Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

oj kochane laseczki, faceci to proste machinki:P hahaha, zawsze go zapraszaja na wekendy laski , dzownia np. w piatek lub czarwtek, pisza czy cos bedziemy robic, czy ma czas gdzies pojechac ze mna jet odwrotnie:P, to on porsi sie o oo spotkanko ze mna, hahahaha dobreee:P, i tak ma byc zawsze, musimy laseczki czyms sie wyrozniac!! napisal , a odpowiedz dostanie za moze 2 godziki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła co Ty robisz ze on tak o Ciebie zabiega?? tez bym chciala zeby ktos o mnie tak walczyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ledy ja dokladnie slucham co on mowi, mowie co lubi w kobietach:P on ci wyspiewa jaka kobieta powinna byc, a ty mozesz to wykorzytsac.... zawsze zostawiam rąbek tajemnicy z mojego zycia, z tego co bedzie rano, jutro.... tez i czesto robie odwrotnie niz te laski, ktore go podrywają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jestem mila, nie strzelam fochow, jak cos mi sie nie spodoba to nie robie awantury, tylko mysle co zrobic zeby on zorbil co ja chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to stosuje jego metody jak widze ze zwraca uwage na inne , to ja tez i potrafie takie jaja odstawic, np. moze isc facet... a ja powiem. boze jaki slinczy, ale model, szok, to jets dupcia go to tak rozeslosci, chco nie pokazuje na sobie, ale..potem juz nie strzela oczu na te laski ale jak wyraznie strzeli to ja zawsze jakiegos modelka znajde w poblizu, mrugam oczkami i on sie usmiech do mnie , a ten moj wtedy zadzrsony i wylatuja laski juz z glowy... ogolnie nie jestem zla jak spojrzy bo kurcze znam sowja wartosc i ma to w dupce:P i on to dobrze wie, to jest wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. raz sie z nim umowilam, i kurcze czekam czekam.............................sspoznil sie i to o ponad godzine :P ja oczywiscie nie czekalam, zaraz po pol godziny czekania dalam cynk dla kolezaneczki i wyszlam z nia, bo ona wychodzila wlasnie z psem:P i pan wladca w tym czasie byl u mnie, zastal zamkniete drzwi:P hehehehe ja wrocilam do domeczku i dzowni telefon, i gada mi ze byl a mnie nie ma hahahhaha a ja do niegoL jak to nie ma, toz jestem , jestem zapraszam:P :P przyjechal i do mnie mowi: czemu mnie nie bylo, a ja mu powiedzialam ze sie umowilmy na ta godzine, a go nie bylo, wiec sobie wyszlam bo tez mam sowje plany:P a on na to, ze z daleka jedzie, ze mozna sie spoznic a ja na to ze: sa teleofnu ze trzeba zadzownic i pwoiedziec ze bedzie spoznienie od tej pory zawsze mnie infomuje :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam już wyjść...z szefem nie ma tak łatwo :o ale miał moj mąż (a równiez jego pracownik) do niego zadzwonić i poprosić...no i tak zrobil. niestety 10 minut temu dostalam telefon od szefa, ze mam go w takiej sytuacji nie stawiać, że on nie ma kogo w sekretariacie jutro posadzić i ze nie ma mowy. Zajebiście! jutro mu powiem, ze skoro taka niezastapiona jestem to niech mi kurwa da podwyżke!!!!!!!!! EJ LASKI BYŁAM U DENTYSTY...HM....WARTO BYŁO!!!!!! jaki on jest zabujczy!!! pogadalismy sobie i on o moim mężu coś zaczął, ze go spotkał ostatnio ha ha ha ha nie wiedziałam co zrobic, zeby zejśc z tego tematu :D ale jak widziałm te jego ręce w rękawiczkach to hm...myślałam o tym jakie są zwinne i delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dentysta wydaje sie byc takim idealnym facetem... wydaje sie, bo go przeciez na tyle nie znam i normalne, ze ma na pewno jakies wady ;) ale jest przystojny! taki zrównowazony, z klasą, z poczyuciem humoru, o zniewalającym usmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri fajnie:):)hehe dentysta zabójczy i to i pewnie bardzo delikatny hihihi ja tez po dentyscie i jak zwykle antybiotyk a za dwa tyg leczenie eh! muszę najwyżej za rok pomyśleć o założeniu aparatu zębowego... Ten twój szef z tym jutrzejszym dniem to przegiął:/ a on ma tylko ciebie czy też jakieś inne na zastępstwo pracownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka daj mi namiary na tego dentyste:-P Może akurat jest jeszcze kawaler;) zajme się nim:-P Co ma sie chlopa marnowac:-P Uciekam kochane👄 paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri prawda jest taka, ze jakby chciał, to by znalazł kogoś innego na to miejsce. Tylko on wylatuje na tydzien w niedziele i zawsze przed wylotem wali fochy, ze tęsknił bedzie za firmą itp i jak on wytrzyma...i tez mi taki argument walnął, ze tym bardziej, ze jutro jest ostatni dzien przed ich wylotem do chin i nie wiadomo co sie będzie działo! tak kuźwaa meteoryt spadnie na firme!!!!!!!!!!!! ehhhhhhhhhh!!! niech go szlak...!!!! mój maz się wkurzył i stwierdził, ze tez nie pojedzie beze mnie... a dentysta hmmm....cacuszko!!!!! :D he he rodzice dali mi juz prezent na urodziny :D walizeeee taką dużą podróżną na 4 kółkach :D czerwoną!!!!!!!!!!!! hi hi hi moge sie do niej schowac ;) hm...ciekawe czy bym sie zmieściła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy niestety ma zone! ale nie pauje do niego ta zona :o wszyscy tak mówią!!!! ha ha ha ha on taki sliczny, a ona taka mina powazna, bardzo krótka fryzura która ją postarza -wygląda od niego na straszą...i taki ą ę...dziwna troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale jestem padnięta. na dzisiaj mam dośc pracy. Ale na szczęście zaraz wychodzę i jade do domku. Miła Ty to jesteś niezła z tymi facetami ;) Kurcze, że też ja tak nie umiem, ech Irrenka u mnie w pracy też czasem szefowej tak odbija. Nie puści na wolne bo... a nuż cos sie wydarzy. A nuż będę potrzebna. Kurna, potem zazwyczaj okazuje się ze po cholere przyłaziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super jaki koniec??????? samotna no tak to jest z tymi szefami i szefowymi...ehhh poradzić sobie bez nas nie potrafia, ale tak to nosza się jakby wszytskie rozumy pozjadali! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyolbrzymiasz co???????? a może tak bedzie lepiej, hm...? jak sie jedno konczy to inne sie zaczyna...zycie Ja kiedys się rozstalam z chłopakim, z którym byłam długo i którego myślalam, ze kocham i że on mnie tez bo zapewniał o tym często...zostawił mnie dla innej, bo był chorobliwie zazdrosny i bał się strasznie że go zdradziłam już, albo zdradza! palant! nie moja wina, ze sie za mną oglądali faceci a on sobie z tym nie radził... w kazdym razie bardzo wtedy cierpiałam, myślałam że swiat się zawalił...ale z dnia na dzień się zbierałam, az się pozbierałam i dopiero zaczełam żyć! gdyby nie to rozstanie nie poznałabym wielu fajnych ludzi, gdyby nie zaczęcie nowego zycia, nie odwiedzialabym niektórych miejsc, które warto było zobaczyć! gdyby nie to zakończenie rozdziału w zyciu nie poznałabym mojego obecnego męza :P każdy koniec jest poczatkiem czegoś nowego, co nam przynosi jeszcze wiele dobrego!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On napisal ze gadac ze mna nie chce. jeszcze napisalam czy cos miedzy nami jeszcze jest, to odpisal moze tak moze nie. Juz nie pisze, niech spada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri swietny cytat:) ,,każdy koniec jest początkiem czegoś nowego'' jest super, uważam ze ty cierpisz i nie masz satysfakcji spokoju przez niego..powinnaś mieć faceta który zapewni ci spokój i bezpieczeństwo..ja tez jestem porzucona ale nie zebym miala umrzec z tego powodu;) , na każdego przyjdzie kolej, glowka do gory, NA JEDNYM FACECIE SIE ZYCIE NIE KONCZY:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×