bylam zla, ale raz dwa kurdze spodobalo mi sie:P a teraz ten mlody,kurcze bym chciala by mi to zaporponowal, a sama sie wstydze:P, chetnie bym wyciagnela, ale sie wstydzeeeeeee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie rozwinełam dalej bo nie miałam tej przyjemności w miejscu publicznym hehe :D ale jeszcze wszystko przede mną :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła no ja tez w pierwszej chwili miałam szoka, ale póxniej sobie pomyślałam a czemu nie...mozna spróbowac :D a z tym młodym to na spokojnie - przyjdzie pora :D Impri już doczytałam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresive20, a ja bym nie mogla byc z facetem ktory lezy i mu trzeba reka az reka boli, bo to ja raczej jestem bierna, kurcze ja zawsze jestem gora i musze sie dobrze czuc, impresive20 ja chyba juz bym nie chciala z nim sesku jak kocham faceta to i w ogiera sie zamieniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis no sie ma rozumiec!!!!!!!!!! ja ze swoim w lesie miałm przyjemnośc pare razy - bo sie skurczybyk ma sposobnośc zatrzymywac w tym celu konkretnie jak mu sie zachce ... kiedyś w aucie na polu w biały dzien...a tu nagle traktor jedzie - my goli, a traktor skręcił zaraz przed naszym autem :o ale chyba wszytko widział!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka hehe to szalejecie :D ale o to chodzi żeby troszke szaleństwa w życie wdać :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a kiedys mężulek wpadł do mnie do pracy jak ja konczyłam - zamknął na klucz i w gabinecie szefa to zrobiliśmy na szybko :o oj wtedy to miałam wiecej stresu jak rozkosznych doznań :o ale i ja go zaskoczyłam :) (Hope i miła znają ta historię) jak bylismy na helu w maju rok temu to weszlismy na latarnie morską :) widoki bajka!!! a tu nagle mu mówie, ze ma sciagac pory ha ha ha ha :D on w szoku...ale jak...co Ty...a jak ktos wejdzie... a jak sa kamery... rozejrzałm sie - kamer nie ma - dalej!!!! ale była jazda! a mężus w szoku :) ale uśmiech mu z geby nie schodził dłuuugo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he w ten dzien co na latarni było to sie wcześniej widziałam z Unitrą i Helcią - to one mnie czyms chyba naćpały :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ja bywam w łóżku tak pomysłowa ze za każdym razem widziałam po oczach mojego byłego ze był wniebowzięty:D:p haha , lubię dominować bo wiem ze przynajmniej mi to sprawia przyjemność, bo faktycznie od niego pomyslaow sie za bardzo nie doczekałam:O ale mysle ze sa sposoby by tego uniknac:P ja dominuje pierwsza kiedy wyczuje perfum Toma tailora , działa na mnie jak wabik, nawet moja różowa poduszeczka pachniała jego perfumami, to w nocy nie spalam tylko wąchałam hahah:D strasznie to ogłupia... hehe no ale perfumki i czyste cialko bez potu :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez sie zdarzyło:P na urodzinach jego kumpla hie hie kolo bramy jakichs ludzi. tam ciemno bylo no to my siup w tą ciemnośc i dawaj :D:P najlepsze że szły akurat tamtedy dziewczyny co byly na tej samej imprezie co my ale nic nie widzialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj perfumki tez na mnie dzialaja, tez potrafie kusic , zaczac, a jak sie mi chce to nie ma mocnych, nie mowie, ale np specjalnie perfidnie sie nachyle, i facet wariuje, uwielbiam czerowne gatki u faceta, dziala to na mnie jak.... łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak w czasie snu mi sie chce, to ja tam tylkiem porusze i jak facte kuma to jest super i mam seskik:P l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo unitra dzikusek sie w Tobie budzi!! :D impri wiezre, ze teraz trafisz na faceta co tez bedzie w łózku czynny i pomysłowy :) wtedy będzie istny ogień!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochalam sie na wydmach w łebie na piasakch, super ............................................. kots nas podgladal:P uwielbaim adrenalinke;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila super ze w nocy mozna spac z mezczyzna i stuknac tyleczkiem a pozniej krak i na nim oh yes:):)hihi mnie pociągają gatki Calvina Kleina boskie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mi moj zaspiewal jak szłam na egzamin z prawka to tak mi powiedział " jak zdasz to wtedy ""bede barl cie .... w aucie"" :D he he beka i zdałam :D trzeba troche motywacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobre :P z taką motywacją też bym za pierwszym razem zdała :D a tak to lipa.. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ha ha ha z dwoma ;D no kiedys mój mąz mi sie zapytał...ja tak mysle no kurde moze kiedyś ...kto wie...a on no dobra spoko! ale póxniej z dwoma laskami on chce... grrrrrrrrrr ja i inna kobieta o nie -to ja juz nie chce ha ha ha ha i w ten sposóp te fantazje schowalismy pod łózko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to taka zmija jestem..... jak chce to nie ma mocnych, facetowi stoi, tak go skusze.............. i nie mowie ze chce, gest, ruch, jakies takie dorbne rzeczy............ i nie musze byc seski ubrana, tak zakrece ze ........... mnie bierze:P ła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to jak za drugim razem zdawalam:D my to sie kilka razy na przebieralnia w sklepie zastnawialismy no ale ze wszedzie takie glupie sa to dupaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia u nas tez padlo to pytanie... ale on pytal o dziewczyny... jakos o facetach nie wspomnial... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła ja tez tak czasem robie, ale rzadko, bo mój to przez sen sie do mnie dobiera!!!!!!!!!!! ehhhhhhhh wariat!!!!! kiedys myślałam, ze on udaje, tzn że mnie kituje, ze on to przez sen zaczyna robić...do momentu az sie kapnęłam że to musi byc prawda, bo sie tez dobiera jak mam okres...hm...a wtedy wie że nici z tego. mam lunatykujacego kochanka!!!! ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×